Poraďte, ako zastaviť dlhotrvajúce hnačky.

katerina06
16. dec 2019

Ahojte, vedeli by ste mi poradit prosim? Uz 2-3 tydne mam hnacku a nezaberaju mi ziadne probiotika ani cierne uhlie a doktorka mi stale iba hovori ze mam jest specialnu dietu ktoru dodrzujem ale stale mi nic nezabera :( Nemate nejake rady lebo denne idem aj 5-6 krat na wc a mam pri tom silne bolesti brucha. :(

mmoonna
16. dec 2019

V prvom rade ti mala doktorka už dávno urobiť výtery a poslať ťa na gastro. 3 týždňová hnačka musí mať nejakú príčinu.

deti95060810
16. dec 2019

skús zatiaľ liek Smecta...

zalka
16. dec 2019

Skús jesť dlhodobo večer strúhanú mrkvu tak pol kila.

babyfrog
17. dec 2019

No treba ísť na gastro čo nemáš nejakú intoleranciu napr. Na mlieko, cukor, celiakia, Hit a podobne

maris5
17. dec 2019

Cim skor na gastro, ale pred vysetrenim nesmies upravovat stravu t.j. nesmiesvyradit lepok,mlieko a pod. Rychlo sa objednat, lebo sa caka dlho.

neluskas
18. dec 2019

@katerina06 ahoj, z vlastnych skúsenosti ti odporúčam aloe vera gel a probiotika na prirodnej baze. do vecera sa mi s týmito produktami podarilo zastaviť hnacku

babyfrog
19. dec 2019

@neluskas no pokiaľ má nejakú intoleranciu tak to nepomôže...áno hnačku možno zastaví ale ako náhle.zje potravinu ktorú nemôže zase príde hnačka

veronikazoja
19. dec 2019

skús smectu, ale určite sa objednaj na gastro, lebo tri týždne je veľmi dlho, môj muž tiež mával takéto problémy, nie síce tri týzdne v kuse ale niekoľko mesiacov sa to opakovalo a kedže on sa bojí lekárov, tak ho bol problém presvedčiť ale nakoniec sa to podarilo a na gastre mu zistili intoleranciu na mlieko a mliečne výrobky