• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
Juliet ja si upečiem z perníka adventný veniec.Síce mám aj umelý ale začala som z perníka lebo mám každý rok iný. :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO Maji kde sa flákaš si ma tu nechala samú keď mám konečne čas? :grinning:
27. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dozdobovala som stromček a na tom čo som zlomila vrch tak som dopiekla druhý a zdobila som ho.To deťom do triedy Damiánovej dám. :slight_smile: Je aj prasknutý na boku tak budú mať radosť. :grinning:
27. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a teraz tu niesi ty. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj takže ty si akčná hej? :slight_smile:
27. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už na dnes stačilo.ešte sebe musím ozdobiť sebe padajúcu hviezdu.Mám ju ako adventný veniec. :wink:
27. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sooom, ja som tu dnes pomaly celý deň
27. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby... :cry: :cry: :cry: Dnes som dostala pokutu :cry: :cry: :cry: . Ty kokso. Najprv behám celý deň v škole za učiteľmi a zapisujem známky, a potom ma čapnú poliši, ako som prešla na červenú :cry: :cry: . A to ja taký vzorný vodič. Fakt mám smolu!! Najprv mi chceli dať 150 Eur, ale nakoniec som obišla s 50 Eurami :cry:
27. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina - ja by som v stredu teoreticky prišla, keď sa Laura zobudí.
zdenocka - skoro sa nám uzdrav :dizzy_face:
27. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme už po večery.dobrá bola.Som piekla zemiaky v šupe lebo som mala kopec malých a ja také čistiť nebudem.Tak som to vyriešila takto.Som to ja šikovná. :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Kati - začo si dostala pokutu?????
27. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nečítaš? :confused: prešla na červenú. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéminenku - som slepá a dvakrát som to čítala....no nič - to tá materská demencia :grinning:
27. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: No tak dnes to tu zas dáko mrzne.Ja pôjdem už o chvílu spať spať lebo som hotová. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj nepretrhnite sa od písania :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ked tak tuho píšete idem ja spať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zamykám záverečná. :wink:
27. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko - odomykám - prajem krásny začiatok víkendu.....
28. nov 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.idem sa najest a potom pratat a varit obed.manyelik je v praci tak si aspon vklude porobim :grinning:
28. nov 2009 o 08:24  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. Takže tu máme začiatok víkendu. Ja som včera už Mikuláša pobalila takže mám týždeň pokoj. :grinning:
No a dnes sa ide pracovať.
28. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
dnes sa citim este horsie ako vcera :cry: , dufam, je to len moj pocit, a choroba je na ustupe. Manzel musel ist zase do prace, takze ani dnes poriadne nevylezim tu hnusnu pliagu :rolling_eyes:.
Dancat, ja uz sa tesim, ako budem chodit po Janicka do skolky a ako sa mna stane uplatkarka :grinning: . Krasny pocit, ked sa Ti dietatko hodi do narucke, ze si ponho prisla :dizzy_face:. A uz teraz trenujem, lebo ked niekde idem bez neho, tak mu poviem, ze mu nieco donesiem :sweat_smile: .
Vinka, ten domcek je nahderny :dizzy_face: . A to ho budete aj jest, alebo si ho nechate?
Vichrica, to je smola, ze Ta chytili a dostala si pokutu :cry: . Aspon, ze Ti dali nizsiu pokutu, i ked aj 50 Eur je dost vela :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Juliet, prijemne pratanie Ti prajem :slight_smile: .
Pekny dnik.
28. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. Už som urobila paradajkovú polievočku a aj tvarohové fašírky. Som zvedavá, ako budú chutiť.
O chvíľu sa chystáme na nákup. Čo máte v pláne cez víkend? Neviem, čo by sme vymysleli.
28. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, neviete, ako je to s tým rodičákom od nového roka? To treba požiadať o zvýšenie, alebo to urobia automaticky?
28. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, to sú aké tvarohové fašírky? :confused:
A o rodičák treba požiadať, musíš dať žiadosť a oni by ti ju mai schváliť. :wink:
28. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože, baby, ja som teraz Larke zmerala teplotu lebo veľa kašle a už má zase teplotu. :cry:
28. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.No ja mám dnes obed ešte od včera tak super som upratala celý byt.Ešte niečo potrebujem dorobiť ale to už len drobnosti. :wink: Damiána som vyslala teraz zo psom von a chvílu sedím. :wink: Vichrica potrebuješ požiadať o nový rodičák a oni ti povedia či splnaš podmienky alebo nie. :wink: ževraj ti už teraz vedia vypočítať či dostaneš alebo nie.Už sa chystám ísť spýtať len stále zabudnem na to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vichrica, no prezrad nam, ake su to tvarohove fasirky :sweat_smile: , a potom nam daj vediet, ako chutili :wink: . O rodicak si musis poziadat. Ja sa uz neviem dockat toho zvysenia, trosku sa nam prilepsi, i ked je to len do 2 rokov :unamused: .
Ja mam v plane len lezat a nic nerobit. No neviem neviem, kedze muzik robi, ci sa mi to aj podari.
Vy sa niekde chystate?
28. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som aj ja chcela vediet ake su to tvarohove fasirky ja dneska varim len francuzske. boli ste uz volit?
28. nov 2009 o 11:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji ja som tam bola pred dvoma týždňami lebo som tam vybavovala príspevky pre klienta tak som sa zašla na to aj opýtať a oni nemajú ešte ani žiadosti a ani žiadne pokyny, takže by som sa neponáhľala na ten úrad.
28. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliet nie neboli, ty ideš? Ja sa ani nechystám.
28. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok