Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

zdenocka
9. dec 2009

Ahojky,
my sme mali dnes zase z tych lepsi noci, Janicko bubal do 5, potom vypil mliecko a bubal dalej do 7:15. Som si zase dobre pospala. Jaaj nech to trva vecne 😅 .
Vichrica, aj ja som vcera kupila Janicko ten poharik, a aj jemu sa naramne paci, on si sam vybral, a sam si ho odniesol ku pokladni, a cely den si tu slamku kuskal. Vcera mal 17 mesiacikov, tak nam to super vyslo, ze taky darcek dostal 🙂 .
Sipcek, Saska je podarena, ze bosorka 😀 . Drzim palce, nech su vysledky v poriadku.
Adrina, na Vianocnych trhoch urcite kupis stromcek, maju tam aj dobre ceny.
Daniacik, super, ze ste uz doma.
Dancat, uzili sme si Mikulaska, obcas som mala pocit, ze ja som bola viac vytesena, ako Janicko 😅 .
Juliet, len oddychuj.
Gajana, uz viete pohlavie babetiek? Ja od 1 na Vas myslim, a ty nic nenapises.
AAA chorym detickam skore uzdravenie prajem.

gajana1
9. dec 2009

Zdeni nie ešte nevieme nebolo vidno 😉

zdenocka
9. dec 2009

Joj, to je skoda, som sa tesila, ze uz budeme vediet 😅 .
A kedy ides zase?

vierapp
9. dec 2009

ahoj miavin, presťahovala som sa do Lendaku.......

gajana1
9. dec 2009

najbližžšie idem 22. 12

zdenocka
9. dec 2009

Gajana, tak to budeme mat krasny Vianocny darcek 😵 .

vinka
9. dec 2009

Viera a odkial si rodáčka? 😉 To si si vzala Lendačana? 😕 No vela šťastia prajem. 😉

vinka
9. dec 2009

Gajana dúfam,že to budú dve dievčatká.To im potom uháčkujem rovnaké čiapočka. 😀

vinka
9. dec 2009

čiapočky tam malo byť nie čiapočka. 😀 😀

vinka
9. dec 2009

Dancat to ja tak presviedčam Adu nech sa k nám pridá. 😀 Už aj kámoške som povedala,že ked budú mať internet kde má prísť 😀 😀 Dancat tak jej odkáž,že mi sa tešíme na nové babenky. 😉 Len nech sa pekne pridá k nám.Aha ako Viera. 🙂

vinka
9. dec 2009

Baby ta kde ste? 😕 No ja som si aj na chvílu zdriemla. 😉

vinka
9. dec 2009

dancat daj potom info ako sa ti tvarohová torta podarila. 😉

jigsaw05
9. dec 2009

ahoj vinka,tak volam sa Kamila,no mal by to byt chlapcek a manzel chce,aby sa volal po nom,takze ak to bude chlapcek,lebo clovek v dnesnej dobe nikdy nevie,bude sa volat Palko.Co sa mna tyka byvam v jednej malebnej dedinke pri kezmarku 🙂 mam 21 ,neviem co by si este chcela vediet 🙂

vinka
9. dec 2009

A aká je to malebná dedinka? 😕

vinka
9. dec 2009

A album by si si nechcela urobiť? 😉 No nech vidíme s kým máme tú česť.A pre dievčatko meno nemáte? 😕

jigsaw05
9. dec 2009

no mozno neskor bude aj album 🙂 pre dievcatko nemame,manzel chce,aby sa volala kamilka,ale ja nie,tak to mozno bude paulinka 🙂

vierapp
9. dec 2009

Ahoj Vinka, ja som rodáčka z Popradu, presťahovala som sa len v Máji po svadbe........to šťastie fakt potrebujem, lebo je to trochu iné ako som si myslela pred svadbou......

jigsaw05..inak aj ja mám 21, no síce v januári 22......my sme tiež mali problém s menom, ale na koniec sme sa rozhodli pre Viktóriu, keď to bude dievčatko ako doktor hovoril, človek nikdy nevie.. 🙂

vinka
9. dec 2009

No ja viem síce Lendačana nemám ale už som počula dosť.Vieš ako volajú Lendak? 😀

vinka
9. dec 2009

Jáj a odkial z Popradu?

vinka
9. dec 2009

jigsaw a nenapísala si tú malebnú dedinku.Tiež lendak? 😀 😀

vierapp
9. dec 2009

No ja mám manžela asi jediného normálneho s Lendaku, ale myslela som okolie, ľudí a tak, ich zmýšľanie, nie sú všetci rovnakí, ale väčšina.
No Popradčanka, hneď oproti nemocnici som bývala.

adrina
9. dec 2009

ahoj babeny 😵 😵 😵
vítam nové babule..mamičky čakateľky 😉 😉 😉
nejako to tu fláákate....vinka,ešte že ty prispeivaš 😀 😀 😀
ja leňoším doma...asi som lenivú chorobu chytila..ani pohnúť sa mi nechce a to brajgel jak v tanku..
Damík dnes ochutnával zem s kvetináčou.... 😀 😀 😀

vinka
9. dec 2009

Ada keby som ja nepísala tak poprad je na konci dajakej 20 strane. 😀 😀 By to tu zamkli,že nikto tu nechodí. 😀 😀
Viera hej oni sú divný ludia.Tvoj muž je asi vínimka ktorá potvrdzuje pravidlo. 😀 😀 Ved nenadarmo sa im hovorí,že sú štát v štáte. 😀 😀

adrina
9. dec 2009

vinka....dnes ti budem pomááhať...aby nás nezavreli....lebo aj tak prd robím...a ani nič v pláne nemám 😀 😀
do obchodu nejdem,lebo by som zasa niečo kúpila pod stromček a netreba už nič...tak sedím priklincovaná doma na zadku 😀 😀 😀

vienesa
9. dec 2009

ahojte zeny je tu niekto?

adrina
9. dec 2009

čaf zuzi..ja tu oxidujem 😀 😀

vienesa
9. dec 2009

no super tesim sa..co ty zhanas stromcek?

adrina
9. dec 2009

mám nejako moc nááročné deti...chcú PSP pod stromček...že vraj mamíííí,len 189EUR 😀 😀 😝 😝

adrina
9. dec 2009

noo..zhááňam..vraj mám kuknúť na vianočných trhoch 😉 😉 😉

vienesa
9. dec 2009

a aky chces umely ci zivy?