Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
30. nov 2009

Vienesa tak sa tešíme na fotky. 😀

vienesa
30. nov 2009

uz su tam 😀

vichrica
30. nov 2009

vinka - tak to dúfam aj ja
juliet - už v stredu končíš? Super, už sa to blíži, čo? Ja som sa nevedela dočkať, kedy pôjdem na materskú 😝

vichrica
30. nov 2009

vienesa - no vidíš, aký je Alex šikovný. Hneď si nájde kamarátov.

vinka
30. nov 2009

A akých velkých si našiel. 😀 😀 To aj môj Damián hned osloví deti.Nebudeme kamaráti? 😀

vienesa
30. nov 2009

hehehehe zlaty bol...ten co sedi pri nom vyzera jak jeho starsi brat 🙂

mammy81
30. nov 2009

Ahojte babulky ako sa mi mate?? som vas docitala takze vy takto hej po navstevach sa tulate,hej?? no zavidim vam boze keby som v PP bola idem s vami k Adke. 🙂
co mame my nove?? jemine okrem obyvacky asi nic.Sophie chodi na to plavanie no ale ja uz nervy stracam z toho mudreho ucitela ten ma tak nahneval ze sme vcera boli extra plavat aby sme jej aj my daco dali k tomu plavaniu,tak som zvedava ako to dopadne.MInuly tyzden sme piekli so Sofcou a vam poviem ze taky sok som este nemala:dala som mixer do stojana a ten diabol sa zasekol ,tak som ho nechala nech miesa dalej a sofca sedela vedla a hrala sa s ovocim a ja ze idem do obyvacky pre navod jak ho vyberiem a v tom vresk ale mne vsetko spadlo z ruky a prva myslienka bola ze nema Sophie palce,vletim do kuchyne a jej vlasy vtiahlo jezisi mne ruky skakali srdce bilo,vytiahla som zo zasuvky ten mixer a v tom sa ten dilino aj zo stojana odopol jej som tie vlasky vytiahla,a obe sme revali.ja som sa tak zlakla boze. ☹ vecer ked som jej rozpravku citala tak mi vravi ze ju boli hlava na jednej strane a ona tam mala taku hrcu jak fras. 😒 no sme sa zase poucili 🤐
tento tyzden chceme piect uz na vianoce uz sa nevie dockat.

Vinka tak ty si neskutocne sikovny clovek mas moj obdiv. 😉

chorym babam a detickam prajem skore uzdravenie 😉

anickamaros
autor
30. nov 2009

ahojte maminy ako sa mate?
marosko nechce spat tak este nespi a ani ho nedam a uvidime do kolkej vydrzi ja mu tak davam do 18.00 potom zalomi v aute na 10 min to mu bude stacit 😉
tak idem zehlit aj ked sa mi nechce ale idem 😒
joj babule dnes mam divny den ani sama neviem preco mam taku divnu predtuchu ☹
joj mammy este ze sa to skoncilo tak ako sa skoncilo moja zlata musela byt strasena

sipcek
30. nov 2009

ahojte,tak zurivec spi 😠 som dnes za uvrestanu mamu 😠 potrebovala som urobit len koprovu omacku,tak som ju 2x prelievala co mi priharalo mlieko lebo moja sojka sa rozhodla robit mi napriek,vyliezla na podestu medzi schodami a nie a nie zliest.nemozem ju tam nechat lebo ak by sa rozhodla zist dole spadla by.tak som zapinala a vypinala sporak,nechcelo mi to zhustnut,nakoniec som dala vela muky,potom sa mi to trochu zgrclo od octu,no jak dilino.Dala som jej polievku papat tak jej rezanky po lavici popadali,potom chcela ist vonku,a to ked som ju tahala vonku ja tak ani za svet.no proste revalaaa.ale smola,nebude po nej stale.teraz nechcela zaspat 😠
mammy som si zivo predtavila ako ti bolo,boze chudatko male,to by som aj ja isto revala.
Inac volala som danciacik tak su v Smokovci,verim,ze Larke pomozu,este nevedela ako dlho tam budu.
tak im drzim palce a idem robit nieco,nech si vyvencim nerv,pa

vinka
30. nov 2009

Ahoj mammy tak to ti nezávidím.Kriste ja by som zošalela.Chúdatko moje ☹ ☹ Pošli jej pusinku za mna. 😉 Až som sa zlakla ked som to čítala. ☹
Tak nech vám pečenie vyjde bez ujmi na zdravý. 😉 😉
No ja som dnes napiekla perníky tak a ešteč idem urobiť metrový koláč a zamrazím ho ale nie dnes. 😉 Dnes som pozvaná na návštevu. 🙂

adrina
30. nov 2009

haloooo baby ..tak ako,nikto nepríde??? 😔 😔 😔

danciacik
30. nov 2009

Ahojte.
Tak ako Sipcek napísala my sme v Smokovci ☹ . Boli sme prijatí ako akútny stav. Čaká nás séria vyšetrení.
Adi nehnevaj sa my isto neprídeme. 😔

adrina
30. nov 2009

dani..skoré uzdraveniie🙂)

