Poraďte mi úzku sušičku bielizne

vikusjk
18. nov 2019

Ahojte zienky, potrebujem kupit uzku susicku bielizne (46 cm) a maju len modely Candy alebo Hoover. Oba mi pripadaju z kategorie menej kvalitnych, viete mi poradit ktora znacka je lepsia prosim? Prip.osobne skusenosti s niektorou z nich? Dakujem.

fokuska
18. nov 2019

@vikusjk Candy mam umyvacku riadu a je uplne skvela ;)

mon895
18. nov 2019

Sestra ma pol rocnu pracku so susickou znacky candy uz bol u nich technik 3x co stale nefunguje ale berem do uvahy ze moze mat len zly kus. Uz jej idu vymenit za druhy

smejo111
18. nov 2019

Candy mame tu z najvyssej kategorie, zatial staci

vikusjk
autor
18. nov 2019

@mon895 pracku spolu so susickou mi viacero znamych neodporucilo, preto chcem samostatne pracku a na nu postavim susicku. Ale dakujem za recenziu. Toho sa obavam, ze obe znacky su take slabsie :( zial ziadna lepsia nerobi take uzke

vikusjk
autor
18. nov 2019

@smejo111 prosim ta a mate susicku? tu uzku, ci klasicku? dakujem ;)

smejo111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gretka20
18. nov 2019

@vikusjk ... je aj slim Beko

vikusjk
autor
18. nov 2019

@smejo111 myslis, ze ina by to vysusila inak? Moj muz maju v praci velku Miele a teraz ked prerabame perie a susi tam a je to super, ani zehlit netreba okrem kosiel a takych.

vikusjk
autor
18. nov 2019

@gretka20 je, a pisu ze 46 cm, ale uz v rozmeroch je 50. tak ma to matie. a nadoba nie je vo dvierkach a neviem, ci ma invertorovy motor. Inak je to taka jedna kategoria podla mna s Candy a Hooverom, ale Beko som vylucila prave pre toto

mon895
18. nov 2019

@vikusjk aj my mame zvlast je to lepsie 😊

smejo111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikusjk
autor
19. nov 2019

@smejo111 ou vdaka za info. A ktory model mate teraz prosim? Oni uvadzaju nejake funkcie ze setrne k obleceniu, ale asi to nebude celkom tak :(

smejo111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smejo111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikusjk
autor
20. nov 2019

@smejo111 dakujem, link som si predtym akosi nevsimla. Nad touto som uvazovala a porovnavam ju s Hoover, obe su tusim aj v prevedeni A++. Tiez by som najradsej Miele alebo AEG, ale uzke nemaju :( Dakujem za recenzie, urcite zavazia ;)