Poslali ste prvé mužovi smajlíka so srdiečkom?
Poslali ste niekedy prvé mužovi smajlíka so srdiečkom?
Nie, ked som zacinala s tym mojim este sa nic take neposielalo. Ale na strednej som poslala (hodila do skrinky) listok chlapcovi, ze sa mi paci.
A ze by som s nim rada sla vonku. Parkrat sme boli a ostali radsej len kamosi
*odosla som skor, nez som dopisala 🤦♀️
Nie, ale to je podla mna nieco take ako ked na niekoho zmurknes. Flirtovanie. To by mi nevadilo poslat ako prva.
@petulda333 že hodila lístok do skrinky Jeeeej to je aké romantické, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Haha,ano. Toto vobec neriesim,nech je odpoved akakolvek,tak sa citim,chcem poslat-cokolvek-poslem🙂)
Nie je problem sa ozvat prva. To je v pohode. Kludne sa odvaz.
Len nesmies mat problem sa vysporiadat aj s pripadnym odmietnutim. Alebo hlupou reakciou.
Myslis si, ze je to fajn chlap a on ta miesto slusneho odmietnutia vysmeje ako pako. A je po iluzii. 🙂
No cloveku to nachvilu ublizi aj tak.
Mne to prise take detske. Neviem kolko mate rokov ale srdiecka si ppsiela moja 18 roc a dcera s priatelom.
21😂
Ak ta vysmeje, tak aspon uvidis jeho pravu tvar. Teraz ti na nom zalezi, zle ak zaruaguje ako chruno, uz ti zalezat nemusi.
Ak neodpise... to moze byt trochu osemetne... mozno ani nepochopi co tym chcel "autor povedat".
A nemas inu moznost ako mu dat najavo ze ti na nom zalezi?

Ja nie.