• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
Dani pekná vydarila sa ti.Si šikovná. :wink:
21. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem moja. Potešia si ma. :wink:
21. nov 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaaaaaaaaaaaaasna torta !!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi aj ja sa pripajam k blahozelaniam....VSETKO NAJLEPSIE a NAPLNENIE VSETKYCH SNOV :wink:
21. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ďakujeeeeeeem :wink:
21. nov 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééj Vienesa a ty si sa tu kde vzala? :confused: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahahhaha vinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prisla som vas pozdravit..... no sa lepsim nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj a to si už mohla popriať aj príjemné sviatky.Lebo do sviatkoch sa tu už isto neukážeš. :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaha to si na skype myslela mna ...a ze ani na meno si mi neprisla :angry:
21. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si iny vtipalek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tebe pridem osobne popriat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ta co je spime tu?nik tu nieje ?
21. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta kde si?pisem si tu sama so sebou??? fiha tak to sa mi tu nestava casto :grinning: ...nevadi tak sa aspon porozpravam:
AHOJ Zuzi :grinning:
ahooooj ako?
aaaaale moze byt ... :grinning:
nuda?
ahm........nie vobec nieeeeeee
21. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja nestíham písať.Na skype si píšem s jednou otravou a nestíham tži odpovedať. :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ty si ale..hlavna vec z e sa stazujes ze tu nechodim ... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: posli tu otravu niekam :wink:
21. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danka krasna torta uz viem kde dam urobit maroskovi na 2 rocky urobis mi vsak moja :confused:
vienesa vediet dobry rozhovor :grinning:
21. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz som dala prat dnes 2 pracky aj vyvesila aj popratala aj by som chcela pozehlit ale mm nedovoli ze dnes este nie tak snad zajtra
21. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj zeny ja som taka hladna ze by som zjedla aj macku keby bola dobre urobena :grinning:
21. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
po tom ze som mesiac nic nejedla by som fakt aj klince srotovala
21. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja tak to niesi velmi hladná ked musí byť dobre zrobená tá mačka. :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anicka :slight_smile: :wink: ako sa mate?co mate noveho ?preoc si mesiac nejedla??? :astonished: :astonished: :astonished:
21. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,Anicka kedy dosli vasi domov?
Saska mala len 37,6 tak ju Borko dava spat,budem jej merat teplotu ked pojdem spat,ci bude vyssia.
joj ja tu len o teplotach pisem,ale ma to hneva a komu inemu sa vyzalovat ked nie vam.uz mi svyha doma,taky vybeh by som potrebovala
Dnes mi volala mamka,ze jej zomrela kamaratka co spolu pracovali,aj ja som ju poznala,mala 41 rokov a chore srdce.Mala maleho synceka a neprisla po neho do skolky,tak volali,ze co a ona bola mrtva.Vraj cakala na operaciu a nedockala sa.Mamka chcela ist aj na pohreb ale neskoro sa to dozvedela,bol dnes doobedu. :frowning2:
21. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: Kriste to je šok pre dieťa také niečo.A kde bola v nemocnici? :confused:
21. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani no uzasna torta,ja by som na take nieco nemala nervy,to by som ju musela robit sama a vediet ako.tolen tak z hlavy robite tie torty dievcence?musela aj chutit :grinning:
21. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sipcek no ved na nete je kopec tort a pokukáš niečo priložíš niečo uberieš a máš svoj výtvor. :wink:
21. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ona mala chore srdce uz davno a bola operovana aj. ked cakala babo tak jej ho museli kvoli tomu odobrat a potom ked otehotnela zasa tak si ho nechala,velmi chcela deti.aj to bolo raz v novinach,ze zena s chorym srdcom porodila zdrave babatko.teraz neviem ako sa jej zdravotne vodilo,lebo som sa odstahovala,len mala prist k mamke na navstevu,aj si nechala u mojej sestry odlozit lego pre synceka na vianoce a neprisla si po neho :frowning2:
21. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,no to by ma nenapadlo,tak pokukam aj ja a urobim aj Saske nejaku na narodeniny,potom hodim foto. :grinning:
21. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/
Daj si tram fotky a kukaj aj do rána máš čo robiť. :wink:
21. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti poviem,ze uz aj peciem :grinning: urcite nieco urobim,len nech mi svokra do toho nerecni :grinning: ako minuleho roku
21. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok