Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
5. dec 2009

No Damián mal v noci teplotu.Zvracal a neviem z čoho.No teraz dostane na ranajky sucháre.Už je celý vytešený lebo z toho sa on nenaje. 😀 😀

vichrica
5. dec 2009

Dobré ránko. Mikuláš v meste sa nám veľmi páčil. Laura zabudla aj dýchať 😀 , len ohňostroja sa trošku bála.
vinka - čo to, Damiánko chorý? Tak mu prajeme skoré uzdravenie.

miavin
5. dec 2009

dobré ránko
tak vinka - prajem skoré uzdravenie....Damčovi....

vinka
5. dec 2009

Miavin krásne fotky.Joj ale je fešák.Ma také šibalské oči jak tato jeho.No to bude mať čo robiť Chiara aby jej ho dáka nevyfúkla. 😝

vinka
5. dec 2009

Len ja neviem čšo mu je lebo on nekašle vôbec len zvracal raz a teplotu mal.No od rána už nemá tak som zvedavá idem mu zas premerať. 😉 Joj nechj mi neochorie.Som sestre vravela,že mi deti ochorejú pred brigádou.Baby ak by mi ostali deti choré pred brigádou nešli by ste niektorá miesto mna?Viac vám napíšem do ip. 😉

miavin
5. dec 2009

vinka - no daj vedieť ako to prebieha dnes - to nie je dobré keď zvracia a teplotuje..... radšej potom ísť na pohotovosť, nie???
no hej - má úsmev takého šibala.... nevieš čo od neho máš čakať.... 😀

vinka
5. dec 2009

Mirka ale on len raz zvracial v noci. 😕 Aj teplotu mal zatial len raz v noci.

majuska1988
5. dec 2009

☹ žienky prečo su muži taky nechapavý? ☹ .

zdenocka
5. dec 2009

Ahojte,
aj nam sa vcera pacilo. Najviac sa Janickovi pacil ohnostroj, pozeral s otvorenymi ustami, a ja s nim 😀 , taky bol krasny. A aj Bartosova sa mu pacila, lebo trosku tancoval 😉 .
Mammy, ja si tiez myslim, ze Sophinku uz do zubara nedostanes ☹. Smutne, ze je to jeden z prvych zazitkov a uz taky neprijemny.
Sipcek, ja som v niektorych veciach nekompromisna. Ja by som svokre povedala, ze si neprajem, aby davala Saske sladkosti, lebo tym padom Ti nezje normalne jedlo a prajavi sa to na zdravi, kedze nebude mat potrebne vitaminy. Ja tiez dam Janickovi nieco sladke, ale len olizat a dost. Jedine co sladke papa su taky chrumky gulickove 😅. A ked to nepomoze, tak raz ked nebude svokra doma, tak jej povedz, ze Saska vracala a aj plackala, ze ju boli brusko, ze to isto z tych sladkosti 😠. No uz ked to nepomoze, tak fakt neviem 😖.
Vinka, Damiankom mozno len nieco zjedol, alebo mozno nejaky virsu 😖 . Skore uzdravenie prajem.
Dnes ideme na Mikulasa do Madarasu 🙂 .
Pekny dnik.

vinka
5. dec 2009

majuska a čo sa stalo? ☹

andrejka10
5. dec 2009

Ahojte maminky. Jak vám tak "závidím", ktoré ste boli v meste na Mikuláša, ja som nebola ☹ Aj sme sa dogúľali do mesta, teda od 10 rána sme tam boli. Mali sme kontrolu na ortopedii s nožičkami so Sárou, ale milý doky mal dovolenku. Potom kontrola u pediatra zase so Sárou, tá našťastie dopadla Ok. Chúďa naše malinké, nakazili sme ju. 😠 No a potom bola taká unavená, že mi celého Mikuláša prespala u mojej maminy 😀 😀
Ale Andrejka bola s Lukáškom. Ako dobre, že mám takého "veľkého chlapa" doma. 😵 😵 Aj mi ju vyfotil v aletlieri, síce len mobilom, ale máme pamiatku.

