• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte, čo darovať k promócii

14. septembra 2015 
prosím všetkých - hlavne ktorí promovali, (nie tých čo darovali) čo vás potešilo,čo je taky vhodny dar?????

švagrina skončila teraz školu a pozvala nás na slavnostny obed k ním,tak neviem čo take asi kupiť :confounded:

len kvety prosím nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje sestřenice promovala a měla největší radost z řetízku na ruku a ze svíček
nebo se jí přímo zeptej
14. júl 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bratranek mel radost z penez v obalce :grinning:
14. júl 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej,koho by dbes leniaze nepotešili,lepšie ako nevhodny dar :wink: ,už len neuraziť malou sumou :sweat_smile:
14. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, kdo promoval. já promovala dvakrát, ale jenom bakaláře. žádná oslava, žádné dárky, jen mhd mi dal marlenku, mňáááám :wink: my to nějak neřešíme...
14. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sarik :grinning: šak aj švagrina je Bc, a robi len obed doma a 25 ludi k tomu :sweat_smile:
14. júl 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja bych teda od nekoho, kdo nejsou rodice/partner necekala nic vetsiho nez kytku... (pripadne ekvivalent kytky ve forme flasky, bonboniery..). My jsme treba kamaradum vzdycky nechali uvazat specialni kytku ;), kamaradka napriklad vzdycky rikala, ze jako je blby, ze je ta kytka jen na ozdobu, tak jsme ji dovnitr nechali umne naaranzovat svazek redkvicek, byla nadsena :slight_smile: Kamarad zase rad chlasta ;), tak jsme nakoupili malilinkaty flasticky s ukazkama alkoholu, a ty jsme tam taky nechali dovnitr naaranzovat, bylo to super. Pak kdyz promoval muj manzel, tak jsme mu (s tim kamaradem, co predtim dostal ty flasticky :slight_smile:) vyrobili vlastni darkovej kos :slight_smile:, proste jsme koupili proutenej kos a do nej nacpali spoustu veci, co ma rad, dolu pivo, na to cokolady, a ruzny dalsi blbosti ani ne na jidlo (indulonu, diar na dalsi rok, proste co nas tak napadlo, ze by ocenil...) a to taky melo velkej uspech :slight_smile:
14. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ja si myslim,ze to neni zadna tragerie .navic bratranek nikoho nezval to platili obed jeho rodice a pozvali babicky a sourozence takze babky davaji prachy to je jasne a rodice asi taky a kamaradi jestli je zvou na obed tak nejakou pozornost anebo se normalne zeptam ,lepsi nez strilet od boku a da se vymyslet dost veci zalezi z jake situace se vychazi :grinning:
14. júl 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gedren-parada,už len zistiť do piatku čo ma rada švagrina :rolling_eyes:
14. júl 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty nevis ani zhruba co tva svagrina ma rada? :sweat_smile: ja tu mou nemam moc rada,ale vim co se ji libi :grinning:
14. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
aj ja viem -pletky :unamused: ale tie sa darovať nedaju
14. júl 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miresta- ahoj denisocka, tak mne promovalo viac ľudí okolo mňa a muži mali radosť z hodiniek, permanentky do posilovne - z toho mali aj srandu, rezervovaný stôl s menu pre dvoch v reštaurácii(samozrejme už zaplatené), aby to mohli osláviť aj s priateľkou

a ženy potešili darčeky zo zlata, večera predvoch, vstup k kozmetičke a tak.......

My sme väčšinou kupovali darčeky spoločne, buď ako partia, keď niekto z našich mladých promoval, alebo ako rodina. A raz sme sa poskladali a kupili víkend v Tatrách pre dvoch.

Darčekom sa hranice nekladú len treba mať nielen peniaze, ale aj nápaditosť.

