Porovnávajú ma s priateľovou ex

26. jún 2020

V skratke. S priateľom chodíme spolu rok. Od momentu ako ma predstavil rodine, kamošom často mi spomínajú jeho ex. Chodili spolu 3 roky. Uvediem príklad, predstavil ma jeho kamoske a ona medzi rečou, že jeho bývalá bola veľká kočka. Predstavil ma jeho krstnej a tá začala predomnou hovoriť že no táto tvoja priateľka ma pekné vlasy, postavu ale chce to viac make upu a kratšiu sukňu. Medzi rečou spomenula že jeho bývalá bola modelka, miss atď. Pritom mňa to nezaujíma. Už ma to porovnávanie s ňou nebaví a ani počúvanie toho aká bola krásna a koľko krát sa zúčastnila miss a koľko fotiek nafotila a ako veľmi ju miloval. To fakt im nedochádza aké mi je to nepríjemné 🤔

autor
26. jún 2020

Priateľ na to reaguje v štýle kašli na to.

lia_nka
26. jún 2020

Tak v tom prípade by nebol priateľ ale ex priateľ

s_a
26. jún 2020

Ta krstná je s prepáčením dobrá pizda.. Ze kratšiu sukňu...?

lia_nka
26. jún 2020

@s_a viete asi si jeho ex sadla s krstnou pretože oby dve sú zjavne ľahké devy😂

adamadent
26. jún 2020

Opýtala si sa kamošky a krstné prečo to robia? Povedala si ze je ti to nepríjemné, že to nechceš počuť? Nebola by som ticho... A možno bola baba pekná ale už je EX. Ukáž svoje kvality.

misa11111
26. jún 2020

To si z toho nerob nič 😀 iba toľko to.. Sú taký dementi s prepáčením..pousmej sa 😊

pribinak
26. jún 2020

No nič, drahému by som povedala, že toto má nebavi počúvať a preto sa s nimi stýkať nebudem
Keby mi niekto do tvare povedala že frajerova ex bola krajšia, mala krajšie, vlasy, kozy, lepšiu tvar, .... tak by som povedala že áno, ale môj frajer nechce barbinu ale normálnu babu. A tým by to bolo pre mna vybavené

veronika65
26. jún 2020

Kašli na to 😀 mne sa to tiež stalo, konkrétne teta ma raz omylom oslovila jej menom (videli sme sa predtým raz), ale hneď sa opravila a ospravedlnila 😀 druhý prípad je priateľka jeho kamaráta, ale ona je taká jednoduchšia, nestalo sa to raz a ešte si ani nepriznala chybu, vraj máme veľmi podobné mená tak nevie prečo mi to vadí 🤦‍♀️🤦‍♀️(nemáme) 😂😂 preto sa s ňou radšej nestýkam a to isté odporúčam pri takých osobách aj tebe 😉

majcika
27. jún 2020

Nekaslala by som nato, ale frajerovi pekne na rovinu povedala, že nech si vyrieši v rodine, že ex je ex. Ak by ma potom stým niekto ešte otravoval slušne a dôrazne by som sa ozvala. Kašľanim nato by som im dávala len voľnú cestu na rypanie akékoľvek aj v prípadnej buducnosti

thoughtfulweirdo
27. jún 2020

Moja odpoveď by bola v štýle, že očividne vzhľad nie je to podstatné v živote, keďže "krásna ex" už je ex. A určite by som od priateľa očakávala, že si to s nimi vyjasní, ako sa majú správať.

sunny8
27. jún 2020

Takéto reči sú a budú všade musíš sa voči nim obrniť. Ja to počúvam celý život tá/ten je lepší šikovnejší krajší múdrejší .. mala som z toho komplexy keďže to začalo v detstve a dnes nech je ktokoľvek aký je ja som spokojná s tým čo mám

anita6666
27. jún 2020

A prečo sa rozišli? Sú v kontakte? Podľa mňa si len náplasť.

macekovam
27. jún 2020

Vieš čo... Ja by som sa opýtala kam išla... Ta ex... Ci si nasla lepšieho alebo co.. Co jej na ňom vadilo... A ukončila by som to tým ze si dobrovoľne vybral strašidlo ako som ja. A hotovo. Hádam nebudeš obhajovať to ako vyzeráš.. Toto ich územní a bude.. Pripadne sa opýtaj všetkých tých čo ti budu hovoriť o jeho ex aká bola ex ich manželov.. Partnerov.. Atď. A stichnu

macekovam
27. jún 2020

@anita6666 podľa mňa je náplasť každá ktorej muž už nejakú partnerku mal.a takých je tu viac tak to radšej nepíš takto...

anita6666
27. jún 2020

@macekovam to sa mýliš...nie je bývalá,ako bývalá...viem,o čom hovorim...veľa mužov si až pri náplasti zistí,že sú vlastne do bývalej stále paf,aj keď to žiadny neprizna

macekovam
27. jún 2020

@anita6666 tiež si náplasť?

