Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
7. jan 2010

inak citim sa celkom fajn. az na to ze kaslem ako tuberak uz niekolko dni. katastrofa.nemam kludne obdobie zeby som nebola chora abo v nemocnici ☹

juliet221
7. jan 2010

miavin je to tazke ale co narobis. kazde euro dobre hlavne teraz ked ja na materskej a mala vyssi plat jak on a teraz ho niet.riadna zmena ☹

miavin
7. jan 2010

andrejka - to rozmaznávanie poznám - u nás teraz musím sama s tým bojovať, lebo tatino sa šalel dva týždne.... a teraz čo... 😀 a ďakujem za pochvalu....
juliet - no určite je to ťažké..... ale nejak to zvládneme hádam všetci, nie?

juliet221
7. jan 2010

nic ine nam neostava. teraz som cele dni sama tak je to este o to horsie ale ked uz bude nas drobcek pri mne bude to ine. nebude cas mysliet na to ze som doma sama

miavin
7. jan 2010

to určite - zmení to človeku život - niekedy je to síce o hubu - a človek nevie čo skôr, ale je to prekrásne

juliet221
7. jan 2010

tak to verim staci mi vidiet neterky a synovcov . je to krasne a uz sa tesim. 😀

juliet221
7. jan 2010

co dneska varite? ja asi zeleninovu polievku s haluskami a francuzske zemiaky 😀

miavin
7. jan 2010

no ja mám rozmrazneé mäsko na maďarský guláš, ale asi až poobede budem robiť a mám ešte polievku. ideme cez obed na sánky a poobede príde sesterka, tak budem variť večer - keď malý zabubá 🙂

juliet221
7. jan 2010

no ja v najblizsej dobe gulas necem ani vidiet. koncom minuleho roka celu jesen a zimu sme jedli samy gulas. ci uz z mojej roboty, ci z manzelovej, potom sme mali taky rodinny zraz na gulasi,same gulaspartie.no mam ho dost

miavin
7. jan 2010

juliet - no to teda - vygulášovaná si teda dosť..... 😀

juliet221
7. jan 2010

tak to hej . idem ja uy varit bo kym sa nedokopem tak nepojde 😀

mammy81
7. jan 2010

Ahojze zabky,som vcera vecer chcela zavitat ale nesiel kon tak som sla citat knihu. 😵

ako sa mate???

Mirka jezisi to je podarene dieta a s tym gulasom..... 😀 akurat som citala ze co ides varit a v duchu si myslim asi budu mat gulas ked malemu tak chutil a tot ho aj gulas si napisala 😀
no mne sa tak Sophie s pudingom omazala ale cela bola aj vlasy mala pudingove ach tie decka.
verim ti ze to mas tazke si zase zvyknut byt sama ja som bola doma 2 tyzdne a este stale bojujem sama so sebou a s tou prazdnotou.ked si pomyslim ze cela family je pokope a ja jedina som prec zviera mi hrdlo.Keby mi niekto povedal ci ideme byvat do PP by som nezavahala ani na minutku. 😨

vinka
7. jan 2010

Ahojte babenky.No mi sme dnes mali skorý budíček.o 5.44.Vivina potrebovala cikať a ja som ju nepočula.Tak vrieskala,že som myslela,že ju niekto reže.No mne deti už spia tak mám trošku klud.
Mirka prekrásny je ten zatík môj. 😉

vinka
7. jan 2010

Mammy ale my sme tu s tebou aspon takto. 😉 Tak si prečítaj kona a budeš veselšia. 😀

mammy81
7. jan 2010

Vinka dakujem ale vies to stale zaboli-doma je doma. ☹

no my sme dnes pre zmenu prispali a potom letkom do skolky a este sme aj boby zabudli joj ta bola zduta,ale som jej ich bola odviest pre pokoj. 🙂

miavin
7. jan 2010

ďakujem dievky za pochvalu - je čoraz krajší - taký anjelik s rožkami riadnymi 😀
no ideme sa napapať a hajde na sánky
Fany - čo tvoja chrbtica?

vinka
7. jan 2010

Mammy ja viem,že to bolí.To je jasné rodina je rodina. 😉 No idem si ja chvílu zdriemnúť lebo som ráno skoro vstávala. 😒

mammy81
7. jan 2010

Mirka odkedy ma "narovnal" pohoda 😉 ,len este by som chcela masaze a to mi moze predpisat az koncom januara tak tam zase zajdem a nech ma zase povyrovnava lebo ja sedim jak mi pride a chrbat trpi.juj az mam zimomriavky ked si pomyslim jak mi budu kosticky pukat 🙄
aj ty si mala problem s chrbticou ci nie?? ci som si to zase pomylila??

