Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

mammy81
4. dec 2009

ahojte zenule,

Dani tak vam prajem skore uzdravenie a rychly navrat domov.V smokovci bola aj moja neter mesiac a musela tam byt sama,a bola v takom veku ako je tvoja Larka,tak moja prajem nech ste sup sup doma.

Vinka zase sikovnica boze ja som piekla minuly tyzden ale sa mi to zda take tvrde ze to dam asi do kosa kurnik tu-no niesom taka sikvn jak ty 😀

joj uz sa tesim domov este 2 tyzdne 😵,len ten stres 😝
Vichrica no mikulasa som aj ja teraz pobalila a ideme na vikend ku svokrovcom tak to musim vyuzit ze ked uz pojde do autaze jej to dam do izby nebudem ho vlacit so sebou 🙄 a ked prideme bude mat prekvapko.

joj bambulky mi mame za sebou navstevu zubara a ja ju tam uz iste nikdy viac nedostanem,tak hladam nejaku kliniku kde jej to urobia v hypnoze.v stredu jej pichla injekciu a ona taaaaaaaak revala a nedali si nic zrobit ze ja som bola v soku z nej sama a ani cez druhu injekciu nic tak jej tam dala nejaku plastelinu a ze na tyzden ta reku iste ja ju nedam tyrat nejakou kravou co nevie s detmi zaobchadzat.a sofii to mala take umrtvene ze si rozhryzla celu peru ale do ziveho tak keby ste ju videli ako vyzera fuj katastrofa 😝 ☹ stale sa jej pytam ci ju to neboli a ona mi tvrdi ze nie ale ked si predstavim herpes a sa mi otvori ved to boli jak das a ju to musi este viac ta sa chuda asi boji aj povedat. 😖

mammy81
4. dec 2009

a co je so Sparockou???uz davno nepisala ☹

dancat
4. dec 2009

no aj ja by som rada vedela čo je so Sparočkou ???
konečne som kupila Miškovi biely natelnik na to vystupenie,tak baby čo som nechcela kupovať pančusky,že nedam za biele pančusky co nebudeme nosit peneži a nakoniec som ich kupila za 70centov u cinara, tak natelnik som si myslela že kupim hocikde,že v zone alebo dene za nejakych par šupiek - no tak taky velky PRD,cele mesto som obehala a Ho..o...dnes som kupila v detskom obchode za 4,50 eur....chapete posraty natelnik.....otras...a isto Miško ani vystupovat nebude chciet ist ako ho poznam 😠 😠 😠 a potom sa čuduje,že tie detske obchody su prazdne,len predavačky tam sedia.... 😠 😠
A čiapky to iste,nič,poobede asi nič nekupime.......v tescu nam boli male

vinka
4. dec 2009

joj baby dnes mám den na H..o.najprv sa mi zrazilo maslo s pudingom neviem prečo a teraz čo vivi spala som to mohla dokončiť tak jak natruc chiara revala celý čas. ☹

vinka
4. dec 2009

nemôže zaspať a asi ju bruško bolelo len na rukách no už aj viva vstala joj a v kuchyni bordel jak keby bomba spadla. ☹

dancat
4. dec 2009

jaaaj moja malička ☹ ...........ale občas musiš vediet ze aj deti mas 😉 (v dobrom)
očuvaj žienka,my asi pojdeme rovno zo školky do mesta,bo pride autom pre nas mangel......ked budes v meste tak prezvon kde ste,dufam,ze to budeme počut 😝

vichrica
4. dec 2009

Mikuláš je nakúpený 🙂. Laura šla do Kauflandu aj cestou späť so svojou buggynkou 😀
danciacik - to je fajn, že výsledky boli dobré. Asi má Larka toho všetkého už plné zuby.
zdenocka - pekné od Teba, že si nás prišla pozdraviť 😉 . Tiež si myslím, že tam bude teraz veľa ľudí ☹
juliet - len vegeť, kým ešte môžeš 😀
mammy - chúďa Sofinka. Ani ja nemám rada zubárov 😨
vinka - hm, niekedy sú také nevydarené dni. Neboj, koláče sa určite zjedia.
dancat - ja tiež nemám slov na ceny detských vecí. Využívajú to, že človek chce pre deti to najlepšie. 😠

sipcek
4. dec 2009

ahojte,aj my sa chystame do mesta 😉
zienky mna od vcera hlava boli,uz neviem co si mam na nu dat 😠
Zdeni ona trucuje,cokolvek povies,ze sa to nepatri alebo ze nechces aby to robila tak natruc a pozera sa na mna co urobim.Dnes som ju napr.sla ulozit a chcela sa mi hrat s mojim pupkom,ale nechcela som,tak mi nasilu dvihala tricko kym som na nu nezdvihla hlas,mna to neskutocne vytaca a tu ani po zadku nepomoze,lebo o chvilu to robi zase.potom povedala,ze ona spat nechce,aj ked bolo viditelne,ze sa jej chcelo.O jednej bola v postielke a pol hodinu sa hrala v nej a potom chcela zasa mliecko,co som jej jasne ze nedala,lebo to by nikam neviedlo,tak sa rozplakala a hned zaspala.
Kazdodenny boj,ze ona vonku nechce ist,predtym nez jej dam plienku na von tak ju davam cikat,coonajasne nepotrebuje a ked ju dam,tak je plny nocnik,ked sme vonku mi nechce ruku dat na ceste,no to je nadlho,mna to uz vycerpava,neviem dokedy taky stav bude mat,ale bojim sa ze mi povolia nervy a vyrafem ju jak zito a bude ma to velmi mrziet.
joj uz len ked o tom pisem tak dostavam nervy,tak sa mozno uvidime v meste. 😉
Dani,je to dobre,ze nema reflux,som rada,uvidis,ze to prejde ako voda a budete zasa doma.
idem k malej,pa

vinka
4. dec 2009

Sipcek ja ťa plne rozumiem lebo presne to isté robi Vivien.Vytáča do zúrivosti.A ked večer je v posteli pýta cikať aj 3 krát po sebe.Ked sa neviciká a ja jej strelím po riti tak skočí od zlosti.A hodí sa a podobne.A začne ziapať. ☹ ☹ A mna to tiež vyčerpáva. ☹ Dnes som už bola úplne zúfala.Ešte aj Chiara do toho plakala od 11 do nedávna.Medzi tým zaspala na pol hodku som nariadila chodiť po špičkách.Ale už je zobudená a je ticho tak už bude asi dobre. 🙂 klop,klop,klop.

vinka
4. dec 2009

No už sme doma.Joj len ma ruky bolia lebo som držala Damiána a mamka moja Vivien. 😝 A Vlado sa prechádzal s Chiarou. 😉 No tak potom baby píšte aký bol mikuláš. 😀 Joj Vivien bola hotová z toho.Ani slova nepovedala. 😀

vinka
4. dec 2009

😕 😕 😕 😕 Ešte nikto? Hmm.........................? 😕

miavin
4. dec 2009

ahojte - ako sa dnes máte? boli ste na mikuláša? ako bolo? ja som bola doma - u našich teda - som sa starala o gratulantov ocových.... vôbec som si neužila atmosféru mikulášsku ☹
no aspoň vianočné darčeky už finišujú - už len mojim rodičom a hotovo....

miavin
4. dec 2009

Dani - no super, že sa reflux nepotvrdil - vidíš, Larka bude o.k. držali sme dobre palčeky....

vinka
4. dec 2009

Ahoj Mirka no ja som bola aj Vichrica tam bola aj Dancat.Aspon ich bonznem ked tu niesú. 😠 😀 😀 No vieš ako bolo plno ludí ako každý rok pohroma. 😀 Ale Vivien si to vychutnala.Moja až otvorenú pusu mala. 😀

miavin
4. dec 2009

jéééj tak to muselo byť super, my už nabudúci rok snáď pôjdeme.... nejako mi nič nevychádza
zdenočka - dnes som nebola v práci ale od pondelku by som mala ísť - tak uvidíme....moc sa mi neche do papierovačiek púšťať..... 😠

vinka
4. dec 2009

Mirka ale budeš mať aspon zmenu.Počuj a to kde budeš v tescu tu v pp? 😕 Ja tam budem vo Fann od 17-teho. 😀

