Poraďte presso stroj

jankanelka
3. feb 2019

Ahojte,poradte,prosim,dobry presso stroj. Chcem nieco,co mi urobi kavu s krasnou penou - najlepsie aby urobil presso,latte macchiatto aj cappucino. Ak mate skusenosti,odporucte,prosim. Dakujem

lujza7512
3. feb 2019

@jankanelka my máme Saeco a som spokojná

lucin_kaa
3. feb 2019

@jankanelka ja mám delonghi pákový stroj asi 2-3 týždne a som spokojná 😊

jankanelka
autor
3. feb 2019

@lucin_kaa mozem poprosit ktory presne? Kedze tych pakovych Delonghi je viac. Inak nad takym premyslam

chocolatte1
3. feb 2019

KitchenAid 🔝🔝🔝
Kapučíno už zvládam celkom dobre ☝️🙈

danula.ch
4. feb 2019

@jankanelka ja mam malicky pakovy Gaggia. Moja mamina má podobný Delonghi a teda kávičku robí môj oveľa lepšiu, s ovela hustejsou penou, pričom kávu používame tu istu. Aj kamoska ma Delonghi, iny typ, ale je to podobne. Netvrdim, ze je to znacka zla, ale su aj lepsie, v tej cenovej kategorii. Mam Gaggiu gran prestige, maximalne manuálny a kávičku robí fantasticku, aj capuccino. Latte pohár sa tam nezmestí, ale u nas sa latte nepije a nie je problém urobit si ho bokom.

jamika27
4. feb 2019

@lucin_kaa pákový je taký, že musíš každú dávku kávy vymeniť však? aj ja sa pozerám po nejakom, ale ideálne aby som stlačila a spravilo samo :D

danula.ch
4. feb 2019

@jamika27 automat je určite pohodlnejší, ja som mala pred pakovym taký a chvíľu mi trvalo, kým som si na to zvykla. Po každom robení kávy musím pracovnú dosku utriet od rozsypanej kávy a pokvapkanej vody. Preto je dobré mať ho blízko umyvadla. No ale kávičku mi tento manuál urobí ovela lepsiu, tak už neriesim. Len keď príde viac ľudí na návštevu, trvá dlhšie, kým všetkých obsluzim

barcanka
4. mar 2019

Ja som mala dva pákové, každý inej značky, boli dobré, ale....vadilo mi manuálne napeňovanie mlieka parnou tryskou. Raz ho spravilo dobre, inokedy nie a trvalo to dlho, keď som potrebovala viac káv. Dlho som chcela automat, kde si jedným stlačením tlačítka urobím kávu akú chcem. Po dlhom zvažovaní a porovnávaní som si vybrala tento : https://www.hej.sk/espresso-delonghi-ecam-22-36... . Mám ho rok a pol a som maximálne spokojná. Používa sa každý deň a nebol s ním zatiaľ žiaden problém a kávička je 100 %. 🙂 Takže môžem doporučiť. Cena je vyššia, než u pákových, ale kúpu neľutujem.