Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
24. jan 2010

Baby neroztrhnite sa od tolkého písania 😝

andreaber
24. jan 2010

Ahojte,

mohla by som sa pridať do Vašej diskusie?

Volám sa Andrea a do Popradu sme sa prisťahovali pred 5 rokmi a tak tu veľa ľudí nepoznám, mimo kolegov v práci, ale aj s tými som veľmi málo, keďže som už od leta 2006 s mojimi babulami na materskej.

vinka
24. jan 2010

Ahoj Andreaber ano len máš jednu povinnosť.Písať,písať a písať lebo baby to tu zanedbávajú len ja tu píšem a som už ako samomluvec. 😀 😀 😀 No napíš nám niečo osebe.Idem kuknúť tvoj albumík.A kde presnejšie bývaš? 😉

petikd
24. jan 2010

Ahoj Andreaber,vítam ťa a jasné my budeme radi,ked sa prídáš 😉
No boli sme pri sestre,ale jooj blbo mi je. 😝
Ešteže je môj otec na marodke,že bude doma.
Damča si ešte nechávam 2 dni doma a potom pôjde do škôlky,lebo majú v piatok karneval,tak nech sa pripraví 😉
Andrejka ja som tiež čosi odlomila na kolese,ale už som to neriešila,lebo sme mali buginu,ale chcem ho opraviť a tiež nemám tušenie skade nové.No tak som tiež rozmýšlala,že sa spýtam tam kde sma kúpili 🙂

vinka
24. jan 2010

Petka a kedy idete do ba? 😕

petikd
24. jan 2010

Maji ked ja by som aj viac písala,ale zas nemôžem vysedávať pri PC,ved otec mi už dnes povedal,že som za ním celý den 😀 Ale som sa polepšila nie?A ked tu som tak tu nik nieje,jak včera večer a dnes ráno 😀

petikd
24. jan 2010

1.2 ideme 🙂

vinka
24. jan 2010

Petka ukáž mu kona a moje príspevky.A hned pochopí kto sedí celý den za pc. 😀 😀 A pripomen mu,že mám 3 deti. 😀 😀

vinka
24. jan 2010

No tak mna porazí.Teraz moja milovaná dcérka išla cikať a mi povedala.Mamka ty dostaneš po pysku. 😀 😀 To má isto od toho svojho vydareného brata. 😠 😠

vinka
24. jan 2010

No a zas som tu sama. ☹ ☹

adrina
24. jan 2010

čafte kočandy...hádam nevyvráti koňa,že som sa konečne ozvala 😀 😀 😀 😀
ale ja nestíham nič,akási som ľavá či ako,lebo som zamotaná 😝 😝 😝 robím síce aj daňové...ale i tak..katastrofen---žehlenia mám na pol dňa roboty..už som dve kopy museli postaviť,lebo jedna padala 😀 😀 😀
včera mi ochorel Damík, začal kýchať a sopliť,dnes už teploty..horor..tak len odsávame soplíky, reve jak slon, lieky mu dať horor..kričí,mece sa...šoky zažívam 😝 😝 berieme prvý krát antibiotiká, chudáčik moj maličký ☹ ☹ ☹ je podrýždený,papať mu nechutí..taký je nespokojný...ale už cítim aj ja,že na mňa niečo lezie,ale chlap to nebude 😀 😀 😀 😀
som musela tým mojim menším deťom zohnať kuchynku...moji kuchárikovia sú vo vytržení..zohnala som od jednej babeny za 15eur....tak mám pol obyvačky založenej 😀 😀 😀 a ja som po babách túžila a tí moji chlapiská varia,pečú,mikrovlnkujú a žehlia....nech si natrenujú a potom šup..budú maminke pomáhať 😀 😀 😀
v piatok vysvedčko, a Matúško ma karneval...ešte nemám masku zohnatú...vinka,nemáš niečo po Damianovi,lebo ty máš vždy všetko????? 😖 😵 😵 😵 😵
môj puberťák už tri hodiny upratuje deckú....nooo...som zvedavá,či neodpadnem..keď tam vojdem..to už by som aj nábytok mala presťahovaný...hehehhehe

adrina
24. jan 2010

vinkáááá..dnes som tu výnimočne aj ja 😀 😀 😀 😀

adrina
24. jan 2010

sa stále sťažuješ..že nikde nikto....a teraz ma ignoruješ????

adrina
24. jan 2010

no..nič...už ani vinka nepíše 😝 😝 😝

vinka
24. jan 2010

Joj tu som.

vinka
24. jan 2010

čumela som na gimp niečo. 😉

danciacik
24. jan 2010

Ahojte babulky.
Ja sa hlásim so smutnými správami. Naša Larka má teplotu 38,5, kýcha, soplí, hrozne kašle. My sme už všetci zúfalí. Aj som si poplakala. Veď to nie je normálne štvrtý mesiac je chorá. Ja už nemám slov. 😢

vinka
24. jan 2010

Joj Dani ta čo to je s nou.Ved to nieje v poriadku.Moja zlatá. ☹ Verím ti,že si si poplakala. ☹

danciacik
24. jan 2010

Maji neviem ja som zúfala, veď ani teraz nemôže spať čo ju tak dusí. Urobila by som všetko na svete aby to už prestalo. Veď to už nikto nezvládame.

