Poradíte dobrého fotografa v Prievidzi a okolí?

nanka2910
20. sep 2012

ahojte,
rozmýšľam, že by sme si s manželom dali urobiť pár umeleckých fotiek s bruškom. Viete mi niekto poradiť nejakého dobrého fotografa alebo fotografku v Prievidzi a okolí? Fotografa, ktorý vie urobiť pekné fotky kvalitou a aj cenou. Pošlite mi prípadne kontakt a niektorá z Vás má už overené služby budem veľmi rada. Ďakujem vopred.

luciakozarova
20. sep 2012

Ahoj, mám jednu overenú fotografku. Jej meno je Zuzana a tel. 0910 260 020. Posielam aj foto na ukážku. Je lacná. Za všetky fotky chcela len 40 € a to mi dala aj vyvolané aj 270 záberov na DVD-čku.

simka3456
24. sep 2012

Prosim vas odkial je ta fotografka? Dakujem

zuzik311
4. jan 2013

@nanka2910 ahoj ako si dopadla? nasla si niekoho?
@luciakozarova ahoj foti aj tehu fotky a ma atelier?

showcheeks
27. nov 2013

Ahoj, radi Vám ponúkneme aj naše služby. Cez Prievidzu pravidelne cestujeme, takže by sme si dopravu nemuseli účtovať 🙂

marcy30
2. dec 2013

V Prievidzi mate teraz super fotografa www.tiborstruk.eu 😉 kuknite. Veeeelka spokojnost 😉

thenun
11. aug 2014

Ahojte mamičky 🙂 Ja mamina síce nie som ale som tu práve pre tie, ktoré chcú krásu svojich babatiek a detičiek zväčšniť 🙂 V albume mám pár fotiek, no na fb nájdete viac: https://www.facebook.com/fotografka.zanet.stangova ... Takže ak by ste mali záujem, kľudne napíšte pre bližšie info buď tu, na fb alebo na mail zanetastangova@gmail.com .... Pôsobím v okolí Prievidze 🙂 Nemám problém so žiadnym druhom fotografie, takže ak si chce niektorá z mamičiek spraviť deň "len pre seba", nech sa páči, ja budem veľmi rada 🙂