Poraďte fotografa na fotenie detí v Košiciach

rudy252
19. nov 2012

Kto mi poradí dobrého fotografa na vianočné fotenie detí v KE. Aké máte skúsenosti, prípadne viete mi povedať aj cenu? Vopred všetkým ďakujem 🙂

valerya
19. nov 2012

@rudy252 ahoj. Snažím sa fotiť. Pozri si moje fotky a ak by sa Ti páčili, daj mi vedieť. Prajem pekný večer
https://www.facebook.com/MemoryPhotographyKE

shelly666
23. nov 2012

@suknicka mam zaujem o fotenie.. kde vas mozem kontaktovat? dakujem

shelly666
23. nov 2012

Hladam nejakeho dobreho fotografa na fotenie mojej rodiny. Hlavne maleho 3 mesacneho syna.
Cenovo dostupneho..
Dakujem.

suknicka
23. nov 2012

@shelly666 ten link co som tu pridala.. to nie som ja ..to je fotografka z kosic.. ak mate zaujem o fotenie u nej, urcite sa jej mozete ozvat cez fb pripadne aj tu na MK ma PRO ucet tusim 🙂

norulakp
5. máj 2013

Fotenie novorodencov, detičiek, rodinné foto - Peter Norulak Photography v Košiciach. Fotím väčšinou v prírode, parku. Ale samozrejme nie je problém ani s fotením priamo u vás doma.
https://www.facebook.com/norulak.photography
Ohľadne ceny a bližších informácií ma kontaktujte na: 0949416265 alebo norulakp@azet.sk pripadne cez Facebook správu.

simonne1
6. feb 2014

Mate este niekto dobru skusenost s fotografom v Kosiciach alebo okoli?

hornyak
9. mar 2014

potrebujem profesionalneho fotografa, najlepsie vystudovaneho a s dlhorocnou tradiciou v Košiciach na 1 portret mojej dcerky. poradte ak poznate niekoho. dakujem

norulakp
14. mar 2014

@hornyak o aky portret konkretne ma ist? Poznam hromadu "studovanych" fotografov s dlhou tradiciou, ktori maju hroznu tvorbu a poznam mnozstvo amaterov, ktori fotia ako hobby a maju vynikajuce fotky. Nechcem utocit, ale su to trosku milne poziadavky na fotografa. treba si vyberat podla jeho portfolia, nie podla skoly a jeho historie.

hornyak
14. mar 2014

potrebujem portret dcerky do pasa 70x50alebo vacsi tlaceny specialne.ale fotka ma byt klasicka. nie umelecka a taka ako sa robia teraz tie moderne fotky. preexponovane a upravene prilis zefektovane...preto chcem profi fotografa starsieho s praxou. ja si nemyslim ze amater lepsie urobi nieco ako studovany clovek a to plati pre vsetky odbory a oblasti v zivote.

stevkas
3. máj 2014

skúste si pozrieť moje fotografie :
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/stevika/
😉

kymberli
8. máj 2014

ahojte hladam ;fotografku na fotenie mojej 5 rocnej dcerky skor fotky vo vnutri z peknym pozadim nie v prirode ,proste len tak ktora sa postara o vsetko aj saticky ,,,proste dobra fotografka s vybavenim z kosic tu je moja emailova adresaak by niekto taku poznal vdaka inzerat109@gmail.com

kymberli
8. máj 2014

😀 ahojte hladam ;fotografku na fotenie mojej 5 rocnej dcerky skor fotky vo vnutri z peknym pozadim nie v prirode ,proste len tak ktora sa postara o vsetko aj saticky ,,,proste dobra fotografka s vybavenim z kosic tu je moja emailova adresaak by niekto taku poznal vdaka inzerat109@gmail.com

pran
18. sep 2014

Ahojte, mám veľký, dobre vybavený ateliér, na fotenie rodín, detí, beauty foto. Profesionálnemu foteniu detí sa venujem 5 rokov. Moju tvorbu možete pozrieť na webe alebo FB:
www.anetabarcova.sk
https://www.facebook.com/FotoatelierAnetaBarcova

pran
18. sep 2014
pran
18. sep 2014
abigael
1. dec 2014

dobry den neviete mi odporučit fotorafku ale že by prišla domov fotit ak mate kontakt na nejaku dajte mi vediet dakujem

luciletosnik
6. jan 2015

@hornyak asi trochu hlupost nie? Asi ste málo zažila v zivote ked poviete taku hlupost ze amater nemoze urobit lepsie nieco ako studovany clovek !!! Kolko ľudí študuje nieco len z donutenia, alebo len preto aby mali skolu nejaku? A potom pride clovek ktory tu skolu nestudoval a vlozí toho studovaneho do vrecka.... ved tu nejde o skolu a studium vzdy ? Ide o talent, zanietenost a zaujem o tú pracu a kopec dalsich veci! Este ste nepoculi v zivote o roznych pripadoch kedy studovaní ľudia urobili svoju pracu uplne zle a tí ktorí na to skolu nemali tak zožali uspech? Mne sa to stalo osobne v zivote a nie raz, a nielen mne. Takze mne o studovanych ludoch nech nikto nerozprava radsej.... netrvrdim ze studovaní ludia nerobia dobre svoju pracu, len hovorim ze, drzat sa pravidla ze ziadny amater nemoze byt lepsi ako "vystudovany profesional" je v dnesnom svete a dobe uplne mimo ..... prajem vam aby ste sa nepopalila na tom raz. Lebo ja som sa a je to potom šok. Kedze ocakavate profi pracu a pristup, lebo je na to "vystudovany" a ked zistite ze to nestaci na to aby vam nepokaslal... napriklad zdravie najblizsieho cloveka, tak, uz je neskoro. Plno blbcov studuje plno odborov. Skola-ziadna zaruka profesionality. Čest vynimkam !

antonia_pu
25. jún 2015

Ahojte, nemám žiadny ateliér, ani som fotografovanie nevyštudovala, fotenie ma baví hlavne preto, že prostredníctvom neho, môžem spoznávať nových a zaujímavých ľudí. Ak chcete nastailované a gýčové fotky u mňa ich nenájdete. Nerobím dokonané fotky, pretože sa stále niečo nové učím. Robím však fotky, ktoré sa páčia a ktoré vystihujú prostredie, v ktorom sa ľudia cítia dobre. Pozrite sa na moju tvorbu na FB: Tonka Puškašová - Váš fotograf a utvorte si svoj názor. Ďakujem za prečítanie 🙂.

majinka273
20. jún 2016

Ahojte, potrebovala by som niekoho s lepsim fotakom na momentky polhodinoveho svadobneho obradu v kostole, kedze nas tam bude 6 dospelych, 5 deti dokopy, nemam nikoho, komu dam fotak do ruky :D viete niekoho odporucit? (Za normalnu cenu, jeden znamy sa nam nukal, ze nam da priatelsku cenu 120euro....) dakujem