• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
fúha fllákate to tu?
2. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi si dnes budem písať sama :angry: .
Už mám všetko aj na nátierku pripravené len mi bambulky vstanú a zmixujem to - mňam budú fajné hrianky :slight_smile:
2. jan 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..dani dakujem a taktiez sa pripajam ku gratulaciam..malej saske a velkej katke vsecicko len to naj, zdravicko, stasticko, lasku...len to naj
2. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy tak dodatočne všetko, len to naj naj do roku 2010 aby sa Vám splnilo všetko čo si, len prajete :slight_smile:

oslávencom všetko najlepšie zdravie, šťastie a lásku :wink:

tak my sme včera boli z Majom aj na pohotovosti večer tak sme krásne začali nový rok

dani nechce sa mi čítať ale daj recept na tú nátierku na hrianky zíde sa čakám návštevu :slight_smile:

Saška ty žijeeeeeeš už som ťa 100 rokov nevidela, nepočula a nič nečítala :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky stresmenkaaa.. :zipper_mouth: ..zijem, ale strasne rychlo..ale ty sa tiez neozves herecka..
2. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak aj ja dodatočne prajem všetkým šťastný nový rok :wink:
Saškám a Katke,všetko najlepšie,zdravíčko,šťastíčko,lásočku nech sa vám darí :slight_smile:
Maji a kde nájdem ten disgrabook,ja som tiež chcela skúsiť,ale neviem ako na to :confused:
2. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca a čo sa stalo Majovi?
2. jan 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pozri môj album.Včera za celý večer som tolko dokázala.je to dosť ťažké ale ked chceš dá sa to.Musíš si stiahnúť program na to a potom frebicka sa stiahnú a pracuješ a to pracovanie je ťažké.Ale budem trénovať,trénovať a možno to pôjde.
Stresmenka a čo sa stalo Majovi,že ste boli na pohotovosti? :confused:
2. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petikd, dakujem :wink: ..ako sa mate?vinka, je to peknucke, naozaj..ja sa s takymi vecami tiez rada bavkam..aj picasa je na to dobry program..ale tam sa nedaju take pekne napisy robit.. :unamused:
krasna fotecka :dizzy_face:
2. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,joj dakujem babenky za gratulacie,to zdravie by bodlo,ma zvysenu teplotu a sopli :frowning2: zajtra dojde moja mamka a teta,tak aj kolac som upiekla :grinning: salat som urobila.
2. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati vsetko najlepsie k narodeninam :grinning:
alexa ty tiez oslavujes nie?vsetko najlepsie :grinning:
2. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťa zobudil sa poobede, že mu strašne búši srdiečko a je mu zle tak sme museli letieť lebo som sa bála aby sa niečo nestalo on už problém zo srdiečkom mal tak mu namerali tep 108 a tlak 157/72 hneď dostal injekciu a keby sa to zopakovalo tak mali sme ísť do nemocky na príjem tak som ho len v noci budila a kontrolovala. objednaný sme na kario ale až 7.1. tak som zvedavá čo nám povie doky, lebo on také stavy má dlho ale pred 2 rokmi povedala že je OK a teraz sa to opakuje zas :frowning2:
2. jan 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj Stresmenka nech mu je lepšie. :wink: Hlavne nech to nieje nič vážne.
2. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuj Bianca tak dúfam,že bude všetko v poriadku,že bude zdravý :wink:
2. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Nestíham ani chodiť na net. Chcem vám popriať do Nového roku všetko dobré :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nátierka kuracia

mäso z polievky
zelenina z polievky
cibuľa
2 vajcia na tvrdo
2-3 kyslé uhorky
kapia
1,5 lyžičky horčice
vegeta
tatárska omáčka

Všetko spolu pomelieme a vymiešame.
2. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka a neposlali vás na nejaké vyšetrenie? :confused:
2. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tak sme konecne doma :grinning: vsetko dobre v novom roku
2. jan 2010 o 17:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, danciacik ďakujem za recepty, zajtra bude dcéra robiť kinder pingui a starší syn bude pomáhať ja budem len komandovať, matej celú noc nespal bol hore každé dve hodiny a strašne sa škriabal, už aby sme šli k doktorovi Pohankovi nech mi povie presne na aké potraviny je alergický, teraz konečne zaspal tak som si naliala pohár vína a oddychujem .
2. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co zasa nikde nikoho? :grinning:
2. jan 2010 o 20:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som vás len prišla pozdraviť.Ked sa mi zvýši čas tak prídem ešte kuknúť. :wink:
2. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To tu nikto nieje?No vidieť ja pracujem tak vy sa flákate :wink:
2. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som bola len stručná lebo tu bola kamoška a čaká vo februári bábätko a bývame momentálne až v Prahe tak sme sa vykecávali.
Bartakovah nie je za čo :wink: . Daj vedieť ako sa podarilo. Inak to cesto daj radšej 1 a pol dávky jedna dávka bude málo
2. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani a čo robila si už ten chlieb?počuj ja dávam maslo z kauflandu ráničko.Stojí asi 17 sk tak toto dávam do chleba. :wink:
2. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte babule....ta nejako to flákate..nemám ani čo čííítať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som dnes vymieňala záclony po oknách.....trocha mi zašibávalo :wink: :wink: :wink:
ten môj Damík je ale vybité dííte,xixi,neviem po kom, pár noci plakal jak najatý,a ja že zubky mu idú a trápi sa a on beťár reve,lebo sa chce vyhladkávať,a v momente ako prestanem..plač....no skoro ma vystrelo...tak ho cmukám a stískam celý deň a on ešte aj v noci sa chce mojkať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: rozmaznaný chlapisko môj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule ako sa mate?
ja som akurat okupkala maroska a hra sa s mm.o chvilku pojde spat.
dnes som stretla zdenku v maxe ma sa fajn len je nejaka chora a maju inventuru tak ma toho moja dost.
idem sa osprchovat a pridem pozriet
2. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, malej a veľkej Saške a Katke prajeme všetko všetučko naj naj naj, hlavne veľa zdavička a lásky. Dani zajtra ak bude čas ti to naskenujem, ten mikroskop stál tušim okolo 200 SK, ale to som kupovala tak 3 roky do zadu ešte v Prešove, teraz sú už vynovené aj zo svetlom a sú drahši, skús pozrieť sem http://www.tehotenske-testy.net/ovulacny-test.html, ako antikoncepcia bol dobrý, no ja som ho chcela využiť opačne :grinning:
2. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mala konecne zaspala,nemohla sa ulozit moj bobak sviatkovy :slight_smile: dnes mi absolutne odmietala jest,len podobala aby sa nepovedalo a to vsetko.ja uz neviem ako jej mam pomoct aby jej viac chutilo.aj jedavame spolu,nech ma chut,som jej urobila sunkovu penu ale ani vidiet nechcela.jooj uz som z nej zufala.
2. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak co babule uz spite?
ja som sa osprchovala marosko vypil mliecko a uz je v postielke ale este nespi ho pocujem daco somrat.
a rano vyspava do 10.00 a nadaj boze zobudit ho.spachos riadny.
no zacal kaslat sem tam tak neviem ci chytame nieco zajtra dame prevenciu cesnak rano :grinning:
tak asi zamykam lebo sipceka niet tak neviem co sa deje.
2. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sipcek aleluja ta co to.ako saska?
2. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok