Poraďte mi žienky robotický mopo vysávač

zuzulik280
4. dec 2018

Prosim poradte mi typ, znacku robotickeho vysavača, aj mopu v jednom, cca do 400e..a vase skusenosti, značku...dakujem žienky...nastupujem do prace a vony cas chcem uzivat s detmi a nie vytieranim podlah...dakujem

besnavila
4. dec 2018

Ahojky, no úprimne ja mopo nemám...mám iba vysavac- xiaomi, ale je super...je to prvá rada vysávača, druhá rada je xiaomi robotock a ten aj mopuje, čiže predpokladám že aj ten s mopom by mal byť fajn...ale to nemám bohuzial reálne odskúšané..druhá vec je, že na SK dobrý mopo vysávač v tej cene asi nezoženies..ale cez gearbest.com kúpiš xiaomi robotock do 400 eur...ja som tiež môj kupovala cez gearbest a došiel v pohode 🙂 možno napíše ešte dakto, kto ma doma zrovna xiaomi roborock.

len11ka
4. dec 2018

Ahojte my mame doma Tesla je cenovo dostupný cca 200 e. Vysáva aj vytierali na mokro. Pravdu povediac bola som skeptická, nechcela som ani počuť , ale partner ma prehovoril ze ak nemôže mat domáce zviera chce ten vysávač. Klasickým vysávačom vysavam raz za tyzden a napriek tomu cez tyzden používam roboticky a filter je plny vlasov a bordelu. Ja odporúčam

sida456
4. dec 2018

@zuzulik280 irobot brava aj mopuje aj umýva je super👍🏻 ale nevie pozbierať vacsie smeti ako napr.omrvinky od rohlivok. skôr tak prach, vlasy .... Tak ho používam len na horné poschodie kde mame podkrovne a zle sa mi tam naháňa s mopom ručným. Ale dole na prízemie kuchyňa jedáleň obVacka sme kúpili teraz za 400€ roboticky vysávač irobot roomba a je top !!!! V tel. Si nastavis cez aplikáciu čas kedy má vysávať a vysava ☺️ A keď vidím koľko smeti, prachu povysava až sa čudujem odkiaľ to berie 🤷‍♀️

janciqa
4. dec 2018

@zuzulik280 ja mam robzone duoro xclean profi. Stoji cca 390e. Je vyborny. Bud ho date iba vysavat, alebo moze vytierat dlazku na sucho alebo mokro. Rozprava po cesky, kedze je to cesky vyrobok 😀

funykibang
5. dec 2018

Žena v domácnosti