Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
31. dec 2009

No cicka si mi doser..la posledné slovo. 😠 😠 Ale že si to ty tak to máš odpustené a uzamknem to znova. 😀 😀

vinka
31. dec 2009

No baby tak ja chcem oficiálne uzamknúť náš rok 2009.A nech nás čaká ešte krajší ako ten starý a ešte horší ako ten nasledujúci. 😀 Som rada,že sme tu tak svorne spolu prežili celý rok a dúfam,že spolu prežijeme aj další.Zamykám za nami rok 2009 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
31. dec 2009

Vítam vás všetke v Novom roku 2010 😀 😀 😀 😀 Mamičky nech máme len krajší a úspešnejší nový rok.A nech je nás tu stále viac a viac. 😉 😉

sipcek
1. jan 2010

novy roook 😀 😀 😀
nevidela som ani prd z ohnostroja,ale potulkala som sa s malou,zapalky mi nechytili prskavku co som si chcela zapalit sama na balkone,tak som sa na to vybodla a sla spat.ale nemohla som zaspat,tak si davam sampanske s jednohubkami,a ze obzerstvo je hriech,ved to take fajneeee 😀 😀 😀
tak vam prajem este raz spravny krok do noveho roku,nech je zas raz o nieco lepsi 😀 😀 😀

juliet221
1. jan 2010

stastny novy rok.tak my sme si s manzelom o polnoci pripili a sli spat unaveny ako male deti.moj drahy aj cely vecer pri telke prespal.co uz. 😀 😀 😀

vinka
1. jan 2010

Joj Juliet to aj ja som povedala mojej mame,že čakáme na silu na pol noc.MM bol v robote prišiel ráno o 4 to som už dávno hlboko spala.A o 7 budíček. 😀

miavin
1. jan 2010

ahojte
šťastný nový rok - nech sa vám darí v novom roku 😀 😀 😀 😀 😀

anickamaros
autor
1. jan 2010

ahojte
tak stastny novy rok Vam prajem babky zabky 😀

vinka
1. jan 2010

Baby a to ma žiadna ani nepochváli,že ako krásne som starý rok uzamkla a nový privítala? ☹ Tak som sa snažila. 😀 😀

danciacik
1. jan 2010

Aaaaahoooojteeeee!
Ja tu poctivo absentujem no ale hádam ma nezabijete. 😀 Mala som včera aj dnes mužíka doma, tak si užívame ako sa len dá. Juuuj krásne dni máme, škoda, že už končia a zajtra MM nastúpi do práce ☹ . My sme včera do 21:00 robili našim detvákom diskotéku a sme s nimi tancovali, potom len odkvecli do postielok tak sme išli trošku vonku sa prevetrať okukli sme nachvíľku jednu diskotéku a už o 23:30 sme boli doma. Samozrejme najmladší člen rodiny - Paťko si nenechal polnoc ujsť a pozeral s nami na ohňostroj ale potom keď sme išli spať tak zaspal. Larka to všetko prespala, čo som rada a baby už 4 noci necmúľala paleeeec - bože, dúfam, že to nezakríknem.

Maji, krásne si to napísala, aj rozlúčku aj privítanie 😀 😀 😀
Počuj daj recept na chlieb do pekárničky aký robíš ty, lebo mne sa dnes nejak nepodaril 😒 .
A baby počujte, ktorá viete ako sa rátajú plodné a neplodé dni? 😕 😕 Zišlo by sa mi poradiť.

Jeeej a ja koza som zabudla. Tak vám prajem do nového roku, nech vás všetko zlé obchádza, nech vám detičky len radosť robia a manželíkovia nech vás počúvajú a ľúbia. 🙂

mimini
1. jan 2010

Ahojte dievčatá, prajem krásny nový rok, dala som si predsavzatie, že tu budem chodiť častejšie 😀
My sme silvestrovali doma, Tomik bol hore do 23-tej. Celý večer tancoval, máme ho aj na videu 😀
MM ide zajtra na chatu, mali sme isť všetci, ale je to až v Detve a nechce sa nám tam s malým trepať
Dani ja mám knihu niekde o plodných dňoch, ti možem naskenovať a mám aj mikroskop, kde si napľuješ a podľa toho čo ti ukáže vieš určiť či sú plodné alebo nie, ti môžem požičať 😉

danciacik
1. jan 2010

Mimi, jooj ti si poklad keď mi to naskenuješ tak je to supeeeer. budeš hrozne zlatá, a ten mikroskop to je drahá vec? a máš skúsenosti s tým či to platí o tých plodných a neplodných dňoch?

bartakovah
1. jan 2010

Ahojte všetky žienky želám Vám v novom roku veľa zdravia, šťastia, lásky a božieho požehnania, nech je tento rok lepší ako predchádzajúci. Ja kým sa dostanem na internet, môj manžel, keď má voľno tak hráva poker a nechce ma pustiť, potom sa vždy pohádame, teraz robí tri dni takže konečne som sa dostala písaniu. Silvestrovali sme doma pretože máme smútok, pripili sme si ako každý rok detským šampanským, manžel je zarytý abstinent už 25 rokov. Stále tu čítam o koláči kinder pingui mohla by mi niektorá poslať recept ďakujem. Myslíte, že je skoro dať malému (9mesiacov) šošovicovú polievku, včera ju mal a polovicu vyvrátil, stále si myslím, že mu varím to isté i keď má potravinovú alergiu.