Dúfam, že som trochu pomohla. pa :slight_smile:
14. júl 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, no ja som dostala od tych najblizsich dostala najma peniazky (v obalke) a dake dva sperky. :wink: Neviem ci som ti velmi pomohla, ale mna najma potesili tie peniazky (ked mi teda nieco chceli dat :wink: ), lebo vedeli, ze ja si za to kupim to co potrebujem. A len tak pomino, investovala som ich do dovolenky. :dizzy_face:
14. júl 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To teda koukam, co se vsechno dava ;) Ja jsem teda fakt necekala, ze bych mela dostat neco jinyho nez kytky :slight_smile: A na Ph.D. promoci uz jsem nechtela ani ty kytky :slight_smile:
14. júl 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dostala kvety....a peniaze v obálke...a tuším od krsnej zlatý prívesok....
14. júl 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miresta-no tak zas vereru ani zlato ee :sunglasses: ale ak budem promovať ja,požiadam :grinning: o take niečo

ale nie,ja neviem fakt,falšku určite,nejake vinko -to ma ona rada a aj knihy,ale za svet neviem ake a take ake sa mne pačia by ju rozhodili :grinning: ,mám sice doma ešte jednu kucharsku novu,tak žeby :grinning:

ale myslela som niečo kovane,niečo ako stojan na časopisy,alebo take niečo,ja neviem fakt
14. júl 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nj dneska se to bere vsecko moc okazale..si rikam jestli neni lepsi nekam zajit po te akci na pivko spolecne a posedet a pobavit se nez nejake pletky :grinning:
14. júl 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj manzel teraz promoval, a najvacsiu radost sme mali obaja z obalky od starkych. :grinning: :grinning: :grinning: Darcek by som vyberala aj podla toho ci je vydata alebo slobodna.Ked promoval brat,slobodny,tak ho najviac potesila zlata retiazka.Manzela zasa potesili peniazky. :slight_smile:
14. júl 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj keď vlasnte nerozumiem načo sa to tak oslavovalo...a pri oboch promóciách.... :grinning: asi sa tešili...že nie som až taká sprostá :grinning:
14. júl 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
švagrina je vydata,bezdetna,mužík v zahraniči,budu sa stavať (prave mi volala a" oficialne nas pozvala na obed spojeny s oslavou k priležitosti jej promomovania" :sweat_smile: )
14. júl 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mrkni v klenotach take drevene sochy,mne sa to velmi paci a osobne by ma to velmi potesilo.
14. júl 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si sa jej mala spýtať, čo by ju potešilo... :grinning: možno by ti sama čosi konkretne povedala
14. júl 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ji zinkni zpet a zeptej se slusne co by si prala jako darek,ze nechces kupovat neco co by se ji treba nelibilo atd..nic na tom neni ..normalne se zeptej a uvidis ,ze mozna bude rada,ze se zajimas a ptas alespon kam darek smerovat..ja bych to tak udelala,neni za co se stydet preci :slight_smile:
14. júl 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelita-hej te sochy a mačky aj mna napadli :wink:

ja sa neopýtam,viem ake to bolo nepríjemne ked sa mna pýtali vzdialenejšia rodina čo chcem ku krstinám a tak,a ani ona sa nepýtala a kupila malemu (zvyšok doniesol podla dohody obalku :wink: )
14. júl 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic :grinning:
14. júl 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme to teraz kupovali,ale na inu prilezitost, a oslavenec bol uplne hotovy,pacilo sa velmi. :slight_smile:
prečo,....ja sa bežne pýtam...a tak ako aponchie napísala....aby si nekúpila čosi...čo by sa jej nepáčilo...a kěď sa bude okúňať...tak daj do obálky peniaze a máš vybavené... :slight_smile:
autor
asitka -ja nemám problem sa spýať čo,ale proste osobne jej sa to nechcem pýtať,ked chapeš :sunglasses:

noboby,aj tak sa da,ale to a nepatrí :wink:
14. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co skončila za školu?
14. júl 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty vieš.. :grinning: a ja som tuším sesternici kupovala kvety...a naušnice zlaté...a dodnes ich nosí...alebo kúp takú sadu pero a ceruzku...bývajú aj také kvalitnejšie a drahšie...či už bude ďaľej študovať...či pôjde do práce...zíde sa...
14. júl 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj Parker je hezkej :grinning:
14. júl 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok