Poraďte interaktívne zvieratko

anomois
12. nov 2021

AHojte prosim viete mi niekto odporucit nejake fakt super interaktivne zvieratko, najlepsie asi psika, ktory ma viac funkcii a reaguje na povely?
RObota nechcem toho mame a nevie to mala (4r) ovladat este, takze nieco jednoduchsie ovladane hlasom/ tlacidlami.
Dakujem

saxana000
12. nov 2021

Lucy je super..pocuva na povely.ale jenl iba v cestine.ono ani nejde o tu rec skor o intenzitu hlasu.sedni sadni je hodne podobne lahni lehni popros tancuj daj mi pusu stekaj najedz sa su uplne rovnake.a tych par co musis povedat naozaj po cesky sa maly rychlo nauci.len treba aby nebol okolo ruch.mala.ju dostala k narodeninam plna chalupa ludi do tpho pustena telka .pes vobec nereagoval myslela som ze nefunguje.skusili sme ju na dalsi den ked sme boli doma same dve a posluchal v pohode.
A mame aj par furreal zvieratiek tigrika a medveda su krasni makucki ale za take peniaze by toho mohli robit aj viac a strasne zeru baterky.
Minuly rok som kupila.k vianociam v pepcu macicku s voditkom za 10e a hra sa s nou asi najviac.ma len dve fazy bud chodi alebo mnauka ale radost obrovska.

viky7
12. nov 2021

@anomois my mame maleho psika -Lola, reaguje na 6 povelov, ale dceru ked mala 5 velmi nepocuval, ako keby potreboval vyraznejsi hlas...

saxana000
12. nov 2021

Lola je kompatibilna sestricka k Lucy..lucy ja vacsia lola je mensia ked su obidve polu reaguju na seba.a robia este nieco navyse co nemaju v zakladnom mode

moonlight1210
12. nov 2021

iRabbit 🙂

jadeka
12. nov 2021

@anomois Mame tohto v slovencine,pocuva na povely ako stekaj,urob stojku,spinkaj,tancuj ,pod sa hrat a ine...spokojnost

anomois
autor
12. nov 2021

@saxana000 presne nad Lucy som dnes rozmýšľala keď som to googlila len som nechcela ovplyvňovať 😂🙈