• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
Ahojte babule,
som tu na skok, ale čítala som Vás v práci :slight_smile: chcem popriať Juliet všetko najlepšie nech sa Tomimu aj jej darí :slight_smile:
No, ale riadne chlapisko je malý poviem ti :slight_smile:. Juliet a prečo nemôžeš sadať do auta máš nejaký problém po cisaráku :slight_smile:

Gajana krásny kočiar ste kúpili :slight_smile:

Zdeni skoré uzdravenie :slight_smile:

Peťka vy ste ako dopadli v BA? :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neviem ,kaslat na to,.... :slight_smile: nech sa kusne do zadku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No ty máš dnes fakt super náladu.Smejem sa už od kedy píšeš. :grinning: :grinning: A furt flusneš niečo pekné. :grinning:
8. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počuj a ako je v dome,no čo cica kedy ideme grilovať? :grinning:
8. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej ?no to sa ani nesnazim :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta ked sa posnažíš tak neviem potom.Asi to už smiechom nerozchodím. :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No furt kukám na tú fotku,že hurááá mám 3 roky.Je tam bohovský junák. :grinning: To ukážem mamke.Ona žerie Alexa. :grinning: No aj ty sa jej páčiš.Ale to ma štve bo ja som jej dcéra. :angry: :angry: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj no prepac tak dam prec tie fotky?alebo mna neukazuj :slight_smile: :slight_smile: :grinning: no moja zeby sa tvoja dcera zalubila do alexa ?:slight_smile: :slight_smile: no mali by sme im dopriat ,stretneme sa nech si to vynahradia
8. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka a damian co dostal na narodky?aku tortu si vymyslela? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridem neskor,musim koncit lebo ma fakt rado zozere zachvilu,ja mam pusteny panelak,internet na kolenach tak to tazko predychava.... tak radcej mu to dam :grinning: sa naramne asi zabava somnou....dnes som skvela spollocnicka :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moja tortu ešte nemal.Oslava bude asi túto alebo budúcu sobotu.Ked tato bude mať volno.Chcem robiť mu kostru.Ale neviem či vyjde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe :slight_smile: parada.....a pre mojho muza taku neurobis v auguste ? :slight_smile: ta by sa sice najviac hodila na dnes vecer :slight_smile: hahaha
8. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A stretnúť by sme sa už mohli.Ste tu dlho neboli a Vive zjavne chýba.Lebo minule som pozerala tvoje fotky a Viva začala aha Ajex.Moj Ajex sa píde hať šo mnou :grinning: :grinning: :grinning: Tak im doprajme tú radosť. :grinning:
8. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj alexove narodky oslavujeme o dva tyzdne...doma este oslava nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie ale idem urobiť Vladovi cici a ked sa vydaria tak urobím aj tvojmu mužovi ked chceš. :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam ti dat odliatok??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nech su originalne :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj ta to si chytí aj doma. :grinning: :grinning: Ale ja mu urobím nie B-čka ale aspon D-čka. :grinning: :grinning: :grinning: Abo také po kolená vyťahané? :confused: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaj no skoda....to potom ale budem ziarlit :slight_smile: myslim ze mu nedovolim ani chytit tu tortu potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Načo chytať.On si ju zje. :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no dobre dovolim mu to
8. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč Zuzi skôr jak dáš pc mužovi sa ti chcem velmi pekne podakovať,že si mi robila dnes večer tu spoločnosť.Taká spoločníčka mi tu chýbala. :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako dlho ste tam boli? :wink: Počuj a tá postel to kto na nej spal.Kriste ale je krásna. :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj aj ty si mi chybala :slight_smile: neboj dobehneme vsetko :slight_smile: boli sme 3 tt....a na posteli?myslim ze sportovci,ekonomovia,cernosi,cinania ,japonci :slight_smile: :slight_smile: to bolo v hotely :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tam ste boli ubytovaný?Si mi neodpovedala na tú grilovačku. :angry: :grinning: že kedy ideme ku tebe na záhradu grilovať. :wink:
8. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si pisala o grilvoacke??? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: no hned ako sa oteply ale mozete dosjt posediet do tepla ku nam domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: niee neboli tam robi sestra v tom hotely supervisorku,alex tam mal aj oslavu tak sme blbli potom :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak preto tak krásne fotky. :grinning: A čo je supervizorka? :confused:
8. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahm taka jak manazerka
8. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5-ty príspevok na tejto stránke cica. :grinning: Aspon viem ako ma čítaš. :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj to mi uslo moja...no prid nas pozriet a uvidis :grinning:
8. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vinka,ak sa mi podari tak dojdem papapapapa
8. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok