Poraďte kaderníčku v Trnave alebo v Bratislave

dominidi
20. apr 2014

Ahojte baby, potrebujem od vas radu, poznate nejaku dobru kadernicku v TT, BA a okoli? S kadernickami mam velmi zle skusenosti. Mam jemne, riedke vlasy. Naposledy priblizne pred rokom ked som bola u kadernicky v Ba v nakupnom centre, odisla som oddtial totalne znechutena. Kedze ide o vacsie kadernictvo, bolo tam priblizne 5 zakaznikov a kadernicka pred vsetkymi povedala kolegyni ake mam hrozne vlasy, ze co s tym ma robit. :( vlasy mi tahala a cele strihanie spocivalo v ostrihani 1 cm z dlzky, co som si mohla urobit aj doma a setrnejsie. naozaj ten trapny pocit si neviete predstavit. Preto hladam kadernicku, ktora mi urobi strih ktory sa mi bude hodit, momentalne mam vlasy po plecia. Hladam kadernicku ktora bude prijemna a nebudem sa u nej citit ako v kresle hrozy, ktora ma nebude zosmiesnovat ale naopak ukaze ze je odbornicka a jemne vlasy niesu beznadejne. viete mi taku babu odporucit?🙂

bosoriak
20. apr 2014

Ahoj.
do kadernictva v nakupnom centre by som nesla ani zdarma. Neviem, ako jemne vlasy mas, ale nevyziadana dobra rada odo mna (ja mam tiez jemne ako paperie a riedke) - kratke ucesy su jedine, ktore mi drzia, vyzeraju dobre a nesplasknu po 5 minutach pobytu vonku. 🙂
Chodila som dlhe roky k jednej mladej babe, robila v kadernictve v Hoteli Dom Sportu v BA. Ci tam este robi, neviem, chodim teraz do Senca.
Ale tu je napr. zoznam kadernickych salonov aj s hodnoteniami od ludi, co je celkom smerodajne.
http://www.salonykrasy.sk/

Drzim palce. 🙂