Poraďte niečo účinné na priberanie

cta
15. nov 2019

Babenky neviete o niecom ucinom na priberanie? Partner ma 180cm a vazi 70 kil. Potrebuje pribrat aspon 10kil. Dakujem

17juraj17
15. nov 2019

@cta Nepotrebuje. Bez 10tich kil vie zit dalej.

petra2019
15. nov 2019

@cta možno by mohol skúsiť piť proteín.. Ale ak ma rýchly metabolizmus tak neviem ci mu vôbec niečo pomôže... Niektorí ľudia to tak proste majú, že sú chuducki...

ivkazba
15. nov 2019

@cta otázka je, čo potrebuje pribrať? Tuk? Svalovú hmotu? Ja z vlastnej skúsenosti by som odporučila kvalitného t.j. ozaj kvalifikovaného trénera vo fitku, s ktorým si nastaví ideálne cvičenie na získanie svalovej hmoty (myslím jemnej, nič mega) a tomu sa prispôsobí aj strava na podporu zdravého tuku.

cta
autor
15. nov 2019

On nepotrebuje cvicit on je strasne chudy nema skoro ziaden tuk na sebe. Predtym vazil 80 a vyzeral lepsie teraz je len kost a koza.

17juraj17
15. nov 2019

@cta Dobry kohut nestlstne 😉

17juraj17
15. nov 2019

@cta A v neposlednom rade, na co by mu bol tuk ked ma sveter. Stale si myslim ze riesis hlupost. Mozno casom priberie a mozno nie. Ved sa snim pre desat kilo nerozides

tenerifka
15. nov 2019

@cta otazka je, preco a ako schudol tych 10kg?

amylee1910
15. nov 2019

@cta moj muz tiez tak schudol odkedy nastupil do novej roboty..kde sa ide nabehat strasne cely den..tiez som ztoho nestastna viac sa mi pacil predtym..jemu chuti jest aj vsetko len to v tej robote vzdy vybeha

jankapepe
15. nov 2019

@cta jeho denný jedálniček je? Pohyb? Silový pohyb? Zdravotný stav?
Ak toto bude mať vyvážené bude vyzerať dobre.

kratucka
15. nov 2019

@cta tak nech svičí aby mu rástla svalová hmota, sú na to aj suplementy a hlavne nech kvalitne jedáva..

patriccia1
15. nov 2019

Bože ženy ved na čom ma nabrať svalovu hmotu?na kosti? Ved vzdy treba s niečim pracovať.. a ze naco potrebuje pribrat ..no tak asi sa neciti dobre vo svojom tele ked bol zvyknuty na to ako vyzeral s 80kilami.
Pocula som ze z kozieho mlieka sa velmi dobre vie pribrat
@cta

cta
autor
15. nov 2019

Po zdravotnej stranke je v poriadku. V byvalej robote mal sice stresujucu robotu ale ta ho velmi bavila a v nej bol pekne vypapkany mal skoro 85 kil a fakt fesak kazda baba sa za nim otocila a chodik na obedy do vedlajsej firmy. Lenze firmu prebral iny majitel a uz to pre neho nebolo ono. Tak siel robit do vyroby kde robi zasobovaca. Nabeha sa aj mu varim vyzivne jedla ale tam nema obedy len listky tak neviem co spravit aby sa vratil na povodnu vahu

donques
15. nov 2019

@cta ahoj, sú dve možnosti. Buď počítať kalórie do kalorických tabuliek (nájdete na internete koľko g tukov, sacharidov, bielkovín) a podľa toho vážiť a zapisovať. Alebo druhá možnosť- viac bielkovín (mäso, brokolica, šošovica, fazuľa, tvaroh, grécky jogurt milko, proteín, vajcia) ovocia, zeleniny, komplexné sacharidy (ryža, zemiaky, ovsené vločky, bulgur...) Jesť aspoň trikrát denne veľké porcie. Napríklad mlieko, proteín, banán, práškové arašidové maslo a spolu zmixovať. Proste donútiť ho nejakým spôsobom prijať viac kalórií

jankapepe
15. nov 2019

@cta obednú prestávku snáď ma?? Nie? Obeduje?