• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
Takže som tu zas sama? :confused: :cry: :cry: :cry: :cry:
25. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka - hej je to super, ja už umyjem len malému fľašku a lyžičku, ostatok všetko v umývačke - fakt skvelá vec....som si nemyslela ani :wink:
25. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš.Tak teraz si budeme radiť kde sú lacné tbl. do myčky :grinning: :grinning:
25. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné - my sme teraz dobre kúpili v tescu - exitovka 56 tabliet za 9 eur...calgonit all in one...super :grinning:
25. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobrá cena.Myslela si pred koncom spotreby?
25. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to nie je pred koncom spotreby . ako ste strávili sviatky? čo si dostala od ježiška?a čo deti? a mangel?
25. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka... šleha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani nezaspím dnes večer,taký kompliment :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Damík konečne zaspal,také koncerty,čo on večer predvádza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cez deň zaspí v pohode,ale večer koncertuje o dušu :angry: :angry: :angry:
aj vy ste také prejedené??? ja len koláče tlačim do hlavy....blééé..prasknem....zajtra ideme s bráškom na štefanskú zábavu aj so známymi..tak hádam ich vytancujem :wink: :wink:
Joj Mirka som si pozrela fotečky môjho zatíka.Ale je krásny šuhaj. :slight_smile:
ďakujem vinka - no hej - je čoraz krajší a väčší šinterisko....ale je úžasny....pestujeme ho riadne :grinning: ďakujeme za pochvalu
25. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi sa smeješ.Ale prisahám,že na prvej fotke čo máš v albume tie vianočne som si len tipla,že si to ty.Lebo je to tvoj byt.Prisahám,že si tam tak dobre vyzeráš. :slight_smile: No tak to vytancuj moja.To ja už nechodím nikde. :unamused: Môj starý je tanečťné drevo tak on nechodí tancovať. :cry: :cry:
25. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved nám ho pestujte.Nech je Chiara neskôr pyšná na svojho ženícha. :grinning: :grinning:
25. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrina - ty brďo - ty si fakt kosť - a aký ste krásny všetci rovnaký....super, krásny jezulan..... a detičky máš úžasné
vinka - no jasné - snažíme sa - a ty nejaké vianočné foto?
25. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka...ďakujem...no ja tiež nikam nechodím,som sto rokov netancoval..ak sa nepočítajú tanečné ovácie a figuríny s Damíkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bóó´že v tej telke nič nedávajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrozný program
a čo hovoríš na Damíka???riadne podrátol..čo som tu nedávala foto....huncút neskutočný..len bozkať sa chce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka..ja som obzerala alexíka...frajer.ako narástol :dizzy_face:
v práci mi šéfka vlasy predĺžila,tak frajerujem :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
chalanom staršém ježiško priniesol rovnaké pulovríky a my s Damíkom sme mali vestičky :wink: :wink:
krásna je ta moja banda..v pondelok idem dať urobť velikánske foto a dám si zarámovať.. :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj moja.To ja fotím len.Ja taká opica sa nezmestím do záberu. :grinning: :grinning: Ja mám už len deti krásne. :grinning:
25. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi - no fakt máš nádherných chlapíkov....klobúk dole
25. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka - Vivina je úžasná - aké má už vlásky podrastené - no porob ešte foto - nech sa potešíme
babenky, môj manžel zaľahol a ja idem tiež, dnes tu boli naši tak sme akurát vyčerpaný....dobrú nocku prajem
25. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi krásny je a aký je už velký.Joj a ten najstarší syn je riadny chlap.Taký pekný je isto má už kopec frajeriek. :grinning:
25. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile:
tak u nás ježiško až taký náramný nebol ale dadko sa tešil s každej hračky a majo ten to berie športovo on si vybral my sme kúpili takže vedel čo bude mať ja som spolubývajúcemu kúpila lístok na koncert skupiny KISS a on mne knižky ktoré som si vybrala :slight_smile: a bolo po radosti :grinning: :grinning: :grinning: pridala som aj foto, ale ja som zabudla fotiť dadka pri darčekoch, lebo ho Jaro kameroval tak ma to nenapadlo :frowning2:

Vinka na Damiánovy bolo vidno, že mu až očká žiarili :slight_smile: a aj Vivine :slight_smile:

Adri no ste fakt super parta :wink:

Mirka joooj Alexík riadny frajer na odrážadle a myčku ti úúúúprimne závidím možno aj ja raz budem mať, ale nech ti slúži k spokojnosti :wink: a na budúce vianoce keď ja by som ju nemala donesiem ti za vagón pohárov z obyvky umyť hehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zdenka kráásne auto dostal janíčko nech poslúži to bude jazdiť frajer po dedine :wink:
25. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miavin tak si vychutnávaj mužíka dobrú nocku cica. :wink:
25. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka - aj Damčo je zlatučký - ale je čoraz väčší chlapisko - z toho hradu musel mať radosť - vidno mu to v očkách ....tak dobru noc
25. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo.. vinka a aký drzý :grinning: :grinning: :grinning: s ním puberta riadne trepe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: frajerky zatiaľ nie..vraj baby sú otrevné :grinning: :grinning: mu to za pár rokov pripomeniem
25. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne ježiško priniesol parfem emanuel ungaro,nejaký krém a nejaké handry...ešte že som si pokúpila,lebo Matušino by sa ma hneď pýtal,či som neposlúchala,keď mne Ježiško nič nedoniesol :grinning:
25. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej mne sa ten hrad nepáčil do vianoc som nadávala že sme zato dali 15 eur a je to blbosť a on bol hotový z toho. :grinning:
25. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne je zleeeee.som sa prejedla a som sama na seba nahnevana.ale ked sa vsetko tak samo nuka,no nedaj si :angry:
mam k vam prosbu,Saska mi prestava jest cokolvek,ani pikovit nezabera co mam robit?pocula som o peritole,ale nedam jej ho kym s dr.neporozpravam.
muzicek mi omylom povymazaval nieco z FB,tak ak vam pride odmietnutie priatelstva poslite znovu :sweat_smile:
joj skoda,ze nie je sneh,len doma pri telke sedime :rolling_eyes: ked tolko prsi.
25. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj moja to sme dnes asi všetke prejedené. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No bude lepšie ked sa porozprávaš z dr.
25. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A malej Saške čo priniesol ježiško? :wink:
25. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konika,vozik s legom,papucky,babiku,telefon,veci...nato,ze som hovorila,ze len jednu hracku nech ma pod stromcekom,tak bolo celkom fajn.bola z toho trochu mimo,som ju obliekla do siat :grinning:
25. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj zvieratka malicke,pomenuje uz vsetky ale nech ma lepsiu predstavu :wink:
ja som si kupila kozmetiku z oriflame a Borko klasika-ponozky,slipky :grinning: :grinning: chceli sme si kupit topanky,ale pokazilo sa auto,a potom dostal pokutu,no a ja som mala vysoky ucet za telefon,tak sli peniaze tam :frowning2: :angry: :unamused:
25. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to je na H..o ked sa také niečo stane pred sviatkami :unamused: A prečo vysoký. :confused: Mala si niečo mimoriadne?
25. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok