Poraďte umývačku riadu so šírkou 60 cm

raza
6. mar 2014

Ahojte. Prišla som sa poradiť s žienkami, ktoré majú doma umývačku riadu. Potrebujeme ju súrne kúpiť, no pravdupovediac, nevyznáme sa v tom moc, takže by som od vás chcela rady, na čo sa máme zamerať. Takže: potrebujeme širokú 60cm, za rozumnú cenu, samozrejme, nechceme nízku cenu na úkor kvality... Na nete sme našli toto: http://www.electroworld.sk/product/velke-spotre... Nemáte niektorá doma konkrétne túto umývačku? Recenzie na ňu písali celkom fajn. Tak vďaka za názor 🙂

nanip
6. mar 2014

U nás jednoznačne vyhrala BOSH SMV48M10. Nemá chybičky, na spotrebu, na praktickosť. Investícia sa určite vráti. 🙂

ivetlo
6. mar 2014

Ahoj. Mi máme bosch SGV87M03UE/36. Vyzerá dobre s funciami. Ja jednoznačne Bosch. Aj teta má a nedá dopustiť. Išla by som do toho. 🙂

vamajka
6. mar 2014

Ahoj my mame umyvacku BOSH uz 5 rokov a je v pohode. No nikdy by som nechcela spotrebic s elektronikou {myslim tie co maju ten displey] su kazove odide ti elektronika a zacvakas za opravu aj 200 eur. Kazdy opravar ti povie ci uz na chladnicku, pracku umyvacku najlepsie manualne ovladanie a nie elektronicke.

dadushe
6. mar 2014

Připojuji se k vlastníkům Božen...velká spokojenost🙂

darina1952
7. mar 2014

@raza ahoj, aj ja mám do Bosh už 6 rokov a musím povedať - veľká spokojnosť. Keďže je ich na trhu niekoľko typov, tak si musíš vybrať podľa určitých funkcií.
Ja mám na svojej 4 rôzne teploty - programy:
quick - krátky program, teplota 45stC a dĺžka umývania cca 30min
šetrný program, teplota 55stC (napr. na poháre)
klasický program s teplotou 55-65stC
a intenzívny program s teplotou 70stC (napr. na hrnce)
+ mám ešte funkciu odložený štart - ráno ju naplním, nastavím a umývať začne až o pár hodín
+ funkcia 1/2 - polovičnej náplne - keď je riadu menej tak sa skráti čas umývania.
Ďalším faktorom pri rozhodovaní je hlučnosť - skús navštíviť kamošku, susedku ktorá má umývačku a nech ti ju spustí a uvidíš ako hučí.
🙂

lilysk
7. mar 2014

Tiez mam Bosh -som spokojna 😉

raza
autor
7. mar 2014

Ďakujem,ste zlatė,že sta sa podelili o skúsenosť,pomohlo to 🙂 dnes ešte pôjdeme pozrieť do kamennej predajne a ak nás nič iné neoslovi,objednáme túto 🙂

havana_frost
7. mar 2014

Ja mám túto Bosch http://www.pricemania.sk/katalog/vstavane-umyva...
som veľmi spokojná. Pravdepodobne nemá byť tvoja zabudovaná, však? Zabudované, ktoré budú mať spredu dvierka na celú výšku, musíš vyberať "plne integrované", čo majú ovládanie zvrchu dvierok.

cencula
8. sep 2014

prosím vás ide to tejto umývačky aj gél či len kapsule? bosch sms 53L18EU, ak áno vkladá sa tam kde tabletka? kolko potom toho gélu treba dať? dakujem velmi pekne

ajca123
9. sep 2014

Ahoj mala som Bosch 10rokov a bola super..
Ale uz si odsluzila svoje roky a museli sme vymeniť... Kukala som na nete a čítala recenzie...
A nakoniec som sa rozhodla pre vstavanu AEG... Je úplne cool... Ma automatické otváranie dvierok,riad čistý a suchý, je ticha...
Ja nekupujem z nay ci datart..
Ja kupujem cez hej ci nejlacnejsielektro... A nebo andreashop

jankali
9. sep 2014

@ajca123 a prečo si si tak vybrala obchody, ďakujem🙂

ajca123
9. sep 2014

@jankali lebo tu v SR bola drahšia a v Čechách nás vyšla lacnejšie... A tu než by mi ju dodali trvalo by to aj dva mesiace... Ale andreashop je dobrý... A lacnejší ako Nay a datart