Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vienesa
23. nov 2009

mirka majka sa radcej ani neozyva 😀 😀 😀 😀

miavin
23. nov 2009

Zuzi - veď kukám kukám, že sa dištancovala - ale myslíš, že jej to je niečo platné? 😀 no vinka robí ešte aj perník - stromček.....tak pôjdeme obzrieť nie??? aj keď pirohy nebudú.... 😀

miavin
23. nov 2009

no nič - vidím, že debata skončila...idem do hajan - poriadne pozamykajte čik čik dom!!! prajem krásnu dobrú noc 🙂

sipcek
23. nov 2009

ahojte 😉
moja slecna sa teraz rozhodla kakat 😠 do nocnika sa mi pred spanim pekne vycika a ked jej dam plienku tak ide kakat. 😠 takze dalsia polhodina,lebo ona to musi vsetko obkecat 😖a potom dole to umyt 😖ci sa mi da chytit 😖
no 7.12.ideme na krv,budu jej robit vysetrenia aby vedeli urcit postup liecby,ci nema streptokoka a nie som si ista ci aj pecenovky nebudu lebo od malinka ma zvysene hepatalky.
Peti a ake velke deti ma tvoja sestra?bolo ich tam viac 😉 take male dievcatka s mamou a potom dvaja chlapci.
Na magnetickej bolo celkom fajn,ani nebolelo 😀 len taky blby pocit,som chcela otvorit oci ale bala som sa 😀
ste nepozerali ci mate ten recept na štólu?

sipcek
23. nov 2009

uz je odchytena a v posteli 😝
zamykam dobru nocku 😉

sipcek
23. nov 2009

to fakt uz vsetky spite?
neblaznite,mne sa este nechce,co mam robit?
si mam sama pisat ci co?
vinka este ozdobujes pernik?
uz by si mohla skoncit ze popises so mnou,nie?
nic?
tak idem pokukat este co v telke davaju 🙄

vinka
23. nov 2009

No tak som skončila lebo nemám polevu.Idem ja do hajan.No zajtra radšej nie lebo mám muža doma.A ten by nebol nadšený keby mal tolko žien doma. 😀 😀 Jemu stačí ta jeho sliepka. 😀 😀 V stredu je to pre mna najideálnejšie. 😉 😀 😀 No idem ja do hajan.Tak zamykám papa. 😉

miavin
24. nov 2009

Dobre ránko - odomykám
oki - tak inokedy vinka - uži si mužíka.... 😀
dnes to vyzerá na upršaný deň.... 😠

juliet221
24. nov 2009

dobre ranko. az ked som vysla vonku z bytu som zistila co sa mi tak nechcelo vstavat. prsiiiiiiiiiiiii ☹

dancat
24. nov 2009

ahojte,tak my sme mali hroznu noc, Miška bolelo uško, tak do druhej kym zabrali kvapky som nespala,ale hlavne že ho prestalo boliet 😵 Teraz v kancli som otvorila dokoran okno nech tu neskvecnem na klavesnicu. A môj mangel ma tak nasral,on sa odstahoval do obyvacky,bo on sa potrebuje vyspat - chudacik.....som mu tam aj nechala tie periny....... 😠 😖
Streda by bola fajn,aj ja by som sa pridala ak by som teda mohla....bo dnes som nechala maleho este doma,tak prisli rano pre neho naši a zajtra už hadam pojde do škôlky a potom by sme dobehli.či kedy by ste sa stretli?
No idem dat kavu bo ledvo kukam.....pekny den aj ked pocasie na prd

miavin
24. nov 2009

dancat - no ja budem zajtra v poprade síce, ale budem behať s maminou po obchodoch, takže ja zajtra ani vo štvrtok nie....ale môžme si to podeliť 😀

vinka
24. nov 2009

Ahojte.tak Miavin nešpekuluj a prídeš zajtra poobede.Ja potreb ujem aj byt upratať doobedu tak mne by to vyhovovalo poobede.Môžeš celé doobedie bahať s mamku po obchodoch na obed prídeš ku mne ved si pozvaná a potom prídu aj baby.Musíš si to zadeliť.Ked ja si nájdem čas pri troch deťoch tak ty to z jedným musíš zvládnuť lavou zadnou.Výhovorky ako idem na nákup a podobné nepoznám moja. 😉 Vianoce sú o mesiac.Máš ešte kopec času.Tak zajtra u mna poobede od 13.30.Ty skôr cicka.

