• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
Zdenka ja mu to pripomeniem večer.Ale kedže sú dvaja tak budú musieť robiť každý den :frowning2: Lebo jeden by si nevystačil. :unamused:
22. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Larka už má aj teploty.
Zdeni Šišáková je z nás zúfalá, my už chodíme do Tatier na krčné, tento týždeň mal byť posledný a budúci týždeň mali začať krvné testy, hodnotenie nosnej mandle a liečba imunity ale takto budeme zase mesiac čakať. Zajtra tam zavolám že čo máme robiť. :frowning2:
22. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka, pripomen mu to :slight_smile: .
Danciacik, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a nech je mala uz konecne v poriadku.
22. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby čo ideme večer písať či zamkneme to tu? :confused: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka, ja by som rada s Vami popisala, ale uz idem pocitat kasu a bezim za svojimi laskami domov :dizzy_face:.
Prajem pekny vecer :slight_smile: .
22. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile:
tak ja len podám hlásenie, že Majovi sa to lepší rozprávala som dnes s dokym, ale operácia ho nemynie :slight_smile:
Dado ho v kuse hľadá zbadal fotku a reval jak tur, že ,, kde je Mamoooooooooo ".

tak vy popíšte a ja idem makať :grinning:
22. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo zas robíš?Pošlem ti moje zvončeky.Lebo ja som ešte len jeden urobila.Druhý nedokončený :angry: Vôbec ma to nebaví. :unamused: Radšej pokecám na konovi. :grinning:
22. feb 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka robím vajíčka teraz pre zmenu a korálkové stromčeky :slight_smile:
22. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som tu. Dala som Paťkovi Diazepan mal zabrať do hodiny a prešli dve hodiny a nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To moje dieťa je nezmar.
Bianka to som rada, že mu je lepšie.
22. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka aj ja som rada,že Majovi je lepšie. :wink: Chalanisko on je jak repa.Neboj o chvýlzu sa budete smiat.On je v nemocke? :confused: No tak pôjdem robiť fotky ked sa tu pracuje. :grinning:
22. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je v nemocke šak som to písala :slight_smile:
22. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aké vajíčka Bianka? akou technikou?
Ja makám na papieroch ale robím kukuč aj tu. Síce mi horí pod zadkom ale dala som si vínko s kolou tak sa lepšie pracuje. No a tatík stráži Paťka. :wink:
22. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka prepáč ale už asi čítam po medzi od kedy ťahám aj nočné.Dnes som už myslela,že poobede odpadnem taká unavená som bola.Snád budeme lepšie spať večer. :frowning2:
22. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka klasika stužka tak isto ako vianočné :slight_smile:

Majka to niiiiiiiiiič ja to chápem :slight_smile:
22. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj aspon niekto ma chápe.To čo je Chiare vôbec netuším.Nastane druhá hodka v noci koniec.začne ziaoať a vezmem ju k nám a vrieska každých 15 min.do rána. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj Maji to sme tu viaceré, mne tak Paťo spí asi už pol roka ale to je tak že ja ho o pol ôsmej uložím do štvrť na devť nejak zaspí a o trištvrte už je hore a reve každú pol hodku až do rána zo mňa sa už všetci smeju či ešte žijem. :sweat_smile:
22. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka jaaaj no hezky, hezky. potom hoď nejaké foto nech sa pokochám :wink:
22. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta čo mám zamknúť? :confused:
22. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj kukám areru ta to taký K..t ten chlap,že by som ho zabila.Joj až mi je do plaču. :frowning2: :frowning2:
22. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo kukáš?
22. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj no nič, čo to už porobené, Paťo už aj plakal :angry: , idem ja spať. Tak pre istotu zamykám :wink:
22. feb 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,este ste tu?
22. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu ale idem ešte do tesca. :wink:
22. feb 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic,ja kym tu dojdem.... :unamused:
Dani ta co to?ked pojdete do smokovca pojdes za primarom ci za jeho zenou?Nam dali Luivac na posilnenie imunity a klop klop zatial je dobre.chodim s nou von kazdy den aspon na hodinu.Drzim palce.

Juliet moja mala mi nikdy nepila podla tabulky.skus prikladat castejsie ked pije malo,joj to by bola skoda,keby si mliecko stratila,ja mam tiez z toho depku,ze som to vzdala po 10 tyzdnoch.nechcem sa do toho montovat,urcite vies ty najlepsie co a ako,ale ak sa da,odsavaj si mlieko este po kojeni,uvidis kolko odsajes a ponukni mu to aj cez flasu alebo striekacku.vykasli sa na domace prace,pockaju.mrazene mlieko mozes skladovat 3 mesiace,tak si namraz kym mas.joj ale som teraz mudra dofrasa,skoda,ze som nepoznala MK kym som kojila.
22. feb 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som letak,ja sa chystam na tricka :wink:
22. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este Julietka ta povzbudim,Saska pila tiez len 50-60 ml.Plakala som ked mi Anicka hovorila kolko pije jej Marosko ale uz neporovnavam.kazde babo je osobnost samo o sebe.My sme si kupili vahu a vazila som malu pred a po kojeni.tak budem drzat palce nech len priberate.ozaj,nepytala si sa pediatricky na nejaku laktacnu sestru?
22. feb 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este zamknem ked vinka nedobehne z tesca kuknut a pochvalit sa co kupila :wink:
22. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vinka nic sa nepochvalis?tak dobru nocku,idem uz aj ja skusit ci zaspim :wink:
zamykam
22. feb 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, odomykám.
Akú ste mali noc? Nám ten Diazepan veľmi nepomohol :confounded: .
Volala som s mamkou takže Larka do tretej rána plakala ale potom už spala, dýchala nosom a teraz ráno tiež dýcha nosom a nemá zelené soplíky, len zakašľať som ju počula. Tak počkáme a uvidíme.
Dani, Larke nemôžu dať ani lieky na imunitu, lebo niečo v krvi mala zvýšené a kým sa to nezníži tak nemôžu ísť lieky
23. feb 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. po dlhej dobe odmykam.
no mali sme strasnu noc. vynimocne kazdy 1,5 hodiny sme vstavali.hotova som.nad ranom uz ani nechcel byt v postieke tak sme spali v obyvacke na gauci :frowning2:
sipcek ja nemam tolko zeby som mrazila . kazdu druhu davku ma moje mliecko a kazdu druhu nutrilon tak nam to vychadza a este sem tam cez den di ho prilozim a v noci iba kojim. v noci je pri prsniku kym nezaspinka.co neni az tak dlho. ale necham ho nech sa napapa a spine .
23. feb 2010 o 07:48  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok