Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
7. apr 2010

Neboj ked budeš mať tri budeš vedieť ako to zvládam. 😀 😀 To ide samo.Aj ja ked som mala jedno som revala ked mal týžden či sa vypiple bol malinký.A dnes má papulu jak vráta velkú. 😀 😀 😀 To všetko prišlo dáko aj s tými deťmi. 😀 😀 Ale ja sama mám niekedy toho dosť.Už niekedy potrebujem vypnúť a vypadnúť. 🙂

vinka
8. apr 2010

Ahojte.Ta čoto tu nikto? 😕

miavin
8. apr 2010

ahoj cica - ja som tu
mafia - krásny je Marko - aj ty si kočica, kde ste krstili? také povedomé mi to je...

vinka
8. apr 2010

Aj mne je ten kostol známy.Nebolo to v meste v tom malom?Alebo potom niekde inde ale nie v pp.

mafia102
9. apr 2010

Dobre ranko.....Krstiny boli v kostole vo V. Slavkove, tu byvame.

danciacik
9. apr 2010

Ahojte dobré ránko, Mafia krásny je tvoj drobec, má krásne kukadlá. Môj muž bol v Slavkove jedným časom každý deň 😉

mafia102
9. apr 2010

Danciacik, a co tu porabal tvoj muz, pracoval tu niekde?

danciacik
9. apr 2010

Robil rozvoz pre firmu Autokelly a v Slávkove mál zákazníkov takže tam bol každý deň. A potom chodil do Prešova a späť

mafia102
9. apr 2010

aha

danciacik
9. apr 2010

Mafia, inak do PP nechodíš? Lebo si mi hrozne povedomá.

mafia102
9. apr 2010

Chodim do PP casto, mam tam aj svokrovcov, ale neviem odkial by sme sa mohli pozant 🙂

danciacik
9. apr 2010

neviem ani ja, možno len z videnia ale si mi fakt nejaká známa. 🙂

mafia102
9. apr 2010

😀 no mozno sa fakt pozname 🙂 No my sa schystame pekne na prechadzku, caute zatial 😎

vinka
9. apr 2010

Ahojte baby.No ja som mala zo Slavkova spolužiačku a môj muž tam tiež robil.Na salaši čašníka. 😀 😀

mafia102
9. apr 2010

My sme niekedy chodili na salas casto, kym sa maly nenarodil, tak mozno ho zvidenia poznam.

vinka
9. apr 2010

No on tam už dosť dlho nerobí.Lebo zo salaša išiel do Maxu šéf ho stiahol a z maxu do matejoviec.A už v matejovciach je skoro 3 roky 😉

danciacik
9. apr 2010

Maji a kde v Maxe robil?

vinka
9. apr 2010

No hore v pizzerii.Neviem ako sa to volalo.Je to už zavreté.

vinka
9. apr 2010

Aha.Istria. 😀 😀

danciacik
9. apr 2010

jaaaj viem občas sme tam s Jarkom chodili na pizzu. 🙂

vinka
9. apr 2010

Mafia ta kde si sa mi stratila?Tak pekne si písala a kukaj už ťa niet. 😀 😀

mafia102
9. apr 2010

tu som,

mafia102
9. apr 2010

aky ste mali den???

vinka
9. apr 2010

No ja pracovný lebo som robila tortu 🙂

vinka
9. apr 2010

Ale bola som vonku z deťmi Vivinka chcela ísť strááášne na šmýkalku už.A strepala sa z nej. ☹

petikd
9. apr 2010

Ahojte
Maji juuj ta to muselo byť plaču,dúfam,že je v poriadku posielame fú fú fú 😉

vinka
9. apr 2010

Hej je ok.Len riť si nabila.Kriste ale jak letela.Ona sa normálne šmykla na tej tyči čo je pri schodíkoch.A ona sa šmykla na nej dole.Jasné,že nechtiac.Neviem ako to dokázala išla pekne hore ja som sa otočila a už som len počula spišťať som sa otočila a ona už tak letela. ☹

vinka
9. apr 2010

Mafia,že tu som a teba nikde.Ta kde tu? 😕 😀 😀

vinka
9. apr 2010

Peťka napíšeš a zmizneš.Ta kde si? 😕

petikd
9. apr 2010

Tuuuuuu 😀