vinka
4. dec 2009

Jej tak vás tu bolo vela. 😀 😀

sipcek
4. dec 2009

ahojte,tak aj my sme nemohli chybat na Mikulasi 🙂 prv sme nemali kde zaparkovat,potom sme sa pretlacali medzi davom ludi a nakoniec ked bol ohnostroj mala pustila taky rev,ze sa az chudatko triasla.Ale upokojila sa.Doma spasala celu parku s chlebikom,tak som sa tesila. 😀
Babky musim sa vam postazovat,lebo ma kantne.Ja uz neviem ako dat najavo,ze nemam rada,ked sa malej davaju sladkosti.Nemyslim,ze ma toho nedostatok.Dnes na ranajky jedla nesquik s mliekom,potom jej svokra dala lentilky,co som jej odobrala aby nezjedla vsetky naraz.Nato vosla do svokrovej izby,ten jej dal cukrik taky co sa lepi na zuby.na obed zjedla len polievku,medzitym slane tycinky,mlieko.Ked vstala tak zasa trochu polievky,ked sme dosli trochu kakaa a potom tu parku,mandarinku,coko z adventneho kalendara,svokra sla pozriet aky balicek dostane na zajtra a mala jej to nasla,tak nechcela pustit kym neotvori,tak som jej rychlo vytiahla z neho dzus,a ona jej dala lizatko tvaru drziaka dazdnika.potom jej ho chcela nahradit tym lepkavym cukrikom,co ja som jej zatrhla,lebo uz som vrela.Vysvetlila som jej,ze nechcem aby mala pokazene zuby a na samy vecer do nej pchat lizatka to je uz vrchol.Keby ste videli ako som malu niesla revajucu umyt sa,lebo som jej nedala cukrik,akoby som jej neskutocne ublizila.A teraz som ju sla dat spat a moj muz mi povie-vy si urcite pojdete na nervy s tymi sladkostami.Tak som mu len splechla,ze uz si lezieme na nervy 😠 Ja som sa jej pytala,ci aj svojim detom pchala same sladke,tak vravela,ze hej.Ako-viem,je to babka a vzdy mi bude robit napriek ale aspon keby do nej ovocie pchala tak ako ine pi..viny ]

teraz som malu uspavala a ona mi vosla do izby,ze si ide ona lahnut k nej,tak nech.ale to viem,ze zasa zaspi o jedenastej. 😖 boze ona je taka tvrdohlava,a Borisovi len ide o to aby bol pokoj v rodine.hej,ale na ukor malej zaludka?!

tami_tami
4. dec 2009

ahojte tak sa hlasim po dlhom case aj ja... vidim ze na Mikulasa ste boli 😉 ja som mala ist so segrou a synovcom ale nakoniec sli bezo mna na poslednu chvilu a kedze to tam bola dobra tlacenica tak dobre ze som nesla - asi by to bol uz trochu problem pre mna - ale aj ma mrzi ze som sedela doma... ☹ snazim sa uzit si posledne volne dni aktivitami a pohybom a hlavne chvilami mimo bytu kym sa da ale nejak nie je vela prilezitosti... 😖 a tento rok prvy raz nedostanem mikulasa 😅 no to je pruser jak delo 😀 nieze by som mala malo sladkosti kazdy den a tak ale no... chapete... 😀 kus ma to stve 😠

vinka
4. dec 2009

No zamkni moja potom ja už idem do hajan.Ty píšeš hotový román. 😀

sipcek
4. dec 2009

ved pozeram vinka ze to len ja tak pisem,uz by som s tym mala nieco robit 😅
tami a preco budes bez mikulaska?

tami_tami
4. dec 2009

mamka skonstatovala ze tento rok uz nemam narok ako buduca mamicka 😅

sipcek
4. dec 2009

no tak nic,idem aj ja upratat ten bordel co ostal po sibalke 😝
zajtra robim spenatovu roladu a ovocno jogurtovy kolac pre Sarku,mnam mnam 😉
zamykam 😉

sipcek
4. dec 2009

ale jasne ze mas,urob si ho sama,najlespie bude ak ty jej urobis mikulaska 😀
babky idem k malej,tak dobru noc

anickamaros
autor
4. dec 2009

cicka ahoj si este tu?

sipcek
4. dec 2009

ahoj,uz hej 😉

sipcek
4. dec 2009

ale ty uz asi nie,co?pockam 10 minut a pojdem 😉

sipcek
4. dec 2009

ok,tak asi nikto nepride si so mnou poklebetit.pozeram na CT 1 taku dramu,je to hrozny film,asi ho okaslem a pojdem.

sipcek
4. dec 2009

tak dobru noc,zamykam

vinka
5. dec 2009

Dobre ráno odomykáááááááááááááááááám. 😀 😀