Potrebujem lampu, keď si chcem robiť gélové nechty?

mirkakab
1. okt 2012

ahojte, neviem či tu je podobná téma, ale nenašla som .... chcela by som sa opýtať, ked si chcem robiť doma gelové nechty, či je k tomu potrebná aj lampa. chcem si ich robiť iba pre seba, tak by sa mi neoplatilo ju kupovať. má niektorá s tým skúsenosti? Ďakujem za každú radu ...

izuz
1. okt 2012

jasne lampu ti treba inak ti ten gel neztvrdne. Keby si si robila akrilove, vtedy by ti ju nebolo treba.

mummy01
1. okt 2012

@mirkakab ano,potrebujes lampu,ved ako inak by gel vytvrdol? Len tak rozmyslam ci sa to vobec da robit sama sebe,lavou rukou na pravej...no neviem,ja ledva zvladam nalakovat lavou a to som vyucena kozmeticka-manikerka 😉

galaxy
2. okt 2012

Áno potrebuješ, skús si kúpiť taký nejaký balíček - napr. daj do google - sady na gelové nechty.

manittu
2. okt 2012

@mirkakab treba ti ju k tvrdnutiu gelu, teraz su dostupne uz aj lacnejsie lampy, jednoziarovkove-stoja cisto nove okolo 15e ak si ich chces robit len pre seba, myslim, ze uplne staci. Ja som s nou tiez zacinala, splnila svoj ucel.

katkas1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkakab
autor
12. okt 2012

Maminy aký mate osvedčený gel?

philipha22
7. jan 2013

@mummy01 Samozrejme, ze sa to da zvladnut 🙂 ale to uz musis mat v ruke a nejaky ten rok praxe... a v pohode sa da zvladnut aj prava ruka lavou 😉 modelacia, lakovanie, zdobenie ....