Poraďte kvalitnú pánsku zimnú obuv

patulienkab1
4. dec 2019

Ahojte, poradíte nejakú naozaj kvalitnú pánsku zimnú obuv? Nejakú konkrétnu značku, alebo typ topánky.
Chcela by som aby bola zateplená (najlepšie nejakým kožúškom), s kvalitnou podrážkou, vhodná do snehu, aj na dlhšie prechádzky, nepremokavá...nie však vojenské čižmy a pod.

bimbina
4. dec 2019

Asi sklamem , ale take kvalitne v dnešnej dobe nevyrábajú . Mám skúsenosť u manžela , kúpené , z ccc mesiac a pól staré , podotýkam nie lacné .... , už sa presuchala podrážka . Obuv len na jednu sezónu a potom vyhodiť . 😕

simsalabim
4. dec 2019

@patulienkab1 manzel roky kupuje Rieker. Zateplene ovcou vlnou a s membranou.

lenca3
4. dec 2019

Moj manzel si kupuje Camel active

pralinka86
4. dec 2019

Skúste wojas, maju rôzne štýly

patulienkab1
autor
4. dec 2019

@bimbina veď práve to, a zo ccc boli všetky veľmi tenké akoby u nás boli zimy ako v Taliansku. O cenách radšej nehovorím...Ak by boli kvalitné zaplatím, ale takto...

patulienkab1
autor
4. dec 2019

@pralinka86 vďaka pozriem
@lenca3

saskia_98
4. dec 2019

Moj nosi timberland ale to malo kedy. Vacsinou chodi aj v zime v botaskach 🤦🏻

sisa106
5. dec 2019

Rozhodne netreba zimnú obuv kupovať v obchodoch typu CCC, Deichman a pod. Radšej si priplatiť a mať naozaj kvalitnú obuv. Ja aj manžel máme značku Salomon aj zimné, aj letné a veľká spokojnosť. Na zimu mám aj Timberlandy, ale v tých mi je za chvíľu chladno na prsty. A teraz pokukujem po značke Columbia do -30, lebo ja som ozaj zimomriavec 😁

patulienkab1
autor
5. dec 2019

@sisa106 áno práve to chcem, kúpiť naozaj kvalitnú a hlavne teplú zimnú obuv. Zatiaľ sa mi najviac páčili Rieker. Tiež pozriem to čo si písala, vďaka.
A v Salomon neoziaba po hodinke chôdze nohy? Majú vo vnútri aj kožušinu?

radka1303
5. dec 2019

Ahoj. Zo svojej skúsenosti môžem odporučiť zn. Mustang, za mňa veľká spokojnosť

ajsha123
5. dec 2019

My máme Ecco zimné topánky, sú aj elegantné, aj dobre zateplene. Mne býva vo všetkých zima, v týchto nebola. Predtym zimné sme mali zn. Merell, je to športový štýl, tiež boli fajn

sisa106
5. dec 2019

@patulienkab1 kožušinku nemajú, ale muži sú teplokrvní, napr. môj by ju ani nezniesol, nohy by mu v takých topánkach zhoreli 😄 ..skúšali sme ich už aj pri teplote -15, isli sme cca. 4 hodiny, mužovi bolo v nich teplo, ale mňa už oziabali prsty ku koncu, lenže to som mala obyčajne hrubé ponožky a keď si dám termoponožky, je mi fajn

patulienkab1
autor
5. dec 2019

@sisa106 kiežby boli všetci teplokrvní 🙂 no ten môj nemá na sebe gram tuku (tíško závidím 🙂) a tak mi neostáva nič len hľadať topánky v ktorých asi nohy fakt horia 🔥

patulienkab1
autor
5. dec 2019

@radka1303 tak tieto vyzerajú fakt dobre 👍

dzupi898
5. dec 2019

môj drahý ten si chodí buď baťa topánky kupovať alebo gabor, nie sú to síce lacné topánky, ale teda ešte nesklamali, keď si kúpi jedny, tak mu vydržia dlho 🙂

patulienkab1
autor
5. dec 2019

@dzupi898 nás osobne baťa sklamali na plnej čiare... a gabor pozriem, vďaka

3petka
5. dec 2019

@patulienkab1 Moj muž si strašne pochvaluje Columbia topánky. A to má naozj strašne citlivé nohy na chlad a na to že sa mu potia. Už ani iné nekupujeme hlavne na jeseň a zimu.

saskia_98
5. dec 2019

Baby, tie ktore si tu pochvalujete Columbiu, nemate nahodou skusenost aj s ich zimusnymi vetrovkami ? 🙂

3petka
5. dec 2019

@saskia_98 Z mojej strany zatiaľ veru nie len s topánkami

saskia_98
5. dec 2019

@3petka škoda, lebo jedna sa mi velmi páči pre manžela.. 😏

3petka
5. dec 2019

@saskia_98 možno bude dobrá treba pozriet aké má vlastnosti a uvidis

berry266
5. dec 2019

Skus pozrieť topanky Columbia, omni-heat. kvalitka. nepremokavé, drzia nohu v teple, kvalitná podrážka. ľahká topánka aj keď vyzerá robustne. záleží od toho aky štýl preferuje manžel. ale kozusinu to nemá. je to topánka do snehu, do hôr