Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
24. feb 2010

vinka - vygoogluj na nete pozvánky.....

robka
24. feb 2010

Dakujem pekne za privitania 😀 tesim sa z toho 🙂
Vinka budem sa snažiť ako len budem moct 😀ale myslim ze s tym problem nebude 😀
Danciacik bola som aj tam kym sa nenarodil maly teraz uz menej tam chodim skor len kuknut stare zname 😉
Čo by som vam o sebe napisala hmhmhm....som mlada mamina mam 22 🙂pred materskou som pracovala v maxe v detskom obchode....zboznujem deticky....a vela casu travim na internete 😀 no mam sa cim chvalit...kludne sa pytajte lebo nic ma nenapada

robka
24. feb 2010

miavin z poradu som priamo na novom juhu byvame....no neviem lebo Bendíkovcov je vela 🙂 pracuje v Quatre a do skoly do svitu chodil

vinka
24. feb 2010

Miavin vieš,že ma to potom napadlo?Aj som si už niečo našla.Už len sa dozvedieť termín príjímania a môžu sa tlačiť pozvánky. 😀 😀 😀 Bože jaká budem čajoris s pozvánkami.Aj ich rozpošlem. 😀 😀

andrejka10
24. feb 2010

Ahojte maminky, ja zase len na skok. Potrebujem napísať životopis a sa mi neeeeechceeeeee. 😝 Radšej surfujem po nete. 😵
Robka vitaj. 😉 Takže z nového juhu??? Super, budeme spolu kočíkovať 😀 😀 😀

vinka
24. feb 2010

Robka aj moja sestra robila v Maxe.Neviem či by si ju mohla poznať.Predávala bižu.Swarovského krištály. 😉

petikd
24. feb 2010

Robka hej som to ja,dakujem a že aj pozdravujem 😉

mammy81
24. feb 2010

Ahojte zenulky ako sa mate??? hej aj ja som z noveho juhu........bola.vitaj Robka 😅

moje dieta odkveclo o pol osmej,pana to uz o siestej bude kikirikat ale aspon budem hokej pozerat 😕 ci kedy to hraju?? Peti ty iste budes vediet 🙂

petikd
24. feb 2010

Hej o 6 hrajú 😉

vinka
24. feb 2010

Mammy,že si z juhu. 😀 😀 Moja ale z východného. 😀 😀 No kedy sa chystáš na sk? 🙂
Andrejka tak píš.surfovanie ti to nenapíše. 😀 😀 No idem dorobiť pozvánku. 😉 Aspon niečo a potom dopíšem dátum 😉

andrejka10
24. feb 2010

Hmm, aj moje dieťa už spalo "na noc" a pozrime sa už je horééééé. Ach joj, ďalšia ťažká noc nás čaká.
Mammy, hokej je ráno o 6. 😉 Ale keď nebudeš môcť spať tak Rusi s Canadou začínajú o 1,00 hod a potom až do rána. 😀 😀

petikd
24. feb 2010

A predtým rusko-kanada o 1,30 a o 4 česko-fínsko,keby si náhodou nemohla spať 😀

robka
24. feb 2010

vinka a kde to bolo na prizemi alebo na poschodi lebo si vobec nespominam na taky obchod 🙂
andrejka kludne mozme 😀 ja rada

petikd
24. feb 2010

Andrejka si ma predbehla 😉 môj otec na marodke tak povedal,žeôže aj do rána pozerať 😀 😀 😀 a za chvíľu hraje USA 😉

andrejka10
24. feb 2010

Joj, Vinka, keby sa mi chcelo. ☹ Aspoň trochu pošli z tvoje energie. Tu nááádherné torty vypekáš, tu na prechádzke, tu pozvánky, ..... brrrr som lenivá voš. Ale keď som už nespala 3 noci. 😒 Neviem, či malej nerobia dobre príkrmy, či už zúbky idú.

mammy81
24. feb 2010

joj baby vdaka uz aj budik nastaveny 😀

Vinka ja som popradcanka jak repa 😀 joj som chcela v aprili dorazit bo sesterka ma termin ale Sophie ma zapis do skoly takze asi az maj 🙄 uvidim

a kde ma Damian prijimanie viem ze sestrina dcera ma vo Velkej a ma to 30 maja.(aspon sa mi zda)

dodala som fotky baby.... 😉

petikd
24. feb 2010

Mammy a tie foto či sú upravené,to máš progrem alebo si to na nete?Joj bo hľadám ešte okrem imikimi a raz som mala aj iný a neviem si spomenúť 😉 A tú pizzu by som si dala 🙂

vinka
24. feb 2010

Robka na prízemí.Oproti parfumérii Fann.Vedla kaviarni čo je pri lezeckej stene.Pochopeno? 😀 😀
Andrejka nemyslí si,že je to len tak.Ja fičím na cukre.Všetko čo je sladké konzumujem.Aby ma deti neskolili. 😀 😀
Mammy asi bude mať v Konkatedrále sedem-bolestnej panny Márie 😉 To je pri VUB-čke.
Baby na pozvánku mám dole napísať svoju adresu alebo adresu kostola. 😀

danciacik
24. feb 2010

Robka aj ja som z nového juhu, super a som len o 2 rôčky staršia od teba.
No baby ja som teraz prišla z pohotovosti - zápal močových ciest - hurááá 😠
Dúfam, že do soboty budem fit.

sipcek
24. feb 2010

nechce mi posielat odpovede 😠

vinka
24. feb 2010

Dani no to je o riti.Ked chodíš čurať každú min.a nič nevijde okrem kvapky.Mala som to moja. ☹ Mne mrzne celý pc.Asi pôjde von oknom hajzel jeden. 😠 😠 😠 😠

vinka
24. feb 2010

Mammy krásne fotečky.Z tej dievky tvojej isto bude fotomodelka. 😉 Vivien chodí po byte a kričí šom modelka,šom modelka 😀 😀 😀

sipcek
24. feb 2010

vinka adresu kostola naco pisat,ved taky je len jeden v PP,nie?to vpis do textu pozvanky a dole potom svoju ak by si cakala nejake priania,nie?

dani ta co to?pi vela urologickeho caju a tekutinu vseobecne.a mas lieky?biseptol?

sipcek
24. feb 2010

Dani a este cipky by si si mohla pozhanat,boze ale neviem ako sa volaju,proti bolesti,ja som to mala a za den ma ta nejhorsia bolest presla.mala som ist vtedy lezat ale nemala som teploty tak ma pustili domov.ja to mavam bezne po kupacke.

danciacik
24. feb 2010

Maji ani nehovor 😠
Dani, nemám biseptol ale Ciprinol a algifen k tomu ma ide šlahnúť, no ničale našťastie povedala, že stačí brať tri dni, takže do soboty stíham. Hej a som sa vám zabudla pochváliť v piatok idem na gelové nechty 😀

sipcek
24. feb 2010

spasmopam ci tak nejak

danciacik
24. feb 2010

Dani dík ale nemám nejaké silné bolesti - zvládam, len cítim spodok ako po pôrode keď ma Paťko dotrhal pri močovej trubici či kde.

sipcek
24. feb 2010

no ono to je neprijemne aj pri lahkej bolesti.mna zasa boli cela huba,jazyk hlavne z toho zuba bez plomby.ma tam tak hnusne reze. 😠 som taka nervozna ze na vrazdu 😠

danciacik
24. feb 2010

juuj no to ti verím, čo nejdeš ku zubárovi?

sipcek
24. feb 2010

vcera som mala ist ale mi volala sestricka,ze je zubarka chora tak ma preobjednala na 24.3. 😠