Poradíte spoľahlivú pani na upratovanie z oblasti Vrakune?

sylviabab
26. apr 2012

Jednalo by sa jednorazove umytie okien v 3 izbovom byte + komplet upratanie bytu a prípadne do budúcnosti, dlhodobá spolupráca. Najlepšie oblasť Vrakuňa a okolie. Ďakujem za všetky tipy. Sysa

dabako
29. apr 2014

mne sa osvedčila firma Karpatske gazdinky, ked mas pani napriamo je to velky risk. najdes ich lahko na webe

anka1307
15. máj 2014

Pekný deň,
rada upratujem, ak sa dá dohodnúť na čase, nemám problém. Mám jedno dieťa. Uprednostňujem Vrakuňu a Podunajské Biskupice.
Anka

ronicek1
14. júl 2014

Ahojte baby ak by mala niektorá z vas zaujem o upratovanie ci uz jednorazové alebo pravidelne rada prídem.
Chodím k babam z modreho koníka a su spokojne.ak by ste chceli rferencie.
Dakujem Petra

1ela11
21. okt 2014

Dobrý deň, ponúkam upratovanie bytov, rodinných domov, kancelárskych priestorov (domáce práce, umývanie okien, žehlenie,...). Mám skúsenosti s upratovaním rod. domu a kancelárii. Lokality ako Pezinok, Grinava, Bratislava – Rača, Nové Mesto, Ružinov,...V prípade záujmu ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky na 0915 733 651. Cena 4 EUR/hod.

nikuliak
31. okt 2014

Ahojte, máte ešte niekto záujem upratovať? Zatiaľ by som chcela len jednorázovo, ale časom pravidelnejšie. Lokalita Petržalka, na cene sa dohodneme 🙂.

lenka1808
8. nov 2014

Dobry den, rada posluzim ako pracovna sila v domacnosti. S upratovanim mam skusenost. Bratislava, Senec a okolie. Cena dohodou ;) Lenka 0907 123419

katuska1988611
18. nov 2014

Ahojte.ja by som potrebovala pomocnicku v domacnosti.Samorin a okolie.ozvite sa.dakujem

decembrovka77
25. nov 2014

Aj ja hľadám upratovanie 4 izbový byt v BA, súrne - už tento štvrtok, alebo piatok.
Ponúkam 4€ na hodinu + čistiace prostriedky. Ozvite sa mi sem, alebo na mail: decembrovka@gmail.com,
ďakujem

salatoval
27. nov 2014

Dobrý deň, upratujem domacnosti v Devinskej Novej Vsi a okolie. upratujem aj tu mamickam na modrom koniku ak by boli potrebne referencie. t.c. 0944914855

jonalu
13. dec 2014

Dobrý deň, hľadám na upratovanie rodinného domu vo Vajnoroch šikovnú a spoľahlivú študentku alebo pani. Pravidelne 1x do týždňa. Poraďte, odporúčte niekoho. Benji.sk@gmail.com

irina0703
3. jan 2015

Volám sa Irina, mám 50 rokov, mám ukončené vzdelanie na vysokej škole.
Rada Vám pomôžem s vašou domácnosťou. Som prirodzený pedant a mám veľmi kladný vzťah k organizácii a poriadku. Skúsenosti s upratovaním mám predovšetkým z vlastnej domácnosti.

Som zodpovedná, spoľahlivá, flexibilná a diskrétna. Taktiež som pracovitá a rýchlo sa učím.

evica.s1
18. jan 2015

Dobry den .Ja chodim upratovat domy byty ak mate zaujem .moje tel.cislo je 0944611304 Ev a

recreate
2. feb 2015

www.recreate.sk 😎 😎 😎 Upratko jak sa patrí a za super ceny, žehlenie tiež 🙂 🙂 🙂

27petulka27
9. feb 2015

Ahoj, tiez vam rada poupratujem byt/dom. Ak mate zaujem, piste do IP alebo na email: 27petulka27@centrum.sk.

andrej74351
19. feb 2015

Dobrý deň, hľadám spoľahlivú, zodpovednú, precíznu a čistotnú upratovačku na pravidelné upratovanie- 2x mesačne, 2 izbový byt v novostavbe v Ružinove s výmerou 60m2. Ak má niekto záujem, prosím pošlite svoje ponuky aj s kontaktom na Vás na mailovú adresu macman844@gmail.com. Ďakujem

nikol411
27. feb 2015

Ponúkam seriózne a spoľahlivé upratovanie a pomoc v domácnosti. S výpomocou v domácnosti mám už bohaté skúsenosti. Už som upratovala byt pani 1 krát za týždeň, ale kľudne môžem aj viackrát za týždeň. Ďalej som upratovala celý byt jednej mladej rodinke s dvoma deťmi v BA,kde som detičky vedela aj postrážiť,keď si pani potrebovala odbehnúť. Som študentka VŠ prírodovedeckej fakulty UK a bývam na internáte.Som spoľahlivá a prispôsobivá. Môžem upratovať od pondelka do štvrtku,prípadne v piatok doobeda aj cez víkendy. Domáce práce mi nerobia žiadny problém, mám pozitívny vzťah k deťom aj k zvieratkám, doma mám sama malého psíka. V prípade potreby môžem kľudne ak budem mať čas postrážiť aj dieťatko. Navyše cez prázdniny som bola v Nemecku, kde som upratovala hotelové izby.

martinkozoza
27. feb 2015

Zdravim,hladam upratovanie a.pomoc v domacnosti a zahrrade cez vikendy..Prax z rakuska..Ivanka P.Dunaji,BA,Zalesie ,malinovo Bernolakovo..Ihned.. 0948351612

11kacenka11
28. feb 2015

Ahoj aj ja si hladam na upratovanie byty lebo domy bratislava a okolie pezinok ,sv jur..mam svojich klientov ktory vam daju referencie v pripade zaujmu upratať možem aj jednorazovo alebo pravidelne ako potrebujete moj mobil 0948 230 374

g_str
16. mar 2015

www.nannyagency.sk - efektívne a precízne upratovanie

zuzzinad
31. mar 2015

Upratujem byty, domy, chalupy, umývam okná. Bližšie informácie IP. ZH,ZC, BS a okolie.

domka87
22. apr 2015

Hladam surne niekoho kto mi uprace byt!!! 3-izbovy byt, stare mesto.

lienooocka
30. apr 2015

Hľadám spoľahlivú a energickú žienku na pravidelné upratovanie 1 x do týždňa so začiatkom od stredy 6.mája na RD v Budmericiach vrátane žehlenia.Na jednu návštevu to časovo vychádza asi 7 -8 hodín nepretržite za cenu 4 Eurá/hodinu. Nutné sú predchádzajúce skúsenosti s upratovaním, dobré referencie a spoľahlivosť.Píšte prosím do správy. Ďakujem.

kitty27
13. máj 2015

Ahojte, hladam pani na upratovanie rodinneho domu v Stupave, cca 1x za 2 tyzdne. Ziadne tazke prace. Piste, prosim, do spravy. Dakujem.

dafnemunova
14. máj 2015

Dobry vecer,
Mozem Vam odporucit jednu slecnu 32 rocnu, ktora pracuje v Rakusku a prax , je spolahliva, chodi aj ku mne upratovat, preto ju odporucam. Pripade zaujmu jej zavolajte 0944381771.

adrianna7
1. jún 2015

Dobry den, hladam pani alebo slecnu na praviddlne upratovanie 3 izboveho bytu v Ruzinove. Ponukam 4 eura / hod. a cistiace prostriedky. V pripade zaujmu piste do spravy. Dakujem

janka109
18. jún 2015

Ahojte, otvaram opat tuto temu. baby vedeli by ste mi odporucit niekoho na pravidelne upratovanie domu v ruzinove, 1x tyzdene? cca 5-6 hodin. dakujem za overene referencie!

madlei
25. jún 2015

hladam pani, zenu, spolahlivu osobu na vypomoc v domacnosti- pravidelnu aj obcasnu. taku ktora to nerobi len kvoli peniazom ale ma k vedeniu domacnosti kladny vztah, je dosledna, precizna... cistiace prostriedky mam, aj vsetky potrebne nastroje a naradia 🙂 priemerane financne ohodnotenie. okolie Šamorína. viac info prosim do spravy. dakujem