sipcek
30. nov 2009

Dani ked budes vediet co s vami budu robit,ozvi sa,dufam ze nebudete musiet byt dlho a da sa to do poriadku 😉
Anicka este zehlis? 😀 ja uz mam 😝 ,muz zalomeny v obyvacke 😀 jaaj jak mne by bodla taka ina robota 😅
Zdeni ako vam je?Janicko je zdravy?
Vienesa pekne foto 😀
tak vecer 😀

sipcek
30. nov 2009

vinka tvoj album si vzdy poprezeram ked pridas foto,lebo neviem do ktoreho to hodis,tak kukam vsetky 😀

danciacik
30. nov 2009

Sipcek no zatiaľ máme na zajtra odbery a výtery, idú nás objednať na kožné testy a na testy na reflux - tých sa hrozne bojím 😒

zdenocka
30. nov 2009

Ahojte,
jaaj maminy, necitim sa o nic lepsie. No uz som sa rozhodla, ze zajtra vstanem z postele, lebo mam aj tak pocit, ze to lezanie mi vobec nepomaha 😒 . Zatial nemam teplotu, tak sa tesim, no hlava ma este stale boli 😢 . Manzel vravi, ze mam asi zapalene dutiny, lebo mam vsetky priznaky 😖 .
Dancat, super, ze ste si uzili vikend 😉 . A kde chodite do divadla?
Juliet, jeej, super, ze uz v stredu ides na matersku, konecne si oddychnes.
Aj my sa v piatok chystame do mesta na Mikulasa. Budu rozsvietovat namestie, sa tak tesim, ako budu Janickovi ziarit okale, ze co to 😵 , zboznuje lampy vsetkych typov 😀 .
Vienesa, vsak je super v tom centre? Alexik musel byt prestastny, a este ked si nasiel tolkych kamaratov 😉 .
Mammy, hrozny zazitok ste mali 😢 . Nastastie vsetko dobre dopadlo.
Sipcek, Saska asi nemala dobry den 😖 . A co je vlastne v Smokovci za nemocnicu, naco sa specializuje?

danciacik
30. nov 2009

Zdeni, tu nie je nemocnice ale volá sa to Šrobárov ústav tuberkulózy a resperačných chorôb. Špecializujú sa na dýchacie ťažkosti, na alergie, ale vyšetria tu asi takmer všetko, pretože tu robia aj tie vyšetrenia na reflux ako som spomínala aj na gastro tie hadičky. Vypadlo ma ako sa to volá. Majú aj na internete svoju stránku.

danciacik
30. nov 2009

píšem ako debil nie resperačných ale respiračných

juliet221
30. nov 2009

tak ja som konecne doma.dneska na angline to bol zabijak. ale prezila som 😀

zdenocka
30. nov 2009

No dobre vediet, ze aj nieco take je tu na vychode 😉 . Tak nech Vam skoro zistia, z coho byva Larka tak casto chora, nech idete subi dup domov.
Sipcek, a co zistili Saske? Si pisala, ze vy tam tiez chodite.

vichrica
30. nov 2009

mammy - to muselo byť nepríjemné s tým mixérom 😒
danciacik - akútny stav? 😕 Dúfam, že to Larke pomôže.
sipcek - album, v ktorom je najnovšia fotka, je naľavo

vinka
30. nov 2009

Dani myslela si gastroskopiu? 😕 No ten šrobárov ústav je dobrý ale bola tam známa a jej malá si len dohnala tam chorobu a nič jej nezistili.Tak vám prajem viac šťastia.No mi sme už doma z návštevy bolo super. 😀 Dancat nás zavolala sa hrať.Joj dobre mi padlo si tak pokecať.Ja by u nej aj každý den sedela ale ked nemám tolko toho času. 😀 No idem sai ohrabať farmu a potom tu ešte kuknem. 😉

juliet221
30. nov 2009

ako idete zistovat preco je larka tak casto chora? moja neter je tiez casto chora ☹

vinka
30. nov 2009

Juliet to jej zistia v šrobárovom ústave vyšetreniami. 😉

vinka
30. nov 2009

Baby damián mi dnes doniesol domov stránku na net kde sú logické úlohy pre tretiakov a vyššie.No dala som si to skoro ma porazilo.Našli sa úlohy ktoré som fakt nevedela alebo mi to prišlo tak zložité,že som to ani nepočítala.Len škoda,že sa neviem tak ku výsledkom dopracovať. 😒

vinka
30. nov 2009

No idem si poorať farmu. 😝

dancat
30. nov 2009

jaaaj fajne mi padla navšteva, hned by som sa v tu stredu pridala,ale ked to nestiham casovo....ale ked budem na materskej tak sa ma nezbavite....Vinka my vas radi uvitame aj kazdy den 😉
Zdenocka do divadielka chodime normalne do "domu kulturi" ci ako sa to vola, z boku sa ide do takej menšej miestnosti a tam je kazdu nedelu o 10.00 hodine divadielko....tiez to je v programe na meste ......vstupne je 1,5eur......a niektore su naozaj suprove
Larke prajeme skore uzdravenie a nech vam tam pomôžu

dancat
30. nov 2009

mammy ja by som asi skolabovala 😒

vinka
30. nov 2009

Dancat daj pozor,žeby ti to potom nešlo na nervy. 😀 😀 No a čo by nato povedal tvoj muž keby mal doma dve ženy.Asi by ho to velmi nepotešilo.Isto mu stačí jedna.Viem to podla svojho aké má trápenie. 😀 😀 😀