Pomohla by mi hypnóza, aby som sa rozpamätal na nejaké veci?

spravnak21
28. júl 2019

Ahojte, nastal u mňa jeden problém. Riešim dosť dôležitú vec, ktorá vznikla počas pobytu na chate. Samozrejme že panovala dobrá zábava a bol aj alkohol. Každopádne pamätám si celý priebeh, takže o tzv. "okne" to nie je. Pamätám si aj rozhovory, avšak dôležité veci ako mená a miesta si neviem rozpamätať. Čítal som, že hypnóza by dokázala človekovi uvoľniť tieto spomienky - konkrétne sa mi jedná o tie hovorené veci. Máte s tým skúsenosť? Poprípade ak sa tu nájde odborník, je to pravda čo som čítal? Strašne vám pekne ďakujem za odpovede

lenulka_14
28. júl 2019

@spravnak21 ja si myslim ze o tzv. “Okne “ to prave cele je 😂😂😂😂 takze naco hypnoza preboha ?
Ale som sa dnes zasmiala dakujem

mpg
28. júl 2019

To sa radšej môžete opýtať niekoho, kto nepil, čo tam bolo a doplniť si chýbajúce informácie. Hypnóza nie je taká jednoduchá a niekedy ani bezpečná (záleži od odborníka), že by sa ňou zisťovali takéto možno ani nie podstatné veci.

ivi2891
28. júl 2019

@spravnak21 čo sa týka hypnozi tak to je podľa mňa poriadny podvod aby si niekto dobre zarobil veď keď si niekto vypije viac tak sa stane že si nespomína na všetko či sú to hovorené veci alebo iné spomienky . A ešte k tej hypnóze jediné čo ťa môže zhypnotizovat je alkohol potom si nepamätáš na niektoré veci 😂😂😂😂