Pomôžte mi identifikovať pesničku

21. jún 2022

Ahojte, pomozete mi identifikovat pesnicku? Pamatam si k nej videoklip - spevacka stoji s kamaratkami pred klubom, ma oblecene cierne saty bez ramienok s takou kratkou nadychanou suknou akoby z pierok. Myslim ze sa predbehnu v rade a vojdu do klubu na zachodoch sa prezliekaju - ona si len stiahne saty a pod nimi ma akoby cele plavky, vytiahne snurky a zaviaze si ich okolo krku. Potom tancuju na parkete, ona spieva a cely klub tancuju v pozadi za nou. Je to nejaky stary letny hit, aspon myslim. Ani za svet si neviem sponenut na nic viac :-/

oblecenie99
21. jún 2022

Mňa hneď napadlo INNA - Ten minutes. Ale ako pozerám klip,tak ona má celý čas tie plavky či čo su to za šaty. Asi to nebude ono

pondelok01
21. jún 2022

Mna napadlo Murder on the dance floor, ale ked pozeram tak ma cierne saty bez ramienok, ale ziadne plavky, ale zato vsetci tancuju spolu.

autor
21. jún 2022

@oblecenie99 omg ano!!! Dakujem. Nepamatala som si to presne, ma tam pred klubom aj cierne saty.

oblecenie99
21. jún 2022

To fakt? 😅 Nebyť tejto diskusie,asi už zomriem tak,že na tú pesničku zabudnem, ficala,keď som chodila na výšku. Ale ako som čítala tvoj popis,hneď mi začala hrat v hlave 😁

autor
21. jún 2022

Fakt 😁😁😁 vrtalo mi to v hlave cely den