danciacik
1. jan 2010

Bartakovah, moja daj mi to IP tvoju mailovú adresu ja ti to pošlem 😉 . Pošlem ti aj Snickers, Kinder mliečny rez a Kinder Bueno. Dala mi to kamoška a vyzerajú perfektne.
Šošovicovú polievku? Hm..závisí od toho čo doteraz papkal, či je jedák alebo nie. Napríklad nášmu by som dala ale nie veľa. Len tak trošku nech vidím či ho nebude bolieť bruško. A keď ju mal včera a nebolo mu z nej dobre tak chvíľu počkaj a daj mu zas o týždeň alebo o dva

bartakovah
1. jan 2010

práveže je dobrý jedák, dnes mal tekvicový prívarok, zemiaková kaša a žltok namiesto mäsa, varím mu každý deň čerstvé zeleninu, mäsko, ryžu, bezvaječné cestoviny, to isté sa mi stalo, keď som mu pred dvomi týždňami uvarila večer krupicovú kašu tiež ju vyvrátil, najradšej má kukuričnú, ryžovú alebo zemiakovú dúfam, že časom sa to upraví

anickamaros
autor
1. jan 2010

ahojte
akurat sme sa vratili od sipcek. joj ale bolo fajne. deturence sa ponahanali az mi sipcek musela dat suche tricko pre maroska lebo bol taky spoteny. teraz sa hraje s mm striela sipy jeho to strasne bavi.
joj uz aby dobre ze je po sviatkochh lebo uz mi doma aj sibe a uz som prezrata vsetkeho uz vidim ako sa budem trapit na aerobiku ale uz sa tesim ja rada chodim cvicit tak ak mate zaujem mozte sa pridat niektora. 😀
ideme s mm pozerat Tango s komarmi ale ak marosko nebude chciet spat tak budeme mat smolu. 😒
a co je zo zdenockou?uz sa dlho neozvala?

anickamaros
autor
1. jan 2010

dani ja mam na teba prosbu poslem ti ip

alexa21
1. jan 2010

ahojte mamninky..prisla som vam len popriat Stasny Novy rok aby sa vam a vasim rodinkam darilo, aby vam deticky samu radost robili, aby ste boli staste, zdrave..aby bolo uz len lepsie 😉

alexa21
1. jan 2010

dani, na take fajnotky, mozes aj mne..cez vianoce som sa naucila piect medovniky a linecke,tak uz machrujem 😀

anickamaros
autor
1. jan 2010

no babky tak ja uspavam maleho mm spi dole na guci a pozera film 😀 akoze
teraz som mu to bola dat tichsie.
idem uspat soplaveho ale urcite zaspim s nim
tak ak tu uz nie ste tak pre istotu zamykam

vinka
2. jan 2010

Dobré ránko.najprv chcem zagratulovať Vichrici k narodeninám všetko najlepšie. 😉 Nech sa jej len a len darí.Baby učím sa robiť disgrabook kriste ale ma to bavý.Som s tým len v plienkach ale trpezlivosti mám dosť a verím,že budem aj macher. 😀 😀

vinka
2. jan 2010

Tým som chcela napísať,že tu budem menej večer. 😉

danciacik
2. jan 2010

Ahojte. Dobré ránko babulky.
Jéééj Katka má narodeniny? Tak gratulujem a prajeme veľa zdravíčka a šťastia. 🙂
Maji ty nečítaš moja zlatá? Ja tu tak túžobne čakám na ten recept na chlieb a ty nič 😒
Anička odpísala som ti moja.
Saška ahoooj no že sa tu ukážeš. 😉 Máš IP. 😉
Bartakovah - no keď je papkáč to si na niektoré veci možnože len ťažko zvyká. Tak to vyskúšaj tak o 2 týždne zase a uvidíš. 😉 . Mail som ti už poslala. 😉
Ja už varím polievočku, idem robiť bábovku, pratať skriňu, žehliť, už je jedna várka na balkóne.
MM už je v práci tak je nám za ním smutno. A čo idete robiť vy?

danciacik
2. jan 2010

He až teraz mi padol zrak na kalendár.
Saši aj tebe všetko najlepšie k meninkám, veľa zdravíčka a šťastia a nech Ti Samko robí len radosť a Janko nech ťa počúva 😉 .

anickamaros
autor
2. jan 2010

dobre ranko.ako ste sa vyspali?
hned z rana gratulujem mojej malej cicuske saske aby bola zdravucka a robila svojim rodicom len radost samozrejme ze ku gratulacii sa pridava aj marosko a posiela jej pusinku

danciacik
2. jan 2010

Bože Anička no ja som ťava, dobre že píšeš Sipcek - Danka aj my sa pridávame ku gratulácií malej Saške a nech vám len radosť robí a nech je už len zdravučká

vinka
2. jan 2010

Dani prepáč som to prehliadla.No tak 310 ml mlieka 2 pol.lyž.cukru 2 káv.soli 60gr.masla 470 gr. múky a 5-7 gr.čerstvé droždie.Alebo 1,5 lyž.suš.droždia. 😉
Aj ja sa pripájam ku gratulácii pre Sašku. 😉

danciacik
2. jan 2010

a maslo roztopiť alebo nie?

vinka
2. jan 2010

Nie ja neroztápam.Dokonca ja mám maslo v mrazáku lebo ho naraz kupim 10 ks.A ked zabudnem pred tým vybrať tak aj také len odrežem trošku narežem na menšie a také dám. 😉

danciacik
2. jan 2010

jaaaj ja mám len ramu teraz ale ďakujem vyskúšam ho 😉