Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
26. jan 2010

No ja som tiež chodila ku Chmelovej a nevyhovovala mi vôbec a ešte mi aj ublížila keď som bola v 34.-týždni s Larkou, tak som jej vinou začala krvácať. A prerevala som pol dňa a keď som jej volala, že čo teraz s tým tak mi len odvrkla že keď neprestane krvácanie tak na príjem.
Kelemen - hm, no spokojná som nebola so správaním. Vôbec sa mu nechcelo nič mi vysvetliť - bol dosť neochotný.

vinka
26. jan 2010

Vidíš Dani myslela som si,že toto napíšeš.A napadlo ťa,že aj on je len človek a práve ty si mala tú smolu,že mal zlý den a jednoducho mu to nešlo ako chcel.Aj ja som ho zažila takého,že som zabudla ako sa volám od strachu sa ho niečo opýtať.A to podotíkam,že po priezvisku má pozná.Bol lekár mojej svokry.Vie,že muža mám zo štrby aj on pochádza zo štrby.Tak od začiatku mám pocit,že ináč somnou komunikuje a predstťav si,že nemal aj pri mne raz dobrý den.Tiež ma to prekvapilo a doma som to vravela Vladovi.A on mi povedal,že to je tiež len človek a nemusí byť stále vysmiatý a nemusí sa stále dobre zobudiť. 😀 😀

petikd
26. jan 2010

Gabi no Petra je pekné meno 😉
Maji a ja som vstala o 5,30,o 6 som šla busom do PP,pred pol 7 som bola pri chmelovej,väčšinu som bola 2 a potom na stanicu na bus,ktorý mi išiel 8,10 takže o pol 9 som bola doma 😉

vinka
26. jan 2010

Hej lenže Chmelová nezačína skôr ako o 7.30 čo som chodila ku kelemenovi tak som si to všimla.Asi raz začala o 7.15 ordinovať.A mne Vlado ide do roboty už o 7.30Takže ja som zväčša musela počkať kým a Vivien zobudí dať jej jesť a tak ísť ku dr.A to tam už bolo národa.Ale aj ked som Vivien čakal som mala smolu.Ja tehu som tam o hlade trčala aj do 11 a niektoré prišli šli na krv buch dnu no a popri krvy si aj vyšetrenie urobili.Išiel ma z toho šlak trafiť.Vidíš to je vec názoru.Tebe to vyhovuje no mne nie. 😉

danciacik
26. jan 2010

Maji ja viem, že je len človek, ale vidíš napríklad u Vojtaššáka sa mi to v živote nestalo. Vždy sa usmieva, dobre sa porozprávame. A na všetky otázky odpovedá. U Kelemena som bola keď som čakala Larku a vyše troch dní som necítila žiadne pohyby. Tak som sa samozrejme bála lebo prestať som ich cítila keď mi na brucho skočil náš hafan. Takže myslím, že keď človek príde s niečím takým tak či mám deň či nie, tak aspoň vysvetliť to treba.

vinka
26. jan 2010

No hej to viem si mi to spomýnala.No to je ťažko povedať ked nevieme preťčo taký den mal.Ono každý vie zlé správy inač prijať.No idem vonku s dievkami. 😉

miavin
26. jan 2010

haloooooooooooooooooooooooooooo čo je s juliet???????

petikd
26. jan 2010

Maji no ved jasné každému ako vyhovuje,ja len,že aj keby ma vzala o pol 7,tak žiadny bus domov by mi nešiel,tak som to stihla v pohode 😉
Mirka nevieme nič o Juliet 😉

vinka
26. jan 2010

No ona sa neozvala.Ktovie má niekto číslo na nu?Pošlite jej sms-ku 😉 Baby teraz sa ma Viva opýtala či sa volám beštia. 😠 😀 Damián,že jej včera povedal ty beštia jedna. 😀 Damián mi dnes pri obede povedal,že on má už frajerku spolužiačku.No,že jej z ladu doniesol srdce.A ona ho chce lebo mu drží v triede miesto aby sedel pri nej.A ona sa chce s ním naozaj zosobášiť. 😀 😀 😀 Jak som sa dobre nasmiala z neho. 😀 Také krásne problémi.Hej a volá ho diamant a on ju srdiečko. 😀 😀

petikd
26. jan 2010

Maji šak sa nechcel ženiť nie? 😀

stresmenka
26. jan 2010

ahojte žienky neviete mi poradiť či sa niekde v PP necvičí ZUMBA?
čo tu nové???

vinka
26. jan 2010

Peťka no vidíš a toto ma nenapadlo.No ked nezabudnem zajtra mu to pripomenie. 😀 😀
Stresmenka netuším ja som to ani nepočula.No ja mám v albume novú fotku.Tak to je tá ktorú som chcela ešte dávno ak sa pamätáš. 😉 A urobila som si ju teraz nakoniec sama. 😀 😀 A teší ma o to viac. 😉

vinka
26. jan 2010

Ved som mladému aj povedala,že ked ma frajerku nech ju poprosí aby ho doučala angličtinu.(no nech niečo z toho má) 😀 😀 A on,že nie lebo to bude hamba,že frajer nevie ani po anglicky a nechá ho. 😀 😀

miavin
26. jan 2010

vinka - krásne fotečky
ozaj ako dopadol Damjan na pretekoch,?

stresmenka
26. jan 2010

Mirka čo robíš v piatok???? príď na návštevu som doma 🙂

Majka videla som krásna 🙂 moja sestra je nezotpovedná počkaj jak jej zajtra vyčistím žalúdok sľubotechna 😠 😠 😠 a tá Zumba to je také cvičenie na formovanie postavy 😀 co mne treba ako soľ 😢

vinka
26. jan 2010

No nedoniesol nič.Už by si to vedela keby sa na neho niečo nalepilo. 😀 Bol 18-ty,16-ty,10-ty a 9-ty.Zo 65 súťažiacich. 😉 Nebol 65-ty to je hlavné. 😀 😀 No ale bolo nám lúto,že nedoniesol nič. ☹

danciacik
26. jan 2010

No kočky. Ja vás už len zdravím. Mužík ma pozval na večernú prechádzku tak si idem po neho.
Bianka všelijaké cvičania sa dejú na našom juhu ale o Zumbe som tu nepočula aj keď viem o čom hovoríš lebo som už o tom čítala aj nejaké videá som videla.
No tak na nás zajtra myslite a silno držte palce.

vinka
26. jan 2010

dani jasné.No a vysvetlíte mi niekto čo je tá zumba? 😕

danciacik
26. jan 2010

No ešte v rýchlosti a už odchádzam je to vlastne nový tanečný fitnes štýl. Proste sa tam tancuje ale v rámci fitnes. Dúfam, že som to dobre vysvetlila

stresmenka
26. jan 2010

mjka je to aerobic s latensko americkým tancom

kuk

https://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4

a držte palce aj mne ideme na ďalšie vyšetrenie s tým srdiečkom ☹

danciacik
26. jan 2010
https://www.youtube.com/watch?v=tm7DyRjtWRc


toto si kukni a budeš vedieť.
Paaaaa.

vinka
26. jan 2010

Bianka jasné neboj.Daj potom vedieť ako ste dopadli. 😉 No idem ja do hajan.Som unavená a stráášne sa mi chce spať.Tak zamykám zatial papa.

andrejka10
26. jan 2010

Stresmenka, cvičí sa to niekde na starom Juhu, za Výkrikom, na Výkriku? Nemám potuchy, kde presne. Ale chodí to cvičiť moja susedka. A je tam nával. Dokonca sa zapisujú do zošita. 😕 Kde presne, zistím ti. 😉
Vinka, ďakujéééém za recept si zlatá. 😀 😀 Vyskúšam.
Máte niečo o Juliet?? No vyzerá to tak, že už má malého Tomáška. 🙂 🙂

vinka
26. jan 2010

Tak tá zumba by sa zišla aj mne ale to asi také 100 kilové jak som ja neberú 😀 😀

andrejka10
26. jan 2010

Vinka, aj mne by sa zišla, ale ja radšej vyskúšam tvoju omáčku. Ja sa tak rada napchááááávam. 😝 😝 😝 😝

andrejka10
26. jan 2010

Ozaj, maminky a zabudla som vám napísať, že som našla firmu na nete, ktorá vie zabezpečiť náhradné kolieska na rôzne typy kočiarov. Tak ak by niekto mal podobný problém nemusí zúfať, rada dám číslo. A sú z SNV. Super, nie??? 🙂 🙂 🙂

stresmenka
26. jan 2010

andrejka ty si poklad ak ti to nerobí problém a aj kedy sa to cvičí a o koľkej 🙂 jooooooooooooooooj, ale som šla na teba z hurta čo 😀

andreaber
26. jan 2010

Ahojte,

tak som ani poobede nebola na tom lepšie a nič nestíhala, lebo Ľubka nechcela spinkať a až teraz zaspala.

Vinka - tak to o chvíľu už budú ku vám chodiť potencionálne nevesty 😉 Nečudujem sa, Damián je fešák a ešte k tomu športovec, baby sa budú len tak lepiť 🙂

Dani - včera ráno som si bola v tom stánku kúpiť časopis, tak ak tam bola Tvoja mamka, tak viem, ktorá je to 🙂

Vichrica - Danielka má miesto na celý deň, čiže môže tam aj spinkať. Poldenná trieda bola vytvorená tu na Západe, lebo bolo prihlásených veľa detí a tie, ktoré mali tri roky a maminy boli na materskej s mladšími súrodencami, tak išli do tejto poldennej. Ale koľko sa platilo, to neviem.

miavin
27. jan 2010

ahojte - dobré ránko - ta čo to nezamknuté? chcete aby nás vykradli? 😀
babenky ako sa máte? čo máte nové? o juliet nevieme nič? určite už sú traja - jééééj
andreaber - vitaj medzi nami

miavin
27. jan 2010

andrea - máš krásne princezničky -veľmi pekné foto 😉