Posadenie sa ročnej dcérky

stancek789
11. jan 2018

Dobri den chcem sa spytat moja dcerka bude mat 3februara rocik mame taky problem no neviem ci je to problem ale posadi sa iba tak ked sa da na brusko a na styri a tak si sadne s predu ked lezi na chrbatiku si nesadne iba ked je kociku tak si sadne aj z chrbatiku alebo ked je o vankus podopreta tak si sadne ale z uplneho lahu nie je to poriadku??

lavieenrose
11. jan 2018

je to v poriadku este nema take silne brusne svali....aj moja si dlho tak nesadala ..teraz bude mat dva a stale sa taha do sedu z lahu ako chrobak na chrbte ..

pribinak
11. jan 2018

ale cosi, ved ona je malicka, nema este take silne brusne svaly. je to uplne normalne.

gretocka
11. jan 2018

podla spravnosti by sme si vsetci mali sadat cez bok alebo cez styri - sadanie tahom z lahu nie je zdrave 🙂 takze tvoja dcerka je uplne v poriadku...

stancek789
autor
11. jan 2018

Dakujem vam uz sm sa zlakla ze jej je nieco dakujem vam moc pekne uz som kludnejsia

dankovicova
11. jan 2018

Je to úplne v poriadku, nemusíš sa báť. Tak ako baby vraveli, je ešte príliš maličká aby sa tak vedela zdvihnúť 🙂

negymama
11. jan 2018

dcerka asi studovala fyzioterapiu, sed cez lah je najnamahavejsi a nepomaha chrbtici, takto cez 4 je to najlepsie, aj nam takto hovorili na rehabke.

erika_smile
11. jan 2018

Má rozum tá malá 😉 Takto je to pre ňu oveľa lepšie. Nemusíš sa báť, ešte má čas 🙂

sabca99
11. jan 2018

Nevidela by som v tom zatiaľ nijaký problém. Ešte je malinká a niektorým detičkám to nejde tak rýchlo, ako by sme my chceli. Daj jej preto ešte čas. Zosilnie a bude sedkať neboj

juliet86
11. jan 2018

@stancek789 mozno si kup knihu rozvijaj sa dietatko od evy kiedronovej alebo si pozri jek videa na youtube. Pomoze ti to zorientovat sa