Vinka, neboj sa, detváky budú zadravučké a ty si v pohode vychutnáš brigádu.
Sipcek, určite by som tie sladkosti zarazila a bolo by mi jedno, či sa niekto urazí, alebo nie. Predsa ide o zdravie. Viem, je to nepríjemné, zbytočné problémy, ale hranice musia byť.

vinka
5. dec 2009

No čo sa týka Sipcek tak aj ja by som to rázne nedovolila.Myslím si,že ked tam bývate dve rodiny by ste si mali určiť hranice ak to ináč nejde.Moja mamka sa ma stále opýta či im môže dať.A dokonca Damián ju pýta tak,že ja nepočujem a ona najprv sa opýtaj mamky ked dovolá ja ti dám.Nerobí bezomna nič.Ale to je asi tým,že to je moja mama ale ved svokra by mala pozerať na malú nie na teba. 😒
Andrejka to dúfam,že mi neochorejú lebo ja sa strášne teším na tú robotu.Nie pre tie peniaze,ale pre tú zmenu dna. 😀 No a potom aj na peniaze,že aj ja budem trošku užitočná.Aj ked mi muž tvrdí,že som a velmi lebo bezomna by to tak nefungovalo tak neviem či hovorí pravdu alebo ma chce len upokojiť. 😀 😀

Včera som večer plakal,že som mala den na H..o a bola som zúfala ako mi Chiara plakala a aj Viva do toho koláč nedokončený a bordel v byte a mala som pocit,že som zlyhala. ☹ Myslela som si,že som neschopná matka a vravela som to Vladovi.Joj jak ma on upokojil,že som dobrá matka prečo tak o sebe hovorím.že toho tolko ja zvládam cez den,že čo ešte chcem stíhať.Mi povedal,že si myslí ako keby môj den mal 26 hodín.Som sa zasmiala a spokojne zaspala. 🙂 Potrebovala som sa včera mu vysťažovať. 😝 No končím lebo to aj tak nikto nebude čítať. 😀

andrejka10
5. dec 2009

Joj, vinka, ja to čítam. 😀
Vinka, máš úžasného manžela. 😉 A si veĺmi, veľmi šikovná. Nie každý deň je pohodový. Niekedy sa striedajú pekné dni s tými horšími. Škoda, že ja mám tých horších teraz viac 😀 😀 😀 A keď chceš vidieť čo je naozaj veličizný bordel pozývam ťa k nám. Tri týždne sme sa striedali v chorobe, Lukáš nespoznával nikoho v horúčkach, Andrejka mala ešte včera ísť na pĺúcne, Sára to od nás nachytala a ja som sa zložila v 40teplotách. Ani variť som nevládala, nieto niečo navyše.Ešte že existuje rozvoz pizze. 😀 Myslím, že pizzu ani vidieť nechcem. A ty už máš vypečené, popratané - proste si šikovná mamina. Jáááj a zabudla som ešte napísať, že som nechala školu 😖 , proste som teraz nestíhala skúšky - tak toto je nemožná mamina. 🤐 ale aj ja sa polepším a verím, že ešte stihnem všetko do Vianoc. Ale teraz utekám nakúpiť detvákom Mikuáša, aby neboli sklamané. páááá

petikd
5. dec 2009

Ahojte 🙂
No boli sme doobedu v meste dokúpiť ešte nejaké darčeky.
Maji nie každý den je ten pravý.Moja ja ani štvrtinu z toho čo ty urobíš,neurobím.Si šikovná,nevyčítaj si ked ti niečo nevyjde 😉

vinka
5. dec 2009

Joj dakujem vám ale ja som sa včera riadne zle cítila.Ale ma Vlado upokojil a toto som asi potrebovala. 😉 Andrejka aj ty si šikovná len to nepíšeš tak na sklo jak ja. 😀 😀 petka a ty tiež.A kde si bola do teraz? Už si tu dlho nebola.No idem si urobiť niečo fajné.Bol tu krstný detí.Doniesol im mikuláša jáj to bolo radosti.No ale Damiánko ma teploty dalej.Uvidíme čo do pondelka. 😝

juliet221
5. dec 2009

ahojete tak som konecne tu. boli sme dneska na zabijacke. sme strasne unaveny. zasa som sa hrala na pestunku. deti dokazu tak vycerpat. a tie ich otazky no dakedy konci fantazia 😀

