Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

adrina
16. nov 2009

ahoj baby..dlho som sa neozývala..ale ja som v kuse chorá..zasa zapal priedušiek..ale teraz poctivo ležím,ani do roboty nechodím... 😝 😝 😝
chalani sa držia ,aspoň že nie sú chorí
brázdim po nete a hľadám darčeky na vianoce..ale fantázia mi nestačí...však ja neviem čo im kúúpim...doma hračkáreň...dnes som našla na nete ten hovoriaci vysavč,nový stojí 31EUR za 13 nejaká baba predava..tak som objednala Damikovi, idem mu ešte objednať plastového hojadcieho koníka a hádam stačí...čo kupujete vy??dajte nejakú inšpiráciu

adrina
16. nov 2009

a je nová kniha od Vasilkovej..už som ju aj prečítala..suprová 😉 😉

adrina
16. nov 2009

a kde sa všetky fláákate???

vinka
16. nov 2009

Adi ved si mu už kúpila tak načo sa chceš ešte inšpirovať?No a tomu najstaršiemu snád nekúpiš hračky. 😀

vinka
16. nov 2009

No my sme kúpili vive pultík na krmenie bábiky.Možno ti to niečo pomôže. 😀 😀 Jáj a baldachýn ružový 😀 😀

vinka
16. nov 2009

Adi a kde máš album? 😕 čo sa stalo? 😕

vinka
16. nov 2009

Ta čo to adka neinšpirovala som ťa?Alebo som ťa inšpirovala a preto tu niesi a hladáš ružový baldachýn. 😀 😀

vinka
16. nov 2009

No fajn tak idem ja sa pekne mužíčkovi venovať ked som tu sama.Zatial zamykám ak niekto príde zamknite riadne papa. 😉 😉

sipcek
16. nov 2009

ahojte,mate sa?ja som mala doma muza cely den ale vobec s nicim mi nepomohol,vylihoval cely den az mi tym siel na nervy!joj keby som sa neudrzala tak mu normalne vrazim,keby sa aspon s malou hral ale ona za mnou ako psicek vsade.zajtra ide na nocnu tak to zase bude straaaasne unaveny,ze bude mysliet cely den na robotu a ja zase dookola,jak debil 😠 uz ma to nebavi 😠

sipcek
16. nov 2009

vinka vcera som pozerala film Kralova priazen,ja mam rada take filmy 😵 tak preto som nezamkla,dnes na dvakrat zamykame 😀 tak dobru nocku 😉 zamykam

anickamaros
autor
16. nov 2009

ahojte babule ako sa mate?
ja som bola na pohotovosti lebo ma strasne boli konecnik a dostavam az krce do nohytak som sa bala aby som nedostala zapal tak som sla ale dr mi povedal ze je to vredik a musi dozriet a potom rozrezat a vybrat hnis joj baby sa fest bojim

anickamaros
autor
16. nov 2009

asi som tu sama tak idem zamknut a idem si lahnut lebo som zo vsetkeho dost unavena

sipcek
16. nov 2009

anicka ta co to sa stalo?ved si bola u mna a nic si nepovedala,ze ta boli,o moja,nejak sa toho na teba lepi,len ventiluj a prid sa kedykolvek vyhresit ku mne 😉

anickamaros
autor
16. nov 2009

este nespis? hej boli ma to uz 2 alebo 3 den ale jak som prisla od teba tak zacolo strasne az teplotu som dostala tak pre istotu som sla ☹
ved ani neviem z coho to je
a co nespis?

anickamaros
autor
16. nov 2009

no uz som tu asi sama tak teda idem do hajan

anickamaros
autor
16. nov 2009

zamykam 🙂

anickamaros
autor
16. nov 2009

joj aj som zabudla marosko ma dnes rok aj 10 mesiacov boze aky je uz velky

sipcek
16. nov 2009

nie nespim,pozeram film a kulturne sa vyzivam pri pocitaci.som pozerala rozhodnutie superstar na nete,vypadol moj milacik Benito.boze to uz tak leti ten cas?ved o 2 mesiace ma Marosko 2 roky,ty kokso,to aj my sme uz o 2 roky starsie 😀

anickamaros
autor
16. nov 2009

joj dani ani nehovor uz sa citim jak stara papuca oproti tym zabam mladym

sipcek
16. nov 2009

ide mi pomaly net

anickamaros
autor
16. nov 2009

ani nme nejde rychlo ale da sa 🙂

anickamaros
autor
16. nov 2009

a borko spi?

anickamaros
autor
16. nov 2009

tebe sa echce spat?

sipcek
16. nov 2009

hej uz spi,svokra pozera telku,svokor sa mota dole uz je k.o.
mne sa este nechce spat a pride rano a budem prehovarat Sasku nech este pospi,vies ako vystrajala vecer?tak sa rehotala,tancovala,taky jasko.

anickamaros
autor
16. nov 2009

ani mne sa nechce spat a rano by som spala ale uz idem uz som to povedala asi 6 krat a vzdy som tu to je zavislost

sipcek
16. nov 2009

a Ty co vydumujes?lahni,namasti dupku ako ja 😀 a hajde do hajan,nech sa to ukludni a bude menej boliet.dali ti na to nieco?

sipcek
16. nov 2009

ved ja som uspala malu na obed,vzala notebook,ze idem varit a nieco popisem a nesla stranka,ze z technickych pricin,vies aka som bola napalena?taky dobry plan a tak mi ho prerusit,som sa normalne nudila 😀

anickamaros
autor
16. nov 2009

ti verim to je jak droga sme zavislaci 😀

anickamaros
autor
16. nov 2009

hej len od bolesti novalgin a nic cipky a dost

sipcek
16. nov 2009

no nic moja idem ja len pekne spat,dobru nocku a zamkni 😉