Poraďte cestovku, ktorá vybaví dovolenku v Bulharsku

amalka147
15. jún 2017

Ahojte,mala by som na Vás otázku ohľadom dovolenky. S priateľom sa chystáme na dovolenku do Bulharska, lenže háčik je v tom, že by sme chceli ísť letecky niekedy v strede augusta. Nevie niekto dporučiť lacnú cestovnú kanceláriu, v ktorej by ma vyšla cesta tam a späť s pobytom do tých 600 eur letecky na dvoch? Ďakujem..🙂

ja197
15. jún 2017

No nechcem ťa strašiť ale za tú cenu letecky podľa mňa nezoženieš nikde, jedine že by si trafila lacné letenky a ubytovanie by ste si našli na mieste...my sme minulý rok kupovali a poviem ti že bolo Bulharsko strašne drahé, teda nie že drahé ale v porovnaní s Egyptom a podobnými neporovnateľne...ja som kupovala Last minute asi týždeň pred dovolenkou, zľava 40% a vyšla nás na 550€ na osobu, rok predtým egypt 420€ s ale inclusive...a ešte niečo, nie že by som ťa chcela odrádzať, ale za mňa Bulharsko najhoršie kde som kedy bola, piesok síce je, more bolo teplé ale tak špinavé a smradľavé že fuj, na slnečnom neskutočne moc ľudí a podobne 😊 to už radšej by som išla do Chorvátska, síce skalky ale more krásne čisté a oveľa menej ľudí ako na slnečnom 😊 toť moja skúsenosť 😊

oli18
15. jún 2017

@amalka147 prečo nehľadáš na internete? Tam si vyberieš podľa vlastných požiadaviek.

l3yla
16. jún 2017

@ja197 ja mám zase opačnú skúsenosť, ja som si Bulharsko zamilovala, more čisté, záleží od lokality kde si. Slnečné je fakt miesto, kde to žije nonstop, to je pravda.

A ako píše @oli18 popozeraj rôzne CK, teraz ponúkajú last minute zájazdy, ale do 600€ pre oboch, tak to neviem. Záleží od tvojích očakávaní. A pozor tam 3*** hotely tak to je taký náš slovenský mini penzión. Určite si dajte na toto pozor.

puglifeforever
19. jún 2017

Za 600€iba autobusom(25h)
V roku 2015 sme boli ja a mama letecky 27.8-3.9 a platili sme okolo 900€ za tyzden ideme znova na slnecne a platime asi 1000€

puglifeforever
19. jún 2017

@l3yla Mam skusenost ze 3*bol lepsi ako*co sa tyka stravy🙂