Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
21. nov 2009

ta co to mam zamknut? 🙂

sipcek
21. nov 2009

tak zamknem,potom domknite,papa 😉

vinka
21. nov 2009

Počkaj dočítam ťa a ideme kecať. 😀

vinka
21. nov 2009

No nakojila som prečítala a idem ja do hajan.Zamykám brú nocku. 😉

sipcek
21. nov 2009

som vas len dosla skontrolovat,dobre dobre vinka,ze si zamkla,to by som ti mala predat kluce,nie?zamykam 😀
ozaj co je so Zdenkou?

danciacik
22. nov 2009

Ahojte dobré ránko, odomykám.
Babulky ďakujem za pochvalu. Veľmi ste ma potešii.
Anička jasné že ti urobím stačí povedať. 😉 .
NO dnes poobede ideme oslavovať tak dúfam, že nám všetko dobre dopadne a Larka bude mať radosť.

vinka
22. nov 2009

Ahojte baby.Dani prajem príjemnú oslavu hlavne nech má Lárka radosť.Ja si idem urobiť s kartonu predlohu na padajkúcu hviezdu.Idem si robiť taký adventný veniec.A ešte stromček to idem robiť sestre.Tak sa idem hrať. 😉

danciacik
22. nov 2009

Maji dík? To ideš robiť z perníka či z čoho?

petikd
22. nov 2009

Dani príjemnú oslavu

danciacik
22. nov 2009

ďakujeme Peti 😉

anickamaros
autor
22. nov 2009

ahojte baby
joj dani som rada ze mi taku urobis uz sa tesim na januar a prajem vam prijemnu oslavu nech vam vsetko vyjde 🙂
maji ty mas kolko energie zenska jedna duracelka 😀
ja mam este dnes ako tak oddych mamka nas volala na obed tak si idem aspon pozehlit a troska upratat kuchynu
marosko zacal trosku kaslat tak neviem neviem sa mi to napaci tak rano mal povinne hrianku s cesnakom a na obed bude vytlacena cibula s cukrom este mu nechcem nic davat od kaslu teraz ide troska vonku nech ma cerstvy vzduch ja este dnes nie ale uz zajtra pojdem na par minut aj ja lebo som bleda jak stena a vanu uz potrebujem ako sol dnes dame ocistu 😀
tak peknu nedelu vam prajem

anickamaros
autor
22. nov 2009

vienesa nemohla som jest lebo mam zaludocnu neurozu a obcas pride take obdobie ze nemozem nic jest je mi stale zle a tak ale to trva tak 3 tyzdne ako kedy a potom ok 😉

anickamaros
autor
22. nov 2009

dnes maju moja sesternica krstiny v Kravanoch joj jak im zavidim by som chcela ist ale kde pojdem chora aspon koli tym kolacom 😀

anickamaros
autor
22. nov 2009

zeny kde ste varite obed?

anickamaros
autor
22. nov 2009

tak si pisem sama ved to je nahodou fasa tak si popisat trosku strojopis prevetrat aby bolo lahsie do prace sa vratit 🙂

danciacik
22. nov 2009

he ja som tu.
Anička jasné, dohodneme sa 😉 len mi to pripomeň 😉
Ja som už myšlienkami pri obede mňaaam.

vinka
22. nov 2009

Dani z perníka ano.Ved ked mi to vyjde tak potom pofotím a uvidíš.No idem si pripraviť cesto na zajtra.Zajtzra upečiem a večer ked dám bambuchy do pelechu tak budem zdobiť.Lebo keby tu boli tak by som zrušila nervy. 😝

vinka
22. nov 2009

No Danka oslavuje a vy ostatné oslavujete s nou?Alebo kde ste. 😀

sipcek
22. nov 2009

ahojte,tak my dnes bez teploty 🙂
vinka a nebojis sa,ze ti to rodinka zje? 😀 no ja by som urcite neodolala.
dnes som robila tvarohovy kolac a take pecene kolieska z listkoveho cesta,ako pizzove,len som urobila roladu a nakrajala na kolieska a upiekla.je to chutne,Anicka keby som tam nedala salamu tak uz aj ty ochutnavas 😀
nechce sa niekomu pozehlit mi?jaaak sa mi nechce 😅 zvlastne,lebo inac mam rada zehlenie.
tak vecer,papa 😉
dani prijemnu oslavu prajeme 😉

petikd
22. nov 2009

Anička máš sesternicu v Kravanoch?

vinka
22. nov 2009

Sipcek ono to je na vzduchu tak tam fajne prach nasadá.A ked im poviem aké je to hnusne zaprášené tak ich aj chuť prejde. 😀 😀 Ja to mám celý advent na stole.A mám tam sviečky.A čo chcem urobiť sestre tak to bude piplačka ale snád si to odloží na pamiatku. 😉

anickamaros
autor
22. nov 2009

joj sipcek len mi robis chutky by som si dala dajaku fajnotku.
peti hej mam vydala sa tam

anickamaros
autor
22. nov 2009

joj sme pozerali dobu ladovu ale som sa narehotala az m islzy isli super film uz dlho som sa tak nezasmiala

juliet221
22. nov 2009

no caute. tak som konecne doma . boli sme cely vikend na zabijacke 😒 konecne idem spravit veceru a uz len oddych

vinka
22. nov 2009

Jáj Juliet sú klobásky? 🙂

juliet221
22. nov 2009

no samozrejme 😀

anickamaros
autor
22. nov 2009

babulky ahojte ako sa mate? co porabate?

anickamaros
autor
22. nov 2009

ta co to vy tu nie ste a kde ste cely den? pana fera ta toto nei

vinka
22. nov 2009

Anicka cakali sme kedy sa tu zakladatelka konečne ukáže. 😀 😀 😀

danciacik
22. nov 2009

Ahojte, ja len zdravím a idem pracovať, lebo klienti nevedia bezo mňa žiť 😀 .
No oslava dopada výborne, Larka šťastná ako blcha mám ju aj pofotenú aj na kamere natočenú bola ako princezná a aj mamka dostala pochvalu 🙂 .
Maji no urob možno prídem na školenie 😀