Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
27. nov 2009

Juliet ja si upečiem z perníka adventný veniec.Síce mám aj umelý ale začala som z perníka lebo mám každý rok iný. 😀 😀

danciacik
27. nov 2009

NO Maji kde sa flákaš si ma tu nechala samú keď mám konečne čas? 😀

vinka
27. nov 2009

No dozdobovala som stromček a na tom čo som zlomila vrch tak som dopiekla druhý a zdobila som ho.To deťom do triedy Damiánovej dám. 🙂 Je aj prasknutý na boku tak budú mať radosť. 😀

vinka
27. nov 2009

No a teraz tu niesi ty. 😝

danciacik
27. nov 2009

jaaaj takže ty si akčná hej? 🙂

vinka
27. nov 2009

Už na dnes stačilo.ešte sebe musím ozdobiť sebe padajúcu hviezdu.Mám ju ako adventný veniec. 😉

danciacik
27. nov 2009

ale sooom, ja som tu dnes pomaly celý deň

vichrica
27. nov 2009

Baby... 😢 😢 😢 Dnes som dostala pokutu 😢 😢 😢 . Ty kokso. Najprv behám celý deň v škole za učiteľmi a zapisujem známky, a potom ma čapnú poliši, ako som prešla na červenú 😢 😢 . A to ja taký vzorný vodič. Fakt mám smolu!! Najprv mi chceli dať 150 Eur, ale nakoniec som obišla s 50 Eurami 😢

vichrica
27. nov 2009

adrina - ja by som v stredu teoreticky prišla, keď sa Laura zobudí.
zdenocka - skoro sa nám uzdrav 😵

vinka
27. nov 2009

No my sme už po večery.dobrá bola.Som piekla zemiaky v šupe lebo som mala kopec malých a ja také čistiť nebudem.Tak som to vyriešila takto.Som to ja šikovná. 😀 😀

miavin
27. nov 2009

ahojte
Kati - začo si dostala pokutu?????

vinka
27. nov 2009

nečítaš? 😕 prešla na červenú. 😝

miavin
27. nov 2009

jéminenku - som slepá a dvakrát som to čítala....no nič - to tá materská demencia 😀

vinka
27. nov 2009

😀 😀 😀 No tak dnes to tu zas dáko mrzne.Ja pôjdem už o chvílu spať spať lebo som hotová. 😝

vinka
27. nov 2009

joj nepretrhnite sa od písania 😀 😀

vinka
27. nov 2009

No tak ked tak tuho píšete idem ja spať. 😝

vinka
27. nov 2009

No zamykám záverečná. 😉

miavin
28. nov 2009

Dobré ránko - odomykám - prajem krásny začiatok víkendu.....

juliet221
28. nov 2009

dobre ranko.idem sa najest a potom pratat a varit obed.manyelik je v praci tak si aspon vklude porobim 😀

danciacik
28. nov 2009

Dobré ránko. Takže tu máme začiatok víkendu. Ja som včera už Mikuláša pobalila takže mám týždeň pokoj. 😀
No a dnes sa ide pracovať.

zdenocka
28. nov 2009

Ahojte,
dnes sa citim este horsie ako vcera 😢 , dufam, je to len moj pocit, a choroba je na ustupe. Manzel musel ist zase do prace, takze ani dnes poriadne nevylezim tu hnusnu pliagu 🙄.
Dancat, ja uz sa tesim, ako budem chodit po Janicka do skolky a ako sa mna stane uplatkarka 😀 . Krasny pocit, ked sa Ti dietatko hodi do narucke, ze si ponho prisla 😵. A uz teraz trenujem, lebo ked niekde idem bez neho, tak mu poviem, ze mu nieco donesiem 😅 .
Vinka, ten domcek je nahderny 😵 . A to ho budete aj jest, alebo si ho nechate?
Vichrica, to je smola, ze Ta chytili a dostala si pokutu 😢 . Aspon, ze Ti dali nizsiu pokutu, i ked aj 50 Eur je dost vela 😝 .
Juliet, prijemne pratanie Ti prajem 🙂 .
Pekny dnik.

vichrica
28. nov 2009

Dobré ránko. Už som urobila paradajkovú polievočku a aj tvarohové fašírky. Som zvedavá, ako budú chutiť.
O chvíľu sa chystáme na nákup. Čo máte v pláne cez víkend? Neviem, čo by sme vymysleli.

vichrica
28. nov 2009

Ozaj, neviete, ako je to s tým rodičákom od nového roka? To treba požiadať o zvýšenie, alebo to urobia automaticky?

danciacik
28. nov 2009

Kati, to sú aké tvarohové fašírky? 😕
A o rodičák treba požiadať, musíš dať žiadosť a oni by ti ju mai schváliť. 😉

danciacik
28. nov 2009

Bože, baby, ja som teraz Larke zmerala teplotu lebo veľa kašle a už má zase teplotu. 😢

vinka
28. nov 2009

Ahojte baby.No ja mám dnes obed ešte od včera tak super som upratala celý byt.Ešte niečo potrebujem dorobiť ale to už len drobnosti. 😉 Damiána som vyslala teraz zo psom von a chvílu sedím. 😉 Vichrica potrebuješ požiadať o nový rodičák a oni ti povedia či splnaš podmienky alebo nie. 😉 ževraj ti už teraz vedia vypočítať či dostaneš alebo nie.Už sa chystám ísť spýtať len stále zabudnem na to. 😝

zdenocka
28. nov 2009

Vichrica, no prezrad nam, ake su to tvarohove fasirky 😅 , a potom nam daj vediet, ako chutili 😉 . O rodicak si musis poziadat. Ja sa uz neviem dockat toho zvysenia, trosku sa nam prilepsi, i ked je to len do 2 rokov 😒 .
Ja mam v plane len lezat a nic nerobit. No neviem neviem, kedze muzik robi, ci sa mi to aj podari.
Vy sa niekde chystate?

juliet221
28. nov 2009

no to by som aj ja chcela vediet ake su to tvarohove fasirky ja dneska varim len francuzske. boli ste uz volit?

danciacik
28. nov 2009

Maji ja som tam bola pred dvoma týždňami lebo som tam vybavovala príspevky pre klienta tak som sa zašla na to aj opýtať a oni nemajú ešte ani žiadosti a ani žiadne pokyny, takže by som sa neponáhľala na ten úrad.

danciacik
28. nov 2009

Juliet nie neboli, ty ideš? Ja sa ani nechystám.