Postrelili premiéra Fica

15. máj 2024

Premiéra Fica v Handlovej postrelili. Postrehli ste?

andrea2323
15. máj 2024

Extrém, akurát to čítam a nechápem 😳

nika23t
15. máj 2024

Bola to otázka času.

volterra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
15. máj 2024

Postrehla a čakám, kedy sa to tu zvrhne na oslavu tých, ktorí sa oháňajú ľudskosťou a nekonečnou toleranciou.

andrea2323
15. máj 2024

@volterra ja úprimne poviem, že to nie je môj obľúbenec, patrím do úplne inej časti voličov a úplne opačného spektra, ale teda aby niekoho postrelili za denného svetla, to sa mi zdá moc. A najmä to bude téma na vytlčenie politického kapitálu a ešte väčsie rozbroje medzi koaličnými a opozičnými voličmi. Ale tak písali, že útočníka majú, tak som zvedavá na závery.

autor
15. máj 2024

@volterra takže sa začneme strieľať...keď nesúhlasím s činmi niekoho druhého. Keď teba niekto z opačného názorového smeru postreli tak to bude v poriadku? Povedia si šak si o to koledovala? No parádny názor.

petronellla87
15. máj 2024

On si ešte na tom spraví kampaň

vyrovnanaosoba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annm81
15. máj 2024

Smer nás ťahal do 90. rokov. Tak teraz to tu má so všetkým, čo k tomu patrilo. Môžme si blahoželať, kam sme sa dostali.
A to by bol ten lepší prípad. Horší bude, ak toto je prejav smerovania k Rusku, zasa so všetkým, čo k tomu patrí.

paradajkova
15. máj 2024

Kto seje vietor, zne burku. Sialene kam sme sa dopracovali.

janulka1802
15. máj 2024

Ja sa obávam skôr, čo bude ďalej po tomto...

andrejka1974
15. máj 2024

Ináč nechápem ako sa to mohlo stať kde bola ochranka keď ho stihli trafiť viackrát akože tu nás už nikto neochráni a nepíšu či aj iných ľudí netrafili tu si už človek nemôže byt ničím istým

bubuzu
15. máj 2024

Tiež akurát čítam. A aj keď ho fakt nemám rada, dúfam, že bude v poriadku.

aalt
15. máj 2024

Tak ja dufam, ze bude v poriadku a v zdravi dozije vo vazeni ...

gemerka17
15. máj 2024

@volterra strasne sprostý komentár. Daj si facku.

jankalukasova
15. máj 2024

On ešte aj na tom "zarobí". Chudáčik.

lienka.7
15. máj 2024

@volterra toto nemyslis vážne....

hederamonstera
15. máj 2024

@gemerka17 ty tiez suhlasis s nasilim podla komentara. Trocha sebareflexie

aeruginosa
15. máj 2024

Extrem🙈, nie som jeho fanusicka, nevolila som nikdy SMER, ani Hlas a ani nebudem, ale ked vidim na nete tie radostne komentare, je mi z toho zle. Niektori ludia fakt nemaju uroven a je jedno, koho volia.

dominikamacakova
15. máj 2024

Myslím si, že to bola iba otázka času... Samozrejme s tým nesúhlasím. Asi začne byť normálne, že sa strieľame na ulici...

januska12323
15. máj 2024

Áno koledoval si o to, to však neznamená, že schvaľujem používanie zbraní alebo že sa z toho extra vytešujem. Útočníka majú a ak bude vypovedať zistí sa prečo konal ako konal.

gemerka17
15. máj 2024

@hederamonstera nezaškodi ti, keď sa zamysliš nad danou podstatou. Teda ak to dokážeš. Niekomu nebolo proste dane.

januska12323
15. máj 2024

A veľmi pochybujem, že za to môže opozícia, poslanci, denník n a ešte neviem koho všetkého už obvinili.

tykat
15. máj 2024

To akože sa tu fakt diskutuje o tom, ze si to sposobil sam vs ze za to moze opozicia?
Nasa spolocnost je uplne v prdeli.

Zelam mu skore uzdravenie.

hellwant
15. máj 2024

Je to hnusak, necudujem sa, ze sa to stalo, problem je, ze to ukazuje, kam patrime, zabitie novinarov, strelba na premiera, ci na ludi z komunity LGBTI. Hanbim sa za tento narod...prepacte, ale sme spodina, nie civilizovana Europa, tak sa hanbim...😢

jenny224
15. máj 2024

Môže byť neviem aký...... domyslime si, ale toto rozhodne NIE. Na trest slúži väzenie, nie vziať život. Akokoľvek s ním človek nesúhlasí, ak sa z tohto fakt niekto teší, iba sa posúva na nízku úroveň vrahov, mafiánov atď

dadis
15. máj 2024

Mal si radsej odsediet vo vazeni, ten utok odsudzujem. Pravdepodobne pojde o psychicky naruseneho utocnika 😢

koniarova
15. máj 2024

@vyrovnanaosoba ty čo zase konšpiruješ 🤦🤦🤦

luccija
15. máj 2024

@andrejka1974 vystreliť viac x sú sekundy.A ochrankár nie je všemohúci.