danciacik
7. jan 2010

ahojte.
Deťúrence mi búbajú tak sa vám idem vysťažovať.
Ráno sme boli na krčnom tak žiadna zmena, urobila výtery a sa jej nezdali ušká ale premerala a všetko ok. Ale my sme zase celú noc nespali čo tak kašlala tak sme išli ku Šišákovej na krv na chlamýdie a mykoplazmy. A krčná nám kázala ísť na pneumologiu a imunoalergologiu no Šišáková povedala, že výmenné poukazy netreba že oni to majú poznažené že sme tam v Smokovci boli hospitalizované tak že nám len testy dorobia. Tak sme volali do Smokovca a viete na kedy nás objednali? na 28.1 - chápete to? Decko ktoré sa pomaly dusí a vôbec nespí na 28? Tak ich mama ukecala na 19. 1. ale aj tak som bola nasratá tak ešte raz ku Šišákovej po výmenné poukazy a začala som vybavovať Hágy a malo som vo výhľade ešte Lúčivnú. NO našťastie kým ja som pracovala týmto smerom tak môj otec opačným a vybavili sme nakoniec Fábryho v Smokovci - som s ním telefonovala a okamžite nás chcel brať ako akútny prípad na hospitalizáciu ale som odmietla. Tak zajtra ráno o 8:00 nám držte palce lebo ideme k nemu.
Inak sranda je že krčná chcela aby Larke urobili spirometriu a imuno testy a Fábry keď si čítal správu tak mi do telefónu hovoril, že spirometria je somarina lebo také malé dieťa ju nezvládne a imuno ma porobené z krvi. Že to nás asi tak posielajú lebo nevedia čo jej je. Ja som už z toho nešťastná 😢

Mirka krásne fotečky.
Mammy ahoj, to je super že ti je lepšie s tým chrbtom.
No ja sa pridávam k vám kočky. Ja mám MM v práci každý deň od 9:00 do 21:00 niekedy aj dlhšie. Už nerobí krátky a dlhý týždeň ale nonstop 7 dní v týždni, ale zajtra ide s nami do Smokovca - tak aspoň to.

danciacik
7. jan 2010

takde ste?

miavin
7. jan 2010

Fany - no ja stále nejak prežívam, bolí jak fras niekedy, ale čo narobím..... to je super, že Ti je fajn - bolesť chrbtice je niekedy na nevydržanie..
dani - joj moja zase starosti, no prajem nech to dobre dopadne
a kde máme Zdenočku?

vinka
7. jan 2010

dani damiánovi robili spirometriu ked mal asi 3 roky.Ale tým,že on je športovec tak to zvládol na jeden raz a sama dr.bola v očarení,že ako super to zvládol.Ale Vlado jej povedal,že on pláve tak vedela,že prečo to zvládol. 😉 No dani je to na nič ked nevedia jej prísť nato čo jej je.A toho objednávania bud spokojná lebo na ct-čko trvá aj pol roka ked sa dostaneš a si predstav ked má niekto rakovinu alebo mal a má dáky problém a musí čakať pol roka.ved to je na psychiatriu. ☹ ☹ No po včerajšom úspechu ideme aj dnesa večer vonku nech deti vymrznú.A baterky už nabité tak sa aj fotiť bude. 😀

andrejka10
7. jan 2010

No Danciacik fúha. Tak to máš naozaj pestré. Nezávidím ti ani trošičku. Ale zajtra ti budem určite silno držať palce.

danciacik
7. jan 2010

Andrejka, Mirka ďakujeme. Ja sa hrozne bojím zajtrajška.
Maji no čo ti poviem, Damián je Damián - je extra. Ja viem že to s objednávaním je o držku a chvalabohu že ešte sú aké také kontakty. No a budem sviňa ale mňa ostatní momentálne nezaujímajú mňa zaujíma že moje dieťa nemôže spať a má záchvaty kašľu. Nič viac. A ja som v tomto fakt hnusná ja si vydupem vyšetrenia nech sa deje čo sa deje.

vichrica
7. jan 2010

Ahojte baby, tak ja len hlásim, že žijem. Nestíham teraz veľmi net, takže vás chcem len pozdraviť 😵 😵

vinka
7. jan 2010

Dani ale som tým chcela povedať,že robia aj troj-ročným deťom spiro.Lebo Damiána poslali ked chodil na alergologiu.
Vichrica super,že žijete. 😀 😀 Ked sa prestaneš učiť tak potom sa nám ozvi. 😀 No idem ja fotečky posťahovať a pracovať s fotkami. 😀

vinka
7. jan 2010

Joj tu nikto nebol?pridala som fotku vivinke do albumu.No ešte doladiť a je to ono. 😀 Dnes mi doma pozovala lebo som nemala nato vhodnú fotku. 😀 😀 nikto by nepovedal,že bola fotená v obývačke na podlahe. 😀

miavin
7. jan 2010

vinka - kráááásna fotka - ty brďo - ty si šikovnica - fakt super. 🙂

vinka
7. jan 2010

No ešte sa naučiť dogumovať tie kostrbaté vedostatky a je fakt krááásna. 😀 Ale jej to tam pristane však. 😀

anickamaros
autor
7. jan 2010

ahojte maminy.pekny vecer.uz som tu asi sama ale pokecam si.
dnes som bola v sekaci na juhu a kupila som vela veci len za 15 e tak sa vytesujem tmave som uz dala prat a svetle dam zajtra.
vecer som bola s maroskom na prechadzku na sankach tak uvidime ci to bude s jeho kaslom horsie alebo lepsie.dufam ze mu to neuskodilo.
inac vsetko po starom 🙂
pozeram mirka ze si pridala nove foto.krasne fotky mas maleho a s tym gulasom to nema chybu.
vinka aj ty mas krasne foto.super si to zvladla ja osobne by som sa to nikdy nenaucila.
dani a tebe drzim palce mne robili spiro ked som mala cca 9 rokov.
budem na vas mysliet
tak uz som sa vyrozpravala a idem spat lebo pocujem ze marosko stale len mama tak si idem k nemu lahnut.tak vam prajem dobru noc a samozrejme zamykam 😀