Pomohol vám liečiteľ Jašica z Dolného Kubína?

bibianna
17. júl 2009

Začala som chodiť k tomuto milému pánovi. Zaujímalo by ma, ak tam niekto bol a pozná ho, či vám pomohol a z akými problémami. Bola som tam dva razy, vystrieda sa tam veľa ľudí z rôznych kútov slovenska. Napíšte, ak máte skúsenosti. 🙂 🙂

mirobb
24. júl 2016

Ludska blbost nepozná hranice. Akumpresia je liečebný odbor ktorí sa da naucit a kdo vie a chce ma tu moznost! Zapali v tele sa jedným sedením nedajú odstanit ale az na dva tri krat.ANO STOJI TO 17€ A CO?Bohužial za znalosti sa plati ale nie len u pana Jašicu ale aj u murara tesara či ineho majsta vo svojom obore akurát ze akumpresia neni hradená poistounov ale v dnešnej dobe nájdeme veľa súkromníkov ktorí z poistovnami nerobia ano je to drahe ale aj kvalitne. Pred 7 rokmi som maval extremne migreny hltal som ibalginy ako lentilky a pomohol mi,od tedy mam pokoj ale musel som k nemu chodit 3až4 krat teraz po úraze mávam zapali nohy a extrémne bolesti chodím na akupunktúru akumpresiu a pomáha to.Naši lekári nie su vsemocny a vela krat som sa stretol z názorom ze alternatívna medicína je dobra priam lepšia ako klasická ale tiez sa snov nedá liečiť všetko tam kde chyba koza ide plastik atd.
100 ludi 100 názorov ja mam len dobre skúsenosti a poviem ze keby nebol pan Jašica uz tu nie som dávno by som si dal slučku!!!
Raz som tam viezol znamu mala nalez na hrubom čreve po absolvovaní piatich sedení nemá nalez žiaden a tu môžem dat XY príkladov aj tak sa nájde človek čo nebude suhlasit.

capetown1903
5. júl 2018

Ked citam ludi co sa stazuju na pana Jasicu je mi az zle, pretoze Ja k nemu chodim uz tri roky , raz za rok sa idem iba pozriet ako som na tom, a popravde od vtedy neviem co to je bolest chrbta, chrbtice, noh a vobec vsetkeho, lieky to je u mna " spanielska dedina " a doktora videl som ked som odisiel do Brazilie lebo som sa musel ockovat, inak p. Jasica si robi pracu a ked sa Vam nepaci 17 euro tak choste k doktorom co Vam predpisu Ibuprofeny a ine lieky len aby si zaplatili svoju marzu od farmaceutickych firiem. Ake je potom mozne ze ludia stale tam chodia??? preco lebo asi vie co robi!!! A ak niekto chce dat trestne oznamenia??? Poznam tiez jedneho pana Danac, chodil som k nemu ale po dvoch tyzdnoch opat to iste a bolo to 20 euro, a videl som tam hokejistov Slovana, Aj ludi z Ciganskych Diablov, herecky, ludia tam cakaju hodiny a ten clovek funguje, proste pre mna je Jasica cislo jeden. Dakujem.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka.sp
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka.sp
7. júl 2018

@evamarek77 www.jasica.sk je tam t. C..

ivcam2
7. júl 2018

Ako dlho sa u neho caka ?

katka.sp
7. júl 2018

@ivcam2 volala som v piatok a hned ma vecee zonral

katka.sp
7. júl 2018

@katka.sp zobral

ivcam2
7. júl 2018

@katka.sp a aky mas nazor ? Ja mam problem s krcnou a migrenou.

katka.sp
7. júl 2018

Znelo to všetko super co rozpraval stlacal body a uvoľňoval, tiez povedal, ze dnes mi bude lepsie teda dva dni mi bude lepšie, no zazrak aa nekonal, mam obrovskd bolesti hlavy, zavraty liecim sa na boreliozu a tetaniu 7 antidepresivami, no ziadne nezabrali, povrdal, ze nicim netrpim, ale lepsie minie je ani nahodou:(

larisalarisa
11. mar 2019

Ja som tam bola, lebo muž tam xcel vziať synčeka. Chcela som vedieť , o čom to je.
A teraz mám už druhý deň úplne seknuty chrbát, bolesti hlavy.
Čistý blud. Sarlatan, ktorý mi ublížil.

duhovesny
7. nov 2023

Pomohol niekomu aj so psychickými problémami?