• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
A ako sa ti darí?Nemusíš písať plat ale predala si už niečo? :wink: No mám fotky pomazané ale ja som ich nezmazala to admini? :confused:
30. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej som si všimla že ich máš nejak pomenej, len nechápem podľa čoho mazali. Na otázku ti odpíšem do IP podrobnejšie ale takto nerobím v tom dlho ale nejaké veci sa rysujú, lebo ja som bola na školení a prišla som zo školenia a stratila som hlas a 3 týždne som bola bez hlasu a riadne chorá tak som sa tomu nevenovala, ale to bola len otázka času lebo som mala toho dohodnutého viac.
30. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: že si hlas na školení stratila.Ma to rozosmialo či si sa školila či spievala. :grinning: :grinning: :grinning: No ved to nechápem ani ja tortu na rok mi zmazali a na prijímanie nechali :confused:
30. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
He moja mne hlas odchádzal už pred školením ale po školení už úplne mi odišiel.
No to by dopadlo keby som tam spievala :grinning:
31. máj 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidím,že tu to fičí. :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Danciacik neviem neviem,čo si na tom školení robila, keď si stratila hlas, asi bola večer ruka hore čo???????????? :grinning: Vážne vám zmazali fotky? Tak treba niekomu kompetentnému napísať čo sa deje!!!!!!!!!!!!!!!!
31. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stamion na starom konovi mazali fotky ked nemali súvis s deťmi.no mne zmizli ruže marcipánove,pletenka ale aj torta na rok tak preto ma to zarazilo.lebo torta konbtajner ostala.
31. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha,no ale aj tak nemali nárok bez vášho súhlasu vymazať fotky nie???????????? :angry:
31. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie oni môžu mazať aj príspevky ked narúšajú priebeh.Ale ja som sa raz pýtala a mne vysvetlila,že sa nemaže to čo má niečo s deťmi spoločné.Lebo ja mám jednu fotku kde má Damián na stene diplomy.A mi povedala,že to je spoločné s mojím synom tak preto mi to nechala.Ale tú tortu prečo zmazala nerozumiem.tam bola jednotka tak je jasné,že na rok :unamused:
31. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, Stamion Majka má pravdu, ja už len čakám kedy zmažú moje. :unamused:
31. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kukám či tu nikoho niet a tu pusto. :frowning2:
17. jún 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: avojky popradcanky tak som vas nasla hura ako dovolenkujete hm ja toho r nikam robila som, rekonstrukciu tak mam dost ok den zelam papa maminy :grinning:
1. júl 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super.Dúfam,že si si uložila túto tému ako oblúbenu.že nás už nájdeš. :grinning: :grinning: :grinning: No viem čo je prerábka sme prerábali tak už by som viac nerobila. :confounded:
1. júl 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že ahoooj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opatrne..aby nespadol net..keď som tu sto rokov nebola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kriste pane to hej.Aby net nespadol. :confused: čo je s tebou ženo.Som ti volala a číslo sa nepoužíva :confused:
2. júl 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počuj cica ale mi máme tému stálice z popradu.To je súkromna téma.Tam napíš.Tam sú všetke baby. :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No napíšeš a zmizneš :angry: :angry: :angry:
2. júl 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu zas nikoho? :confused: :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu to ale riadne mrzne :confused: A vonku tak horúco :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo baby tu nikoho?Vladka ešte si nás nenašla? :grinning:
19. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no koho to čakáme? poď a píš. :wink:
19. júl 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukaj jaka si rýchla :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka84 vidíš,že baby sa už vrátili a ty nepíšeš :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hejže :grinning: , snažím sa :grinning: a čakáááááám :wink:
19. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čakaj možno sa raz dočkáš.A to pre koho zhánaš z pokecu ludí.Isto pre mna bo okrem mna nikto nepíše :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a pre koho iného cica haaaa? :grinning:
19. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hned som si to mohla myslieť.Ale tá vladka je vzorná si predstav,že prečítala celu tému pôrod poprad a kk.Chápeš 74 strán :confused: :confused: Skoro som odpadla ked som to prečítala.Kludne môže aj babytuning a od jednotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocenky
prosim vas kde mate vv poprade neajke super miesto kde sa da vyblaznit s dedickami?moc dik
19. júl 2010 o 21:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicka1 prečo si z pp alebo sa chystáš do pp. :confused:
19. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka nie som z pp, ale zajtra sa tam chystame a chceli sme sa ist kupat no to pocasie nejak protestuje :grinning: tak chcem vypadnut niekam na nejake super ihrisko- alebo raj pre deti :sweat_smile:
19. júl 2010 o 22:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok