• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Posťažujme sa na naše polovičky

3. decembra 2010 
..práve preto u nás od rána do večera ide rádio Expres na plné guľky :grinning: :grinning: :grinning: ..istota je guľomet :wink: :grinning:
8. nov 2006 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to si napisala pekne expertka
8. nov 2006 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a nemám pravdu damia??? :sweat_smile:
8. nov 2006 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olinel,urcite to bude v poriadku,ale do tej dvanastej nepride,pochybujem o tom.
8. nov 2006 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu,aj ked trosku ma to mrzi,za akych okolnosti to dnes bolo.
8. nov 2006 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten môj už prišiel domov :slight_smile:
8. nov 2006 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak ten moj prave dorazil... z krcmi... :grinning: :grinning: :grinning: a dobra zenuska mu zohriala veceru... :grinning: :grinning: :grinning:
damia, mozno ma len zly den... aj muzi mavaju svoje dni... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. nov 2006 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Damia tak chod spat a kasli na to ,kedy pride...Jednoducho vypni halvu, psli hormony do hajan :wink: Aj ja uz idem, ledva vidim...bru noc
...damia..tak už sa naňho nehnevaj... :slight_smile: ...veľkodušne mu odpusti tento jeho prehrešok po poctivo odrobenýx 2 týždňox...aj tak by si sa v konečnom dôsledku trápila len ty...a zajtra mu povedz..že ho xápeš..ALE...počítala si..že bude do polnoci doma ako popoluška :wink:
..niekedy stačí jedna veta...a opačná strana poxopí bez nekonečného mentorovania :wink:
...ajka23..nie že mu to "xudáčikovi" pripáliš???!!!! :angry: :grinning:
..verulka...dobrú noc :slight_smile:
8. nov 2006 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka, zvladla som to... som sikovna... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2006 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a prežúva sám??? :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2006 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, aj ten môj prišiel s krčmi, kam ho vytiahli kamaráti, ale večeru si naloží sám :grinning:
8. nov 2006 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prezuvanie mu ide, len riady nie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma alergiu na saponaty... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2006 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ten moj tam len teraz ide,lebo iba pred chvilkou dohrali futbal
8. nov 2006 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale na "gumu" alergiu asi nemá????...tak šup...naxystaj mu rýxlo gumené rukavice :grinning: :grinning: :grinning:
ajka, to určite :rolling_eyes: alergia. Kúp mu gumené rukavice.
Ved ja by som aj sla pekne spat,al eani jednu noc,co bol prec som nespala,neviem preco :unamused: jednoducho sa mi nedari zaspat.
8. nov 2006 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo iny saponat,ved nie kazdy mu musi skodit
to by zase nemal cit v rukach a nieco by porozbijal... :pensive: :pensive: :pensive: na vsetko ma vyhovorku... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
tak potom radsej umyvacku :slight_smile:
8. nov 2006 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..damia..v ktorom si tt.???...poď si lažkať...dobre si vyvetraj spáľňu...lažkaj si...vylož vyššie nôžky..prečítaj zopár riadkov a zaspíš ako bábätko :wink:
8. nov 2006 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
damia, to aj ten môj je taký ako ty. Mali sme zamestnaneckú párty a ja som tam bola do tretej rána a on nezaspal a o šiestej vstával. Ale vôbec mi to nevytýkal :dizzy_face:
8. nov 2006 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ajka...kúp mu tú špeciálnu jar...na jemné rúúúúčky :sweat_smile: :grinning:
8. nov 2006 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam dobru nocku, idem ja do postielky za mojim milacikom... :grinning: :grinning: :grinning: majte sa pa pa :wink: :wink: :wink:
8. nov 2006 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Damia plne chapem situaciu nespavosti.Existuje taky cajik na dobre spanie ja som ho tiez pila.Kupis ho v lekarni.Skus to.
8. nov 2006 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka 11tt a to som uz skusala,ale nedari sa.Aj ked som zaspala,tak max.na polhodinku,hodinku a potom som sa zobudila a uz len kukala hodiny,ze dokedy este budem hore
8. nov 2006 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja si idem pre zmenu hodiť spxu...a tiež pôjdem do hajan..moji xlapi už čakajú :wink: ..sladké sníčky všetkým :slight_smile:
8. nov 2006 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja uz koncim,ahojte. :slight_smile:
8. nov 2006 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj je na nocnej, a mne sa taaaaaaak nechce samej do postele :frowning2:
8. nov 2006 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok