Poraďte! Ako predávať na mimiaukciách?

andrebeka
11. apr 2008

Som tam zaregistrovana ale vobec neviem ako mam pridat inzerat?vdaka

karthur
11. apr 2008

nova inzertna fotografia na pravej strane a uz...

petraluk
11. apr 2008

Na aukci musíš mít placený členství, jinak smíš jen na MMB 😉

rinuska
11. apr 2008

ahoj , najskôr sa musíš zaregistrovať , ak chceš len kupovať .Ak chceš predávať na aukciách musíš mať zaplatené členstvo. To najmenšie je tuším 78,- Sk/mesiac. V tom máš 1 aukciu týždenne + môžeš predávať v mimibazáre (100 inzertných foto) Okrem toho sa dajú dpolatiť extra aukcie 25 za 200,- Sk napr. Musíš si preštudovať ich pravidlá , členstvo , všetko to tam je , spočiatku to vypadá náročne , ale nič to nie je.

avanka
12. apr 2008

Ahoj, zaregistrovat sa nestaci, musis ist na stranku mimiaukcie a na pravo v ponuke je Objednavka balicka aukcií, klikni na to a objednaj si svoj balicek, zaplat ho prevodom z uctu a tak do 3-5 dni sa ti opat napravo v ponuke zjavi Mate napr 25extra aukcii
Najdi si tam nova extra aukcia a mozes vkladat....je to jednoduche
A ak chces vkladat inzeraty na mimibazar, tam si to musis platit mesacne, co sa podla mna neoplati.....

andrebeka
autor
12. apr 2008

Dakujem vam za rady.ste zlate

ikke
16. apr 2008

andrebeka • Dnes o 16:05
Ako mam postupovat ked som si kupila balicek aukcii ten za 200sk.Ako mozem podat inzerat na ponukany tovar?Dakujem

danuska24
21. apr 2008

andrebeka
nova extra aukcia - nazov aukcie - kategoria - vyvolavacia cena - prihoz - popis - vyrobca - velkost - postovne - fotografia - (rozmer musi byt max. 640x640pix.) nastavis datum a cas ukoncenia aukcie - vytvroit aukciu - a mas to hotove

eleonora21
3. mar 2017

Ahojte dievčata, chcela by som oživiť túto tému, ak by ste mi mohli poradiť. Čiže ak som to dobre pochopila, inak pridavať aukcie nemôžem kým si nezaplatim členstvo? Môžte mi niektorá prosím pekne poradiť? Ďakujem pekne

elenita
3. mar 2017

@eleonora21 Ahoj. Nemusis si platit clenstvo. Mozes si aj zvlast zakupit balicek extra aukcii. Najmensi je tusim 20 aukcii za 6,67.

eleonora21
3. mar 2017

Ahoj čiže ak to dobre chápem, tak sa mi viac asi oplatí kupiť si len tie akucie áno? a teda tych 25 aukcií môžem využívať dokedy budem chciet, nie je to časovo obmedzene? dakujem pekne za odpoved.

elenita
3. mar 2017

@eleonora21 Hej, presne tak 😉

elenita
3. mar 2017

Ja to tak tiez mam 🙂

eleonora21
3. mar 2017

No tak super, si strašne zlata, že si mi poradila ďakujem. Mám doma kopec veci čo už nevynosím a rada by som posunula ďalej a je to dobrá možnosť, tak už v tom mam jasnejšie 🙂 dakujeeem pekne