Poraďte spevňovacie prípravky na vlasy

penelope2066
3. aug 2011

Čaute babenky, viete mi odporučiť nejaký spevňovací prípravok na vlasy?Dala som sa ostrihať tak,že mám vrch krátky a spodok dlhší a páči sa mi keď je to tak nastrapato. Ale potrebujem niečo také čo mi vlasy spevní natoľko aby to stále vyzeralo ako keby "rozviate vetrom" a potom aj niečo také čo mi zvýrazní jednotlivé pramienky a zafixuje. Ďakujem za všetky odporúčania.

penelope2066
autor
3. aug 2011

Mám doma gél Taft taký vo fialovej tube, vraj to má mať spev titánový efekt ale nespĺňa to moje očakávania. A potom mám aj silno tužiaci lak Taft.

jarunka111
3. aug 2011

@penelope2066 mne najviac vyhovuje Wella a neskúšala si nejaký vosk? Mm používa a celkom dobre mu to stojí 😀 😀 😀 (vlasy jasné)!

penelope2066
autor
3. aug 2011

@jarunka111 a co používaš od Welly?Ktorý konkrétny prípravok?Aký vosk ma Mm?.......Noooo to mi bolo hneď jasné, že píšeš o vlasoch 😀 😀 😀 😀 😀

jarunka111
3. aug 2011

@penelope2066 wella lak na vlasy silno tužiaci a vosk Taft. Ešte ma napadlo, že možno by si niečo dobré zohnala u kaderníčky. Neviem ako tvoja, moja má aj všelijaké prípravky na predaj a používa všelijaké extra spevňovače. Použila aj na mne, keď som sa bola dať učesať a držalo ako šľak 😀 ale čo to bolo, to ti neviem povedať

penelope2066
autor
3. aug 2011

@jarunka111 ten vosk je v takom čiernom tegliku?

jarunka111
3. aug 2011

@penelope2066 áno, čierny téglik, šedý vrchnák a taft power wax tam píšu 😉