vinka
5. dec 2009

😀 😀 😀 Jáj juliet ja to poznám. 😉 Jáj budú klobásky mnam. 😀

juliet221
5. dec 2009

no az sa vyudia tak budu 😀

vinka
5. dec 2009

http://web.tvpoprad.sk/index.php?option=com_vid...
Videli ste?Musím sa pochváliť. 😀 😀

miavin
5. dec 2009

jéééj vinka - Damčo aká filmová hviezda - super

danciacik
5. dec 2009

Ahojte. Ako sa máte?
My sme včera Larke urobili prekvapko a zobrali sme ju zo Smokovca do Popradu najprv ku babke na pirohy a potom do mesta na Mikuláša. Taká šťastná bola bambuľka a ja s ňou. Sestrička nám hovorila že obidve žiarime. No a dnes som to vybavila tak že sme boli celý deň v Poprade a zajtra asi pôjdeme zas no a potom ešte vydržať tie noci tu a uvidíme či nás v pondelok pustia. No noc sme mali zlú lebo Larka mala kŕče a hnačky. Ale ráno som rozprávala so sestričkou a to jej bolo zle asi z toho čo pila na tom rontgene. Dúfam, že túto noc jej už zle nebude.
No ale sa vám musím posťažovať - mám jedného takého klienta s ktorým som dnes volala a normálne mi dal príkazom že musím prísť z nemocnice domov lebo on ma potrebuje a hotovo 😠 . Žasnem nad niektorými ľuďmi.

danciacik
5. dec 2009

Maji super - kukla som si to. 😉

miavin
5. dec 2009

Dani - to je super, že aj Mikuláša ste stihli, Larka musela byť šťastná. Tak držím palce, nech je to o.k. a ste čoskoro doma....
a tomu klientovi povedz, či je normálny, veď takto sa nechová ani zamestnávateľ......čo ty si jeho majetok? nejakým iným spôsobom by to nešlo?"!"""

vinka
5. dec 2009

Joj dakujem baby.No teplota mu neklesá skôr stúpa. ☹ Už o 19 mal 39 a paralen ešte nemôžem mu dať musím čakať až do 20 😢 Ani zábal lebo má zimnicu.Ruky studené no pohroma. 😢

miavin
5. dec 2009

vinka - zájdi na pohotovosť,

miavin
5. dec 2009

kašle alebo ho bolí hrdlo????

vinka
5. dec 2009

No pokašlieva ale vieš čo na pohotovosti.Už raz tak bolo a ani atb.mu nepredpísala.No počkám do zajtra.Vlado bude doma tak zbehneme autom.Už som mu dala teraz paralen tak bude už lepšie 😉

vinka
5. dec 2009

Ono vieš jemu hned vyskočí na 40 to je zle.naraz hore a hned dole. 😒

miavin
5. dec 2009

no.... hlavne s ním ráno zájdite - nepodceňujte to pri tejto chrípkovej epidémii.....

sipcek
5. dec 2009

ahojte,hlasi sa vam na total vycerpany Sipcek.Ani som dokopy nic nerobila takeho hrozneho,len tu spenatovu roladu a kolac.ale ten kolac mi trval 3 hodiny.Normalne som bola taka nemotorna,ze som si sama sebe liezla na nervy.Saska to asi vedela tak krasne spala 2,5 hodiny bez placu.Este by som mala umyt podlahy ale kaslem na to,aj zajtra je den.Bola u nas na navsteve suseda a jej synator mi vylial celu avivaz na pradlo,esteze ho trebalo prat,to ho ani na sekundu nenechat bez dozoru,lebo on vsetko co sa sype,leje,otvara....musi vyprazdnit 😠 🙂 No a ja som ani tak vela nejedla ale citim sa hrozne prezrata,uz len nech su vianoce,ze potom skludnim hormon a budem sa kontrolovat.
zajtra nam ide svokra prec,joj ale mi je smutno,2 tyzdne bez nej,aj ked je aka je ale bude mi chybat. 😢
no ale jedno pozitivum,aspon si mala oddychne od sladkych jedal 😉
vinka drzim palce,nech sa Damianovi polepsi 😉
Dani fiha a to ste mohli ist?tak to sa tesim,ze jej neusiel Mikulas 😉
Majuska a ty co moja?
Zdeni aky bol Mikulas v SNV?
....no aby zas z toho nebol roman...tak papa