adrina
24. jan 2010

a jejeje dani..to mi je ľúto ☹ ☹ ☹

petikd
24. jan 2010

Dani juuj tak prajem skoré uzdravenie. 😉 Ktovie čo to jej je ☹Naša Tami bola prvý rok v škôlke,vždy chorá,Ale potom ju to prešlo. 😉
Adri aj Damiánkovi skoré uzdravenie 😉

danciacik
24. jan 2010

Nič, idem ja si ľahnúť ku tým mojim drobcom. Dnes bude zaujímavá noc, Paťovi už týždeň ide stolička a z noci na noc je horší. No tak nám zajtra držte palce
Peti dík.
Adi aj Damíkoví skoré uzdravenie prajem, nech ho to rýchlo prejde.
Tak dobrú noc.

petikd
24. jan 2010

Dani to máš jasné,že vám budeme držať palce 😉

andreaber
24. jan 2010

Ahojte,

ja som douspávala obe babule a teraz už koníkujem. Bývame na Západe pri Limbe a tak mám aspoň do mesta celkom blízko. Inak som zo Zvolena a sem na východ nás priviala manželova robota a tak som si aj ja našla robotu tu pod Tatrami.
Staršia Danielka začala už v novembri chodiť do škôlky, ale bolo to tak na preskočku, lebo bola často chorá. Tak teraz bola dlllho doma, ale zajtra ide znovu. Uvidíme, zvykla ráno trošku plakať. Ale chodí len na doobeda a potom spinká cez obed už doma. Tak to zatiaľ stačí. No a Ľubka, to je drobček, ale už ožíva. 😉

Dani - nech sa babulka rýchlo vylieči, a hlavne už na furt

petikd
25. jan 2010

Baby ta čo to 😕 Nepozamykáné 🙂

andreaber
25. jan 2010

Dobré ráno,

tak nám prituhlo. 😝 My sme s Ľubkou vybehli na chvíľu na poštu zaplatiť inkaso a ešte nás čaká obedná prechádzka po Danielku do škôlky (chodí do škôlky vo Veľkej). Teraz Ľubka ešte spí, nejak ju zmohlo skoré ranné vstávanie o 6-tej.

Ja som nevedela, že budem posledná, tak som nezamkla ☹ 🙂

petikd
25. jan 2010

Andrea nevadí 😉
Juuj veru zima je 🙄
Odniesla som Damča už do škôlky,lebo radšej nech je tam ako by sa nabral odo mna.Môj otec je doma,tak mi aspon pomáha so starkou

petikd
25. jan 2010

Baby ja neverím to tu nikoho 😕 Vinkaaaaa haloooo ani ty? 😅

vichrica
25. jan 2010

Ahojte. Brrr, ale je vonku zima. Hm, ale Laure sa to celkom páčilo a vôbec jej mráz nevadil. Páčilo sa jej, ako vrže sneh pod nohami 🙂
andrejka - ďakujem. S tým kolieskom to je dosť blbé. A nemôžu mať také kolesá aj tam, kde predávajú bicykle, alebo nie?? Netuším.
danciacik, adrina, anickamaros - detičkám prajeme skoré uzdravenie
andreaber - vitaj

danciacik
25. jan 2010

Ahojte.
Andrea prepáč mi, včera som ťa neprivítala tak vitaj medzi nami.
Pri Limbe robí aj moja mamka v novinovom stánku. 😉
Boli sme u Dr. obidvaja majú zapálené hrdlá. ☹
Peti som sa s ňou radila aj o tej predkožke tak že to má čas do predškolského veku lebo on to má iba trošku a zvyšok ide pekne tak že to možno ešte povolí.
V stredu ideme do toho Smokovca, sa ma dr. pýtala že prečo keď chodíme na krčné do PP tak som jej povedala, že ja už pôjdem ku hocikomu, kto mi dá papier, na to že ideme vyberať tie mandle.
Larka chúďa v noci plakala že mamka vyber mi ten kašlík - jooj sme plakali dve. Tak uvidíme čo v stredu. Ale inak dr bola zlatá ale ma naštvalo že až po dvoch mesiacoch som sa dozvedela, že tie testy čo nám robili v Smokovci keď sme tam ležali nie sú až tak ok ako mi hovorili ale že vyšla oslabená imunita 😠 . Tak som pospomínala všetkých svätých, že mi to nikto nepovedal.
Sme mali pre Larku pripravený na stredu darček - koníka Star Song ale tak mi jej bolo ľúto včera že som jej ho dala včera tak bola taká šťastná chúďa - ho krmí bubá s nami a džube ma keď niečo poviem na hlas a koník spí 😅 .
Ja som asi tiež bola dobrá lebo MM včera prišiel z práce a doniesol mi parfém a telové mlieko že na predčasného Valentína tka som ostala riadne prekvapená.