Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

mafia102
11. apr 2010

no idem sa pustit do varenia :(

vinka
11. apr 2010

A čo fajné varíš?Mi máme kapustu,knedlu a kačku mnam,mnam,mnam. 😀

mafia102
11. apr 2010

joj, ta to fajne jedlo mate. Ja peciem kuracie prsia s Magi napadmi, dufam,, ze to bude dobre, lebo to robim 1x.

petikd
11. apr 2010

Ahojte 🙂 Joj a my budeme mať zajaca 🙂
Mafia určite sa ti to podarí 😉

vinka
11. apr 2010

Peti svojho?máte zajace? 😉

mafia102
11. apr 2010

No vzdarilo sa chuti to super, dufam, ze bude aj manzelovi.

petikd
11. apr 2010

Maji hej,máme zajace 😉
Mafia super,hmmm dala by som si aj ja kuracie mäso 🙂

vinka
11. apr 2010

No vidíš Mafia.A chutilo aj mužíčkovi?určite ved mu to jeho milá navarila 😀

mafia102
11. apr 2010

Vinka, drahemu chutilo 🙂

mafia102
11. apr 2010

ta co tu nikto?

vinka
11. apr 2010

No mi s mužíkom sme boli na večeri. 😉

mafia102
12. apr 2010

Dobre ranko... VInka, ty stihas ist popri 3 detoch aj na veceru? Tak to ta obdivujem 🙂

vinka
12. apr 2010

Ved deti nám postrážila babka.No oni spali len bola AKO DOZOR. 😀 😀 A pizzu mi urobili.Lebo sme šli do bike na pizzu. 😀

vinka
12. apr 2010

Mafia máš IP. 🙂

mafia102
12. apr 2010

joj, jak vam fajne, my mame malo prilezitosti niekam vypadnut, vacsinou sme uz vecer taki unaveni, ze sa nam nechce nikam ist. Maly nam dava riadne zabrat, aspon mne teda, manzel je vacsinou v robote, a teraz uz zacne dokoncovat veci na dome, tak budeme este menej spolu

vinka
12. apr 2010

Ty čo nič nereaguješ na ip? 😕 😀

vinka
16. apr 2010

Oživujem tému.či sa niukto nepridá. 😀

vinka
19. apr 2010

Ahojte tu nikto? 😕

kmirkav
1. máj 2010

Ahojte dievčatá, prosím Vás poraďte mi, kde v našom regióne PP a okolie zoženiem tehotenské oblečenie. Bola som na námestí, no ten výber sa mi zdal veľmi slabý. Kam chodievate nakupovať vy? Vďaka.

vinka
1. máj 2010

Kmirkav ja som kupovala v mamičke aspon sa mi zdá,že tak sa volá ten obchod na námesti.A kúpila som tam všetko podprdu,nohavice,kraťasi blúzku tenkú.Ved tehu nebudeš na veky tak zas koooopec vecí nepotrebuješ 😉

danciacik
1. máj 2010

Ahoj Kmirkav, no keď som ja bola tehu tak som si veci nakúpila v Poľsku. Ak chceš kvalitu tak ako Vinka píše tak choď do Mamičky. Na mňa to tam bolo pridrahé, v Poľsku to vyšlo lacno. Podprsenky som kupovala v Bocianiku či ako sa to volá a všimla som si že aj číňaky už majú čo len nechceš pre tehotné na oblečenie 😉

vinka
1. máj 2010

No majú aj u čínana ale iba v jednom v meste oproti kostolu 🙂 A tá mamička je fakt drahá.Rifle ma ta, vyšli na 1200 sk 😠 Ale som ich vynosila.Netušila som,že bude ešte Chiara a normálne sa mi predrali. 😀 😀

andrejka10
1. máj 2010

Kmirkav, ja som si kúpila v Tescu super tričulá a sukničku, veľkosť 44, 46. Vizeralo to super, len škoda, že mi to bude dobré aj teraz. 😠 . Mám viac kíl, ako pred pôrodom. 😒

vinka
1. máj 2010

😀 😀 😀 😀 ADI aká výhoda,že nevyhodíš.Si šetrná,že vynosíš aj tehotenské 😀 😀

andrejka10
1. máj 2010

Aj toto mám z Tesca 😀 😀

andrejka10
1. máj 2010

No smej sa, mne je do plaču 😀 😀 😀

andrejka10
1. máj 2010

A ja som si myslela, že si už off, keď ťa tatino obháňa. Mne tu už za ušami mladý fučí. 🙂

kmirkav
2. máj 2010

Dakujem dievcata za Vase rady. Este jedna otazka pre

danciacik: V Polsku (myslim v Targu) su nejake obchody pre tehotne?

danciacik
2. máj 2010

Kmirkav boli myslím vtedy aj nejaké obchody ale boli drahšie ako na trhovisku. Ja som všetko nakúpila na trhovisku, teda pamätám si že som tam kúpila dlhé tehotenské rifle, trištvrťové rifle aj hnedý nohavicový kostým pre tehotné. Tričká kúpiš v pohode aj v Poprade hocijaké volnejšie to nie je problém. 😉 Dúfam, že som ti aspoň trošku pomohla.

vinka
2. máj 2010

Kmirkav otázka bola síce pre Danciacik ale ja ti odpoviem teraz presnejšie.Neoplatí sa už chodiť na veci do pl.Už išli tak hore s cenami,že je to drahšie skoro ako u nás.Ja som to povedala aj Andrejke10 neverila a šla sa sama presvedčiť. 😀 😀