Posielanie balíka z Čiech na Slovensko

klaudiamedvecka
4. okt 2013

Ahojte baby. Mám otázku. Ked si chcem kúpiť tenisky z Česka tak akou formou ich mám zaplatiť?? Má už niekto z tým skúsenosť?? 😉

sissy27
4. okt 2013

@klaudiamedvecka cez internet banking, poštovou poukážkou, alebo pošli peniaze v obálke - ako cenný list (špeciálna plastová obálka, dostaneš na pošte)... v banke sa informuj na najlacnejší spôsob, ja som za prevod do CZ platila nejakých 16centov...

zita19
4. okt 2013

Ja som kupovala knihy z Ciech. Mali to vymyslene tak, ze peniaze sa poslali na slovensky ucet a balik prisiel Slovenskou postou. Bolo to fajn, lebo ani prevod ani postovne nebolo medzistatne. Niektore ceske eshopy bezne posielaju na Slovensko. Maju to v dodacich podmienkach presne popisane. Inac obycajny balik 1. triedy do Ciech asi tak 2 kilovy co posielam synovi pred Vianocami stoji cca 10 europenazi. Ako je to naopak netusim. Niektore banky maju prevody do sesterskych bank v Cechach ako p´tuzemsku pletbu (SLSP a Ceska sporitelna).

cherry1981
4. okt 2013

Ja som kupovala na dobierku topanocky,

klaudiamedvecka
autor
5. okt 2013

Asi pošlem peniaze cez internet banking .. A mám jej poslať peniaze v €? Či sa dá cez int.banking poslať v CZK??

zita19
5. okt 2013

Ty posielas Euro, ich banka im zapocita ceske koruny.
V ziadnom neposielaj CK, lebo banka sa na tom nabali uplne zbytocne. Prepocitaj si cenu cez aktualny kurz. Valuty stred pre konkretnu banku.
Ti lepsi obchodnici v CR uvadzaju aj ceny v eurach