anita6666
27. jún 2020

Mne všetci bývali vypisujú stále,aj keď majú svoje dámy doma...tak si skôr daj pozor na to....či je s ňou v kontakte alebo ako to vlastne skončilo medzi nimi

macekovam
27. jún 2020

@anita6666 to teda boli pekní chudáci... Aj sú bohužiaľ.. A ty im odpisujes?? Áno.. Véd prečo nie ze?

anita6666
27. jún 2020

@macekovam mne je jedno či sú chudáci 😀 keď ieco potrebujem,tak nikto nepovie nie a to mne staci

macekovam
27. jún 2020

@anita6666 a nemáš stáleho partnera? Lepšieho od nich? Co by ti mohol pomôcť s tým,, niečím?

zooeynka
27. jún 2020

Krstnej si hned mala odpovedat ze "moj ex mal velkeho vtaka, svaly, vlastne byvanie a luxusne auto. Ale milujem sucasneho a preto som s nim. Informacie o jeho expriatelke ma nezaujimaju, nemusite mi o nej rozpravat."

gabika0825
27. jún 2020

Akože prepáč ale ak sa ťa nevie zastať ani pred kamarátmi a poslať ich s týmto hlboko do p... tak pred rodinou to už nespraví vôbec. Mne by to prišlo velmi ponižujúce. Vyjasnila by som si sním veci, ak sa to ešte raz stane a nedá si rodinu a kamarátov do poriadku tak dovidenia. Ak stále na to jeho kašli na to nebudeš nijak reagovať a nehaš si s prepáčenim s.ať na hlavu tak on s tým nič neurobí lebo vie že to neháš tak.

xeonela
27. jún 2020

Toto myslim, ze by nezvladla pocuvat ziadna z nas, pretoze to je na psychiku trochu dost utok. Tieto temy by mali byt tabu.

tykat
27. jún 2020

Tak zjavne to tvojmu priatelovi nestacilo ked je teraz s tebou 🙂 ...asi by som sa usmiala a na take reci povedala "kazdy je sam sebou, takto je to najlepsie" alebo "aj moj byvaly bol velky fesak...a aha, uz je byvaly, niekedy to proste na vztah nestaci" 🙂

xckaret
27. jún 2020

@anita6666 a preco ti pisu

laguna28
27. jún 2020

Tu by mal podľa mňa zakročit priateľ a to dosť rázne. Mal by zabezpečiť, aby si sa v jeho rodine cítila prijemne.

emuska72
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emuska72
29. jún 2020

Ja mám to isté 😃
Prvý krát som sa stretla s jeho rodinou pred 4 rokmi a keď som ostala sama s jeho krstnou a starkou tak hneď nadhodili tému jeho bývalej, že sa na ňu podobam (okrem blond vlasov nemáme ani trošku nič spoločné 😃) a že študujem aj to čo ona a podobne. Jeho krstná pracuje s mamou tej bývalej takže oni chceli veľmi aby boli spolu.
A stále keď sme doma tak nadhodí tú tému.
Alebo raz sme len vkročili do kuchyne po dlhom dni cestovania kde sedela celá jeho rodina a jeho starký hneď na snúbenca že "ona mala nehodu, naburala s autom ale je v poriadku" a celá rodina na neho pozerala akú bude mať reakciu 😃
Alebo jeho otec raz začal že "aj keď teraz spolu chodíte vy, tak ona bude stále súčasť našej rodiny"
A také podobne veci.
Snúbenec na začiatku nič nepovedal ale nastal zlom keď mu povedal starký pred celou rodinou že naburala, vtedy sa na neho pozrel a povedal že ho to absolútne nezaujíma. A aj krstnej povedal, že si neželá aby o nej hovorila predomnou. A ocovi vtedy na to povedal, že ako si môže dovoliť niečo také predomnou povedať, že ako sa musím ja teraz cítiť. Takže sa ma zastal 💛
A ja viem, že to len jeho rodina trepe. Snúbenca bývalá nezaujíma. 🙂
A to nehovorím o jeho naj kamošovi 😂
Ale ja musim dodať že kvôli mne odišiel zo SK. Takže pre každého som ja tá harpia čo im zobrala syna, vnúča, naj kamoša 😃

zuzkalujza
29. jún 2020

Tiež som to zažila zo strany jeho kamarátov na začiatku. Jeho predchádzajúca bola totiž odo mňa mladšia o 18 rokov, partner je mladší o 11 od mňa. Ale on im hneď vysvetlil, že porovnávajú neporovnateľné a že je preňho viac dôležité to, že je konečne šťastný a skutočne zamilovaný. A ak oni majú s tým problém, že je to ich problém a nie jeho - môj - náš.... Teraz je to už všetko úplne v pohode, vidia, že nám to spolu klape a už to nikto nerieši. Chce to len čas..... ❤