vinka
24. nov 2009

Jáj a zabudla som idem piecť koláč na zajtra no ja už viem aj čo ale vám to nepoviem. 😀 😀 😀 😀

miavin
24. nov 2009

vinka - no dobre dobre - uvidím ako to zmákneme, len neviem či neprídem sama - nech sa konečne vyteším s Chiary, lebo s tým našim špuntom to je teraz na blázinec.... dám Ti vedieť 😀

dancat
24. nov 2009

ta to tak skoro....a môžem teda prist aj ja s Miskom? a mozno aj sama dobehnem este uvidím...môžem teda?

vinka
24. nov 2009

Joj jasné dancat nestihla som to napísať,že ty si oficiálne pozvaná.Ešte ked stihnem tak ti hodím do schránky aj pozvánku. 😀 😀 😀

dancat
24. nov 2009

jaaaj ja by som prisla aj bez pozvania,len ci mozem az o 15.00???

miavin
24. nov 2009

vinka - pečieš koláč???? tak to prídem ako prvá - nech im nič nenechám 😀 😀

vinka
24. nov 2009

No tak dnes tu nebudem nemám čas.Mám kopec roboty.Tak všetke ste vítane,Zuzka Marka všetke zajtra o 13.30. 😉

vinka
24. nov 2009

Dani jasné,že môžeš o 15 ale to ti niečo odložím,že ti všetko nepojedia. 😀

dancat
24. nov 2009

jeee babizne ta ja sa tesim a čo ideme piť, nech uz je žurka ako sa patri.......... 😀 😀 😀 nie netešim sa,lebo zase mi niečo do toho vojde.......jaaaaj aj tak sa teším....... 😀

miavin
24. nov 2009

no my ideme s malým na kontrolu a potom frčím do pp..... tak tu asi nebudem - no možno poobede ešte stihnem....

vinka
24. nov 2009

Baby zabudla som vám napísať všetke čo prídete si prineste papuče.Lebo doma máte podlahy a nosíte poapuče a potom ked ste u mna tak vám je zima na nohy.Ktorá príde bez papuč potom reklamáciu,že jej bola zima alebo mi ťahá neprímam. 😀 😀 😀

vienesa
24. nov 2009

ahojte zienky,ja som len odbehla...ja mam prestavku...idem o chvilku varit....sa vas chcem opytat zeny kde kupime vianocny stromcek?nejaky lacny...umely-zivy...to je jedno....kolko to vlastne stoji? 😉

juliet221
24. nov 2009

no akurat som s kamaratkou pisala o stromcekoch a ze ju vlani vysiel 1.8m v polsku okolo 600sk tak sa chystam ist omrknut ako to je tam toho roku . ale kedy tak to pri najmensom netusim

vienesa
24. nov 2009

ahoj juliet ako sa citis ?nooo to sa mi zda dobra cena...ja som s babkou naposledy bola a sa zaujimala os tromcek a ten maly stal 20 eur... ja neviem ani ci to je malo alebo vela,netusim kolko stoja normalne a ani neviem kde v pp sa to da zistit...

vienesa
24. nov 2009

baby ako robite cesnakovu polievku?ale piste rychlo lebo musim uz varit

juliet221
24. nov 2009

ahoj citim sa dobre.robim uz len do buducej stredy tak uz ani moc nerobim len tak aby sa nepovedalo. v pp viem ze stromceky vlani maly pod vykrikom 😀
idem ja na obed

vienesa
24. nov 2009

joooj super tak sa ti to uz blizi ... 😉 dobru chut

juliet221
24. nov 2009

no to hej blizi sa to aj strasch sa stupnuje ☹
dakujem aj ked dneska nic moc vyber na obed