Pošlú mi kópiu maturitného vysvedčenia poštou?

20. okt 2023

Nemate niekto skúsenosť? Alebo neviete? Potrebujem kópiu mojho maturitného vysvedčenia kedže originál neviem nájsť ale momentálne bývam v zahraničí (na Novom Zealande) a neviem ako sa k tomu dostať..kedže byvam tak daleko tak osobne po to prísť nemozem..myslite že SŠ to vie nejak poslať poštou alebo scan mailom? alebo by mi to dali len osobne?😅

martinmmartin
20. okt 2023

A to na co ak smieme vediet? V anglofonnom svete je maturita nic......a este neprelozena

Nech ti to skola posle postou k prekladatelovi uradnemu a ti ti poslu scan uz prelozeny aj s orginalom peciatkami atd
teda aspon ua som tak riesil diplom

bublinka1426
20. okt 2023

skor do vl ruk proti podpisu.
sak zavolaj tam a uvidis.
oni to maju v achive asi a plus asi budu chciet aj oficialne ziadost.

lubmar
20. okt 2023

A nemozete niekoho poverit, aby Vam duplikat prevzal a potom poslal sukromne postou? Skola urcite nebude posielat duplikat do zahranicia v obalke s dorucenkou, je to prilis drahe.

bublinka1426
20. okt 2023

aha NZ, ok , tak mozno plna moc na rodinneho prislusnika?

lucia851
20. okt 2023

Mne ju dali iba osobne

simca06022011
20. okt 2023

podla mna skor dohodnut, ze ti to niekto pojde zobrat a posle postou. Ale kto vie, mozno poslu, ved sa opytaj. Kludne im mozes ponuknut, ze im postovne uhradis, neplati sa aj za vystavenie duplikatu nahodou poplatok? Ale zase ano, ak to pojde s dorucenkou, tak to bude asi na nich prilis.