Pomohol niekomu otehotnieť Calibrum Babyplan???

jaja018
2. aug 2011

Pomohol niekomu otehotnieť Calibrum Babyplan??? Alebo viete o niečom čo by pomohlo???

syslica
2. aug 2011

@jaja018 Ahoj, osobne s Calibrum skúsenosti nemám, ale tu je 27 strán skúseností a rád ako úspešne otehotnieť... v téme sa zas rozbieha diskusia, môžeš sa pridať 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/recept-na-uspesnu-plodnost-otehotnenie-a-porod-2/

eviq
2. aug 2011

Ahoj, Calibrum baby plan je len vitaminovy prostriedok nie je to podpora otehotnenia, to mi raz vyslovene povedala lekarka. Zalezi na tom, ako dlho sa snazis a ci je nejaky problem. Ak ano, tak prostriedky na podporu otehotnenia ti najlepsie poradi len lekar. Ak sa pytas len "preventivne", tak potom by ti malo stacit uzivat vitaminy, napriklad kyselinu listovu - acidum folicum. Niektorym babam este pomaha alchemilkový čaj, pije sa prvu polovicu cyklu a ked si to zadas do googla, najdes o nom viac info. V podstate pripravuje maternicu na uniezdenie vajicka.

anicka26
3. aug 2011

Ahoj.V tomto ti poradím jedno.Na podporu otehotnenia je vhodné užívať kyselinu listovú.V Calibrume jej asi nieje dostatočné množstvo.S mojej skúsenosti ide len o biznis.Ja som užívala calibrum hned ako som zistila,že som tehotná,v 4tt a narodila sa mi dcérka s VVV razstepom pier a podnebia.Tie vitaminy som užívala počas celého tehotenstva.Genetička mi potom ozrejmila,že tieto vitamíny ani zďaleka nepokrývajú potreby tehotných a najlepšie je vraj zdravá strava a čistá kyselina listová.Veľa štastia pri snahe o bábo 🙂

adrioska
3. aug 2011

Nechcem rypat,ale trosku budem oponovat, ja som pri syncekovi brala calibrum babyplan a narodil sa mi zdravy. Nechcem povedat, ze je to kvoli tymto vitaminom, ale urcite nie su zodpovedne za to, ak sa niekomu narodi nezdrave babenko. Mozno by si mohla brat aj na kila kyselinu listovu a stalo by sa to a ak aj nebudes nic brat, tak mozes porodit zdrave dietatko. Nie sme v tretom svete, nehladujeme, mame pristup k rozmanitej strave, takze je to na Tebe ci vitaminy budes brat alebo nie. A takisto je na Tebe, ci budes brat calibrum alebo len cistu kyselinu listovu. Zdrava strava je dolezita a tie vitaminy su bonus. Otehotniet Ti mozu pomoct ale doraz nie je kladeny na nich, to ci otehotnies, rozhodne priroda... 😉

anicka26
3. aug 2011

Ja nevravím,že za to môžu vitaminy...To určite nie,,,len podľa lekárov,s ktorými som sa stretla,všetci mi tvrdili,že je to biznis a mamičke pomôže viac čistá kyselina listová,a je aj lacnejšia 🙂Ale určite najdôležitejšia je zdravá strava a hlavne pohodová myseľ 🙂

jaja018
autor
4. aug 2011

Ďakujem baby. Pokusame sa o babetko a zatial neuspesne, hladam nejake mozne riesenia ktore by mohli k tomu napomôct. Ak viete este nieco poradte alebo mate nejake skusenosti tak poradte.

katy1979
4. aug 2011

@jaja018 skus femibion to je kyselina listova a tu potrebujes hlavne a samozrejme vypocty a sledovat ovulaciu popr. robit si grafiky ci meriat teplotu. a vacsinou funguje ak na to prestanes mysliet

jaja018
autor
4. aug 2011

@katy1979 dakujem za radu. Kebyze sa da na to prestat mysliet, tak by som ta urcite posluchla 🙂 Lenze to nie je take jednoduche ☹

syslica
4. aug 2011

@jaja018 No, dá sa to 😉 , ja by som tiež ešte veľmi chcela dieťatko do tretice, najlepšie dievčatko, ale otehotnieť môžem z viacerých dôvodov asi až na budúci rok ☹ . No tak aspoň sem medzi vás chodím a teším sa so všetkými, ktorým sa otehotnieť podarilo... mrkni do témy, na ktorú som ti dala link hore, tam som spísala niekde ku koncu, čo odporúčam ja, z vlastných skúseností... a neboj, čím menej sa budeš na bábo upínať, tým skôr príde!

katy1979
4. aug 2011

@jaja018 ale da sa. nam sa to tak podarilo dvakrat. hlavne vtedy ked si povies ze tento mesiac mas toho vela a nestuhnes na to mysliet